Hlasování - nápady - únor 2021 - FEED dodán

Který nápad se Vám nejvíce líbí a chtěli byste aby se přidal do hry?

  • 1. Odměny jako pop-up oznámení bez nutnosti odkliknout

    Hlasy: 4 18,2%
  • 2. Info o době u ostatních hráčů

    Hlasy: 0 0,0%
  • 3. Nová VB - Staroměstský orloj

    Hlasy: 3 13,6%
  • 4. Změna typu speciální budovy

    Hlasy: 7 31,8%
  • 5. Úspěchy

    Hlasy: 1 4,5%
  • 6. Plnění úkolu sběru surovin/druhu výroby

    Hlasy: 0 0,0%
  • 7. Staty budovy po použití renovační sady

    Hlasy: 4 18,2%
  • 8. Hromadné nastavení výroby

    Hlasy: 1 4,5%
  • 9. Zadávání verbování jednotek

    Hlasy: 0 0,0%
  • 10. Kompletní rekonstrukce města

    Hlasy: 2 9,1%

  • Celkový počet hlasujících
    22
  • Anketa uzavřena .

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Vážení hráči,
jelikož jste velmi nápadití a vytváříte spousty nápadů na vylepšení hry, ze kterých se nám již špatně vybírá jen těch pár které můžeme posílat do Německa na posouzení vývojářům, rozhodli jsme se že každý měsíc uspořádáme veřejnou anketu z pozitivně hodnocených nápadů za daný měsíc a 3 nejlepší nápady (které dostanou nejvíce hlasů) přepošleme vývojářům.

Hlasovat můžete pouze pro jeden nápad. Anketa potrvá 10 dní.

Seznam nápadů s pozitivním hodnocením za únor 2021:

1. Odměny jako pop-up oznámení bez nutnosti odkliknout
2. Info o době u ostatních hráčů
3. Nová VB - Staroměstský orloj
4. Změna typu speciální budovy
5. Úspěchy
6. Plnění úkolu sběru surovin/druhu výroby
7. Staty budovy po použití renovační sady
8. Hromadné nastavení výroby
9. Zadávání verbování jednotek
10. Kompletní rekonstrukce města
 

Budik

Dopisovatel
Seznam nápadů s pozitivním hodnocením za únor 2020:
*2021 :)

Koukám, že i ten můj nápad je ve složce pozitivně hodnocený nápad ... takže někdo vybral 10kandidátů z nich. Popravdě to je výběr...

Dobře zněly nápady, které tu samozřejmě nejsou ( se šablonou na armádu, nebo ten můj na formátování zpráv :) ).

Tohle je jak vybírat z ničeho...
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Koukám, že i ten můj nápad je ve složce pozitivně hodnocený nápad ... takže někdo vybral 10kandidátů z nich. Popravdě to je výběr...

Dobře zněly nápady, které tu samozřejmě nejsou ( se šablonou na armádu, nebo ten můj na formátování zpráv :) ).

Tohle je jak vybírat z ničeho...

Jsou to všechny pozitivně hodnocené nápady vytvořené v únoru.. ty které ty zmiňuješ nejsou z února. Byly bohužel vytvořeny dříve.
 

Svatej

Legenda
Takže všechny předchozí nápady jsou zahozeny do koše?
Dosud to fungovalo tak, že moderátoři samotní vybírají z nápadů na fóru ty které pošlou dále. ;)
Respektive byl:
vytvoření nápadu -) posouzení hráči -) posouzení CZ týmem -) posouzení vývojáři.
Tedy pro tebe jako běžného hráče byly dostupné jen první dva kroky - vytvoření a posouzení hráči.
 

Svatej

Legenda
Nevím. Nový přístup má svá pro i proti
PRO: Hráči budou vědět které nápady byly odeslány
PROTI: Posuzování CZ týmem sloužilo jako určitá záruka kvality a nestrannosti výběru. Jak to vidím já, tak teď můžu protlačit do německa jakýkoliv nekvalitní nápad, pokud na hlasování naženu dostatečné množství kamarádů.

(ano, jsem Čech a ano, jak ten systém obechcat byla moje první myšlenka:p )
 

ufík123

Psavec
Omlouváme se za zpoždění, ale přišlo to až nedávno.
Vyjádření k návrhům:
1) Změna typu budovy pomocí výběrové sady - nejedná se o návrh na nějakou komplexnější změnu ve hře - přijato jako dobrý nápad, ale neplánuje se zavádět. Má to hráče motivovat i k opakovanému hraní událostí
2) Pop-up okna pro odměny - možná by to bylo dobré pro zkušené hráče, co hrají dlouho, ale začínající hráči oceňují okno, které je výlovně upozorní na zisk odměny, případně s dalším popisem. Tudíž návrh ani nevzat v potaz.
3) Náhled s informacemi o budově, jaké bude mít staty po vylepšení - přijato ke zvážení
 

Budik

Dopisovatel
Musím říci, že to je odezva, jak Internetu Exploreru (4 měsíce? To jsem skoro zapomněl, jaké návrhy byly) ....
"dobrý nápad, ale zavádět to nebudeme"... to je teda dobrý nápad - neprotiřečí si to?
 
Nahoru