Hledám přátelé-aktivní

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2626
  • Vytvořeno

DeletedUser2626

Host
Motivuju denně,teď přibyla ,,Krčma" tak ke každému přijdu na pokec :) Nemůžu už posílat pozvánky,ale přijímat ano. Děkuji,jste všichni vítáni

V krčmě máme Skvělé pivo a samé dobroty,budete se rádi vracet,to mi věřte :D
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Přijímám nabídky k přátelství. V krčmě čeká 12 židlí. ☺
 

DeletedUser7266

Host
Ahoj všem, pokud hledáte přítele na posezení v Krčmě, neváhejte a pošlete pozvánku. Rád přisednu. I moje hospodaurace je útulná a určitě nepřijdete zkrátka;)
 

DeletedUser7266

Host
Krčmu mám na vylepšenou na max. pokud máte zájem o odměny z krčmy a můžete posílat žádosti o přátelství neváhejte.
Já již mohu jen přijímat žadatele
 

DeletedUser14139

Host
Ahoj já taky motivuji denně a navštěvuji krčmu ale štve mně to omezení na 80 lidí proč to nejde neomezeně to nechápu
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj já taky motivuji denně a navštěvuji krčmu ale štve mně to omezení na 80 lidí proč to nejde neomezeně to nechápu
Zkus občas hledat tady na fóru a zjistíš, že nemáš pravdu. Ty můžeš sice pozvat ,,jen" 80 přátel, ale dalších 60 pozvání můžeš přijmout. Takže celkem můžeš mít 140 přátel. Jinak pokud budeš hledat, tak tu najdeš vlákno, kde se probírá změna, tedy přesněji navýšení.
 

DeletedUser14139

Host
To vím taky myslel jsem ze je na pre to pozvani pro 80 lidí
 

DeletedUser15068

Host
Máte zájem a každodenní motivování a návštěvníka v krcmě? Pak neváhejte a přidejte si mě do přátel. Rád bych mezi přáteli přivítal další aktivní hráče, ale už nemohu posílat pozvánky. Díky, Daniel
 

DeletedUser2626

Host
Stále přijímám PŘÁTELE do hry,aktivní.Motivuju denně + navštěvuju krčmu několikrát denně :)
 
hledám aktivní přátele... vyčistil jsem neaktivní a tak mám nyní hodně volného místa a mohu i sám posílat, napište mi ve hře
 
Nahoru