Honba za pokladem - aktivace

Téma v sekci 'Archív' založené uživatelem B3runka, 6. úno 2017.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. B3runka

B3runka Turista

Registrace:
    6. úno 2017
    Ahoj, nikde jsem nenašla odpověď. V návodu k honbě za pokladem je, že se automaticky spustí po vyzkoumání pěstování. Pěstování mám již vyzkoumáno, ale nespustila se. Musí se proto udělat něco jiného, nebo někteří hráči mají, jiní ne?
    Předem děkuji za odpověď Ber

2. mikikim

mikikim Psavec

Registrace:
    25. kvě 2014
    Hraješ na mobilním zařízení nebo PC

3. B3runka

B3runka Turista

Registrace:
    6. úno 2017
    Hraji na pc. Nainstalovala jsem si na mobil, abych splnila úkol.

4. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Na PC zkus restartovat stránku, po dokončení výzkumu by jsi tam honbu mít měla.
    Na mobilních zařízeních honba za pokladem není a nebude.

5. B3runka

B3runka Turista

Registrace:
    6. úno 2017
    No, já už jsem dávno o dost dále a hru měla několikrát vypnutou a zapnutou :-(

6. HENZIS

HENZIS Znalec

Registrace:
    9. bře 2014
    Napiš na support prosím.
    Ne všem musí být tato volba aktivována. Děkuji

7. rycco27

rycco27 Dopisovatel

Registrace:
    27. dub 2014
    Nechci zakládat nové vlákno tak píšu sem. Proč jste zrušily v honbě za pokladem odměnu balíčky výzkumných bodů? Místo toho jsou jen body které j třeba hned použít. A bude někdy honba za pokladem na mobilu? Nebo je to úmysl že tam není?

willy2 za toto poděkoval.
  8. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Tady je krásně vidět, jak se vyplatí číst oznámení o aktualizacích a různé informace tady na fóru.;)
    To že se balíčky z honby změnili na přímé FB se tu už nějaký ten den řeší. Proč - to si musíš poslat dopis do hamburku aby ti to zodpovědděli přímo pachatelé hry, tady nikoho z developerů nenajdeš = odpověď na otázku proč nedostaneš. (prostě proto)

Honba na mobilu ... o tom už se tu psalo tolikrát, že ani nemám chuť to psát snad po tisícáté...
    Honba na mobilu nebyla, není a ani nebude. Taková je pozice devveloperů a nic na tom nezměníš.;)

9. WinJet

WinJet Veterán

Registrace:
    23. kvě 2014
    Abych pravdu řekl, kdyby tady tu honbu pořád někdo nevytahoval, tak bych úplně zapomněl, že ve hře je. :D Od té doby, co se rozjeli expedice, se honba stala přebytečnou věcí. No ona jí byla už předtím, ale z expedicemi zemřela úplně. :D

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.