Historie cechovní pokladnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8161

Host
1.
Oblast hry:Cech
Současný stav: není možno zjistit příspěvky
Nápad: přidat výpis pohybu surovin v cechovní pokladnici jak příjem tak výdej
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano nenašel
 

trojan1673

Veterán
Tak to už tu také napadlo více hráčů, ale zatím bohužel:-(
Určitě bych byla pro aby zakladatelé a vůdci cechu toto právo měli.
Takže za mě rozhodně ano.
 

DeletedUser3139

Host
Tak to jsi hledal špatně, tohle se tu už probíralo, ale jak píše trojan, jako obvykle to zřejmě naši supportíci poslali do INNO a tam to zase jako obvykle skončilo v koši. :cool:
Jinak já jsem taky pro! :cool:
 

DeletedUser11438

Host
Ahoj, oni to lidi z týmu FoE bohužel neovliní.. Předají to dál a víc nezmůžou ;)
 

DeletedUser9061

Host
Určitě by to bylo skvělé vylepšení! Prozradilo by to vedení cechu aktivitu hráčů v cechu, kdo suroviny přispívá, a kdo se jen tzv. "veze". Též jsem pro zavedení ;).
 

DeletedUser

Host
+sledovatelna aktivita hracov cechu
-nic ma nenapada

Je to zalezitost, ktora nic nepokazi. Kto o to nebude mat zaujem, nemusi sa na to pozerat.
 

Kayro

Znalec
Uz vidim ty hadky kdo dal vic kdo min kdo dava sice min ale vic z cechovnich budov,kdo dava min ale doplnuje zase vic armad atd.atd.Diky nechci.
 

Henzisek

Znalec
V cechu jsou potřeba týmoví hráči a pokud zakladatel v cechu nebude brát všechny aspekty hráče, ne jen darování, tak to raději v takovém cechu ne.
 

DeletedUser3139

Host
Ono se dá dopátrat k části dat o aktivitě už i teď. Ale je to dost složité, náročné na čas a komunikaci. Takže tento nápad by fakt pomohl. A že by byly hádky? Já myslím, že ani ne. Jen by to pomohlo trochu ve zjištění ,,netáhel" a jejich vyřazení z cechu.
 

DeletedUser2451

Host
za mě ano ale jen s podmínkou že to půjde jen zakladateli či vůdci cechu tohle kontrolovat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru