Hokej

DeletedUser1698

Host
Protože tu je už Euro a fotbal jako takovej zastoupenej tak nesmíme zapomenout na hokej....Já mám radši hokej....tak pište co si myslíte o českym hokeji a jek se vám líbylo mistrovství světa celkově...?
Tak rozjezd byl trošku pomalej ale pak se to rozjelo...se Švédama to byl podle mě nejlepší zápas...no co dodat k zápasu se Slovákama...a proti Finsku o třetí místo to byl taky pěknej hokej....Podle mě Slovensko nehrálo špatně, ale mělo hodně štěstí...Kaneda je podcenila a prohrála my jsme to pokazili...ale ve finále dostali klepec...podle mě ve finále maj podnout jeden dva góly maximálně tři....tohle byla ostuda....(nic proti slovákům)A další překvapení jsou Norové...12:4 proti Němcům....:D Ale i ostatní zápasy hráli dobře....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1698

Host
To jste všichni fotbalisti....?A pak že jsme hokejovej národ
 

DeletedUser1698

Host
Podle mě by Jarda měl hrát v lepším klubu....ale aspon jim to tam pozvedne....:D A co se týká těch mladých kluků tak určitě souhlasim.....
 

DeletedUser

Host
Jak říkal, žebříček byl postavený úplně jinak, bohužel oba týmy nevyšly, tak šel za nabídkou, kde dostane dostatečný čas na ledě. Stars nejsou tím top týmem. Chybí jím zejména posílit obrana. Lehtonen pokud zůstane zdravý pak bude patřit do úplné špičky a útok je celkem dobře namíchaný 2 veteráni + plno mladších kolegů, takže z toho může těžit každý

Jinak Minnesota hodně překvapila, když ulovila Pariseho a Sutera


Zřejmě se blíží výluka podle těchto informací. Těšili byste se na roční zkvalitnění extraligy zámořskými hráči?
 

DeletedUser1698

Host
Tak samozdřejmě že extraliga s hráči z NHL by byla zase o něco zajímavější a lepší....;)
 

DeletedUser

Host
Tak Giroux by byl velmi zajímavým kladeňákem :D

Bohužel by tímto asi skončil Jágrův pobyt za velkou louží :(
 

DeletedUser

Host
Sakra vy se v tom nějak pohybujete :D jenom žasnu. Já koukám pouze na MS, miluju to. Chodila jsem kvuli tomu dřív ze školy abych stihla zápasy (všechny, nejen naše) :D. Jinak mám hokej 100% radši než fotbal.....

Nu nebudu narušovat tak vášnivou debatu ;)
 

DeletedUser

Host
Tak to vypadá na zajímavý projekt

Navíc to opravdu vypadá na výluku, takže "pár" zápasů nám okoření hráči z NHL to tak vypadá
 

DeletedUser2385

Host
NO ako znie to zaujímavo ale nie som si istý či to chápem :) Plánuju niečo ako "super" ligu ? Niečo ako spojenie všetkých možných líg či čo ?
 

DeletedUser

Host
Pouze vyjmou tradiční, nebo "uměle" vytvořené kluby z členských států IIHF (myslím, že Kanada a USA zde nepatří) a připojí se do KHL jako například Slovan Bratislava, Lev Praha a ligy budou fungovat bez těchto klubů a změny ve formě lig pak budou záležet na konkrétních zemích, jak si to samy udělají
 

DeletedUser2385

Host
Aha tak to chápem :) Ale je tam jedna vec čo na nu neviem odpoveď. Teraz ak tam chce tým fungovať...chce...tak musí platiť všetky možné poplatky. A predpokladám, že ak tam nejaké tými niesu čo by tam mali ísť nejaký ten tradičný. tak im s tým bude pomáhať nejak štát z donútenia kebyže klub by s tým mal problém, alebo to bude nejak inak spravené čo sa tých poplatkov týka ? :)
 

DeletedUser

Host
Podle mne tam poplatky nejsou a pokud ano, tak minimální, jelikož lize plynou velké peníze z TV práv a sponzorských smluv
Klub se musí především zaručit, že bude mít X peněz na hráčské platy, dobré zázemí a další peníze na všechno okolo, potvrzení od svazu, jinak si tam "nevrzne", mnoho klubů skončilo právě na těchto podmínkách i u nás ;)

Tak kluby podporuje ve většině případů "nedemokratický" stát (Rusko, Bělorusko, Kazachstán, ...). Ostatní podporují sponzoři mezi ně se většinou vklíní i město, ale tak masivní podporu nemůže ve většině případů poskytnout jako z těch dříve zmíněných států
 

DeletedUser2385

Host
NO dúfam, že nebudú :) Rád by som videl zápasy dá sa povedať naj týmov z Európy. Teraz sa to tiež samozrejme dá vidieť ale kto bude na nete hľadať napr fínsku TV :)
Popri tom by fungovali štátne ligy normálne ak som to dobre pochopil...teda to u bude závisieť od štátu :)
Bude tam len jeden tým z jedného štátu ? Či to vymyslia nejak, že to sprístupnia všetkým ? :D TO asi nevieš ale či si nevyčítal niečo viac ako ja :D
 

DeletedUser

Host
Tak pěkná je zejména konfrontace např. italského celku proti švédskému
Lépe řečeno od hokejového svazu, nebo na klubech, které zůstaly v lize, zda se připojí k jiné lize, nebo budou fungovat v méně kvalitní lize ;)
Každý, kdo bude mít velmi dobré finanční zázemí bude vítán. Pak to samozřejmě závisí, jak silnou ekonomiku má daný stát, aby na tom liga, co nejvíce profitovala (příkladem je stěhování klubů v NHL) z finančního hlediska.

Něco málo jsem četl a tu je toho více
 

DeletedUser2385

Host
Mrknem na to:)

Takže to preto si spomínal NHL hráčov, takže tie zo slabším finančným zabezpečením by sa tam teoreticky presunuli :) znie to fakt veľmi zaujímavo. A kluby, ktoré teraz fungujú v KHL tam ostanú a môžu normálne fungovať ? Alebo sa s tým bude niečo robiť ? Je to väčšina ruských týmov a oni tam inú ligu ani nemajú nie ? :D
 

DeletedUser

Host
Teď jsem to úplně nepochopil ;)
Hráči z NHL u nás asi budou hrát, jelikož není dohoda mezi odbory a vedením NHL, jak to bude v budoucnu vypadat ;)
V NHL se přesouvají, nebo budou přesouvat kluby do Kanady, jelikož jihoamerický trh není pro NHL momentálně lepším řešením než ten kanadský ;)
Má se to rozšířit z 32 na 64, takže místa je, když tak odpadnou nejslabší ruské, případně nestabilní
Ano ,mají a je docela známá. Nedávno o ní bylo slyšet v souvislosti s utkáním na lodi, nebo zde odehrála minulou sezónu Jaroslavl
Existuji pak i nižší ruské soutěže, jelikož mají dobré finanční podhoubí i hráčskou základnu na to, aby si to mohli dovolit ;)
 

DeletedUser2385

Host
NEva :D a tú stránku mi nechce načítať :(
Každopádne príprava na niečo také potrvá dlho :) a či sa to vôbec podarí :)
 

DeletedUser

Host
Zkus to znova, nebo se podívat na IDNES.cz, je tam překopčený ten samý článek
Tak jakmile se odbourá odpor "Skandinávie", tak by to mohlo klapnout, protože již nyní se to pěkně rýsuje, ale v některých končinách podobně jako v NHL se budou muset lidi naučit chodit na hokej nebo přímo konkrétní klub
 

DeletedUser2385

Host
Nechápem ako myslíš to, že sa budú musieť naučiť chodiť na hokej :D

A diky za tu stránku :) prezriem to tam :)
 
Nahoru