Hráč v CvC bez cechu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RafaelSantos

Turista
Gratuluji.
Krásně jste mi znechutili tuto hru.
Ti, kdo nejsou v cechu a nebojují ve válkách, jsou v podstatě diskriminováni.
Hlavně v ohledu, že body za vítěztví se započítávají do stejného žebříčku jako boje PvP.
V turnaji, kde jsem byl včera suveréně první, koukám dnes ostatním hráčům na záda z uctivé vzdálenosti a nemám šanci se jim vyrovnat...
Nechci být v cechu. Hraju sám za sebe bez pomoci cechu nebo diamantů. Mám dobře vybudovné a nemám potřebu stavět další budovy. Takže jedinný příjem bodů do žebříčku hráčů mám ze soubojů. A tam mají najednou obránci i podporu útoku. Hráče, co jsem dříve snadno porazil, teď jsem rád, když mi přežije jeden útočící voják.
Bylo by dobré alespoň vytvořit další turnajovou tabulku jako je v bojích PvP i samostatnou pro GvG, jinak už pro mne nemá moc význam hrát dál.
Cechovní války se dotýkají i hráčů, co v cechu nejsou. Vážně úžasné. děkuji.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
stim taky souhasim. takhle slabsi hraci maji malou sanci ziskat medaile.
 

DeletedUser2298

Host
Rafaeli - chápu tvoje rozhořčení, ale řešení podle mě je - založ si cech ( o jedné své osobě..) a tím pádem získáš možnost bojovat na cechové mapě... a budeš mít tak možnost taky bojovat v bojích - a více než máš sousedů - a jednotky tam bonusy nemají.. Pravda, bude tě to ale stát ztrácení jednotek, placení surovin a bonus z VB bude menší, když jsi sám.. ale to je už každého volba.. Hraní sám na sebe je ve hře dosti nevýhodné ( cech pomáhá s obchodem, výstavbou VB, motivací a šlechtěním...)
Osobně bych nečekal, že dojde k rozdělení ženříčku na PvP bodované boje a dalšího žebříčku CvC spáchané boje.. tak aby to byly dvě rozdílné věže ( a třeba s dvojitou odměnou...). Ale doufat můžeme.
 

DeletedUser

Host
RafaelSantos, plně respektujeme Tvé právo touto formou kritizovat novinky ve hře, následující připomínkou Tě tedy nechci omezovat ve vyjadřování, každopádně rád bych Tě požádal o přejmenování tématu nějakým vhodným názvem. Navíc bych poprosil o vznesení dotazu (žádný totiž nevidím), své téma jsi totiž vložil do sekce Otázky, které slouží právě k pokládání dotazů. Pokud žádný dotaz nemáš, nevadí, téma bude přesunuto do sekce Návrhy. Děkuji.
 

RafaelSantos

Turista
Bohužel, žádný slušný výraz, kterým bych to pojmenoval mě nenapadá, jelikož mé rozhořčení stále trvá.
Otázku můžu vznést; Proč by cechovní války měly mít vliv na hráče, co v cechu nejsou?
Jinak můj příspěvek by měl být zařazen ideálně do sekce "přání a stížnosti".
Pokud uznáte za vhodné, nenamítám nic proti přeřazení do sekce návrhy.
 

Kayro

Znalec
To ze se nechces zapojit do cechu a tim i do GvG neni diskriminace jak pises ve svem prvnim prispevku.Ty tu moznost mas jen ji nechces vyuzit,je to tvoje rozhodnuti.
 

RafaelSantos

Turista
Členství v cechu je dobrovolé a výhodné. To chápu.
Můj styl hraní hry je "samostatný". Jednoduše já cech nepotřebuji. Před spuštěním cechovních válek žádný problém nebyl. A teď hráči mimo cech jsou prostě znevýhodněni o mnoho více než třeba před měsícem...
 

DeletedUser2298

Host
Do hry se se celkem často přidávají nové "fičury".. před přidáním taky nebyly žádné VB, a světe div se - po jejich přidání pak byli ti, co je začali stavět v docela dost velké výhodě - pro zisk plánů jim pomáhalo spousta hráčů a měli užitek i z vlastní VB.. A překvapivě, ti co měli VB na útok či obranu pak byli v sousedství ( nebo i v bodovém hodnocení) někde úplně jinde jak před měsícem..
 

Thesseus

Znalec
Píšeš že cech nepotřebuješ ale to by si sem pak přece tohle nepsal. Potřebuješ ho. V mnoha hrách bez cechu nelze hrát, lidi si tu stěžovali, že cech nemá moc význam. Tak teď má a je to pro drtivou většinu dobře. hra se nemůže přizpůsobovat několika jednotlivcům :) Stačí chtít a Tebou popisované nevýhody zmizí.
 

RafaelSantos

Turista
Hra nutí hráče, aby se zapojili do cechu. Teoreticky by žádný hráč neměl být mimo cech. Hráči v cechu jsou jedna velká šťastná rodina, kde si všichni pomáhají a motivují se. Něco jako "teletubbies". Ideálně mít minimálně 50.000 bodů, všechny denně namotivovat, nacpat všechny f. body někomu do VS a vyměnit všem v cechu suroviny ve správném poměru...
Uvědomte si fakt, že jsou tu hráči, co se jim tohle příčí. Že si to chtějí hrát po svém.
A že hraju hru jinak jež ostatní, za to mám být trestán a znevýhodněn?
Hraju tu hru přes rok, věnoval jsem jí spousty času, mám rozmanité a dobře zásobené město a jsem rád, že jsem to dokázal sám bez pomoci cechu...
Stačí chtít... Já ale prostě NECHCI !!!
 

DeletedUser2298

Host
A že hraju hru jinak jež ostatní, za to mám být trestán a znevýhodněn?

Tak pokud hraješ přes rok a vědomě nepoužíváš nejvýhodnější strategii.. tak odpověď na výše citovanou otázku bych osobně viděl na ANO!...
Je to jen tvé svobodné rozhodnutí.. takže si ho holt musíš "vyžrat" sám.. zbytek ( většina ) si spokojeně funguje v "teletubbies" klanech, VB jim rostou, neutrácí FP při výměně zboží.. sem tam jim někdo udělá M/Z a mají výhody z cechu pokud bojují v cechovních válkách.. krutohustopřísná nespravedlnost.. ;-)

Mě osobně to přijde jako situace, kdy závodník jede cyklistický závod, rád by se držel s peletonem - nebo byl aspoň na dohled.. jen se rozhodnul že to kolo si nastaví jinak jak všichni ostatní.. a pak se diví že mu to s tím 8miúhelníkem místo kruhu jed blbě i z kopce..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Abych si ujasnil,na co si stěžuješ: Začal jsi hrát hru,která je primárně zaměřena na kolektivní hraní, hraješ ji rok,a když konečně došlo k posílení té kolektivní složky,po které tu všichni volali, tak máš pocit,že je to špatně? :D Na tvým místě bych se zamyslel,jestli nebyla chyba v tvé volbě.
 

DeletedUser6990

Host
Rafael :
Pokud si to ctu spravne, tak jedine co ti vadi je vlastne to, ze ted neziskas tolik medaili z boju jako predtim a to diky dvema vecem.
1. Balancovani budov se dotklo opravdu vsech. Ja denne objel vsecky sousedy vcetne nejlepsich hracu jako Steephe, a udelal 1M bodu do Pvp a to je 20K bodu do zebricku. Ale je pravda, ze ten boj byl silne asymetricky. Obrance vlastne jen stavel armadu, ktera aspon neco ubrala, a nekdy i jednotku zabila. Ted je problem o jednotku neprijit. Jenze stejne jsou postizeni vsichni, takze hrajeme na stejnem hristi.
2. Valky cech proti cechu prinesly body za boje i z techto valek.
Je jasne ze prvni tyden, vsichni utoci a bojuji. Pockej za mesic, a kazdy bude rad, ze si jednou denne nekde zabojuje. Uz nyni se situace v nekolika mapach ustaluje a boju ubyva. Navic mas moznost mit cech sam pro sebe, a do CV se zapojit. Ani te to moc stat nebude. Jedna tvoje armada bude oblehat a druha si muze 10-80 bouchnout. To je 80 boju navic, pokud ovsem mas toliko jednotek. Samozrejme v nekterych mapach uz si neskrtnes, ale naklady na to si zabojovat nejsou az tak velike.
Rozhodnuti je na tobe.
 

bleksej

Turista
Náhodou musím říct, že se samotnému teď hraje spíš líp (pokud ti teda nejde jenom o první místa v turnaji) Pokud dám nabídku do obchodu, tak se po ní dost často jenom zapráší a to vůbec nemusí být výhodná. :))
 

DeletedUser

Host
To jak to hraješ je tvoje věc ale je blbost abys měl stejný výhody jako ty co se snažej sou v cechu a obětujou tomu něco... hraj si to jak chceš ale kdyby se stalo co ty říkáš ztrácelo by význam mít cech a tím pádem by hra upadla.. Dát všem stejný výhody i když se tolik nesnažej to je komunismus :)
 

Thesseus

Znalec
Takže seš masochista? :)
Snažíš se dvakrát tolik a máš za to míň. Já nevím no, to rozhodnutí je prostě stále na Tobě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru