Honba za pokladem - aktivace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14072
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14072

Host
Ahoj, nikde jsem nenašla odpověď. V návodu k honbě za pokladem je, že se automaticky spustí po vyzkoumání pěstování. Pěstování mám již vyzkoumáno, ale nespustila se. Musí se proto udělat něco jiného, nebo někteří hráči mají, jiní ne?
Předem děkuji za odpověď Ber
 

DeletedUser14072

Host
Hraji na pc. Nainstalovala jsem si na mobil, abych splnila úkol.
 

Svatej

Legenda
Na PC zkus restartovat stránku, po dokončení výzkumu by jsi tam honbu mít měla.
Na mobilních zařízeních honba za pokladem není a nebude.
 

DeletedUser14072

Host
No, já už jsem dávno o dost dále a hru měla několikrát vypnutou a zapnutou :-(
 

rycco27

Dopisovatel
Nechci zakládat nové vlákno tak píšu sem. Proč jste zrušily v honbě za pokladem odměnu balíčky výzkumných bodů? Místo toho jsou jen body které j třeba hned použít. A bude někdy honba za pokladem na mobilu? Nebo je to úmysl že tam není?
 

Svatej

Legenda
Tady je krásně vidět, jak se vyplatí číst oznámení o aktualizacích a různé informace tady na fóru.;)
To že se balíčky z honby změnili na přímé FB se tu už nějaký ten den řeší. Proč - to si musíš poslat dopis do hamburku aby ti to zodpovědděli přímo pachatelé hry, tady nikoho z developerů nenajdeš = odpověď na otázku proč nedostaneš. (prostě proto)

Honba na mobilu ... o tom už se tu psalo tolikrát, že ani nemám chuť to psát snad po tisícáté...
Honba na mobilu nebyla, není a ani nebude. Taková je pozice devveloperů a nic na tom nezměníš.;)
 

DeletedUser11297

Host
Abych pravdu řekl, kdyby tady tu honbu pořád někdo nevytahoval, tak bych úplně zapomněl, že ve hře je. :D Od té doby, co se rozjeli expedice, se honba stala přebytečnou věcí. No ona jí byla už předtím, ale z expedicemi zemřela úplně. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru