honba za pokladem po novem upgradu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12520
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12520

Host
od noveho upgradu uz nejsem schopny urcit kdy dana vec dobehla..
uz predtim to bylo ponekud otravne na hlidani casu ale nyni nejsem schopny vubec urcit kdy hledani skoncilo pokud ho manualne neotevru.
Stava se to hlavne pri standartnich cinnostech jako je navstevovani ostatnich hracu apod a kdyz dojde k dokonceni behem teto doby

neslo by alespon dat do nastaveni menu neco na styl "nechci se ucastnit honby za pokladem", "chci videt dokonceni hledani porad"(stav ktery byl pred updatem) a to co je ted at uz to je cokoliv?
 

DeletedUser11474

Host
Nevím, jestli jsem to správně pochopil... ale pokud je problém v tom, že Zelená „fajfka“ u Honby za pokladem už nesvítí permanentně, tak to je od aktualizace 1.50 správně. Pak to nepatří do Chyb, ale do Návrhů.
 

DeletedUser12520

Host
mno dobre nerosvitila se mi vubec.. pak jak poznam ze doslo k dokonceni? to uz by bylo pro me jednodussi celou slavnou honbu zrusit uplne nez t manualne hlidat..
ps nyni jsem to zkousel a dokonceni se nerosviti ani v klidovem stavu vubec -> jak poznam ze to vubec dobehlo?? hlavne nerikejte prosim neco jako ridit si budik :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12346

Host
Souhlasim bud to opravit nebo zrusit me se taky rozsviti podle nalady za cely tyden sem to projel 1x a to sem doma marodil.
 

DeletedUser

Host
Po upgradu se sice zelená fajfka nemá objevovat, ovšem problém je v tom že ona se někdy objeví a někdy zase ne (nepředvídatelně) za začátku mi přišlo že se neukáže jen u 5-ti minutové cesty a ostatní se odfajfkují (to mi přišlo celkem logické kdo to nechce hrát tak ho to neotravuje zelenou fajfkou a ti co to hrají zase poznají že je to připraveno k vybrání a jen tu 5-ti minutovku si musí hlídat). Bohužel tak to nefunguje ale jak to funguje to je mi záhadou, pokud se to dolaďuje na stav kdy se fajfka neukáže nikdy tak to tuhle část hry můžete rovnou vymazat.
 

DeletedUser8903

Host
Já bych to vymazala stejně, protože tohle stejně nikoho ve hře online neudrží, kdo to hrát nechce, tomu to nedá nic a online kvůli tomu nebude, a ten kdo tu hraje věci jako CvC, ruční řízení bojů a pravidelné výběry surovin, ten určitě nebude motivován k logu něčím jako je pravidelné odfajfkovávání za odměny typu nula nula nic, možná něco náhodného jednou za 24h, a i to většinou ne ...

Osobně bych to zrušila, nebo udělala aby se neřeklo, demokratickou anketu: nechat/Zrušit na .cz serverech honbu za pokladem. Osobně jsem pro to jí vymazat i ze záznamů, že vůbec kdy existovala ...
 

DeletedUser12529

Host
Pro hráče, kteří jsou v těch prvních dobách, je poklad skvělým přilepšením, hlavně pak třeba výzkumné body, plánky nebo vojáci... Mně to dělá u 5-ti minutové výroby, fajfka se mi nezobrazí. Problém je v tom, že já poklad vybírám a docela mě štve, když se mi to nezobrazí a pak třeba 2 hodiny nevyberu. Pokud je to takhle nastavené schválně, pak je to absolutní nesmysl. Jestli je to proto, že to některé hráče otravovalo, existují dvě úplně jednoduchá řešení, obě jsou mnohem elegantnější než tenhle stav:

1, Nastavit zobrazení fajfky po dobu, kdy je možné poklad vybrat bez restartu (u osmihodinové výroby by svítila permanentně) - tedy u 5 min, 15 min a 1 hod nechat svítit hodinu, u 4 hodinové nechat svítit 4 hodiny, pak fajfku vypínat...

2, Dát do nastavení možnost vypnout/zapnout zobrazování honby za pokladem. Kdo bude chtít, ten si poklad zapne, kdo ho vybírat nebude, ten si ho vypne
 

DeletedUser4810

Host
Ahoj všem,
opravdu nechápu, proč bylo zrušeno zobrazení/oznámení o dokončení honby za pokladem ?! = proč se nemůže zelená fajfka zobrazovat jako dosud ?!!!
14 dnů jsem se nedostal dále, jak k dokončení hodiny !! = tím je to pro mne naprosto k ničemu !!!
a to že mi to dávalo více méně jen zásoby ani raději neřeším, ale bral jsem to jako zpestření hry, ale za současné situace je honba za pokladem k ničemu !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12655

Host
Je nějaký systém v tom, kdy se fajfka zobrazuje a kdy ne?
Mě totiž otravuje, že většinou nesvítí.
Obvykle poletuju po bytě/zahradě a kolem monitoru jen prolítnu a když vidím, že svítí zlatá bednička (=za diamanty sebrat všechny hotové výroby), tak vím, že mám něco vyrobeno a mám jít sklízet. Stejně tak s fajfkou u honby za pokladem. Ta mě baví a hlavně, pokud se prokoušu (což poslední dobou dost dobře nejde, skrz nesvítící fajfku) k vyšším odměnám.
Osobně bych byla pro zachování honby třeba se zde zmiňovanou možností ji vypnout v nastavení. Ale v každém případě, pokud honba bude, tak ať svítí fajfky prosím.
Děkuji :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru