Hráči v krčmách ostatních hráčů

Současný stav: kdokoliv se může podívat, kdo sedí v krčmě u kteréhokoliv hráče, i když daného hráče nemá v přátelích.
Nápad: možnost vidět, kdo v krčmě u daného hráče sedí, by měli pouze přátelé.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano, nenašel
 

dudasek

Znalec
Proti.kolikrát jsem hodil sousedovi do VB pár bodů na jistotu a on nezavřel...viselo mi to dlouho v přehledu a když jsem zvednul arc chtěl jsem to doklepnout,ale zas ne abych prodělal...napsal jsem hráčům z jeho krčmy a oni tam pár bodíků přidali...a zavřeli jsme-když byl neaktivní tak to nevadilo a lepší než aby body propadli a mě to strašilo v přehledu...
 

Svatej

Legenda
A důvod, proč bych informaci kdo u tebe sedí neměl dostat je...?
Zatim ani pro ani proti, jsem otevřenej možnosti že teoreticky existuje dobrej důvod to odsouhlasit.
 

Lord Org

Psavec
Na jednu stranu souhlasím s tím, že
jsem otevřenej možnosti že teoreticky existuje dobrej důvod to odsouhlasit.
na druhou ale nějak nechápu, jak by byl rozdíl mezi tím, když se podívám k příteli (a naprostou většinu jeho přátel taky nemám a uvidím je), nebo když se podívám k někomu koho v přátelích vůbec nemám.
Takže za sebe v téhle chvíli asi rovnou proti
 

Lady Hanina

Nováček
PRO z jednoho prostého důvodu ty si najdeš aktivní hráče na kterých se ještě dá i vydělavat a jiný vychcánek si tu práci nedá, aby si hráče našel jen mu stačí pravidelně chodit stalkovat tvou krčmu a že to hráči dělají. Pak ti ještě vyžere zisky a ty si můžeš dát zas tu práci najít si jiné hráče. Navíc co je komu do toho s kým se přátelím ta krčma to dává všem na obdiv. Nikde v obdobných hrách ani na sociálních sítích když to dotyčný nechce nevidíš koho má dotyčný v přátelích a zde? Stačí hráči kontrolovat krčmu jediná obrana proti tomu je nevybírat krčmu a že už to někteří dělají, aby se ubránili takovému zneužívání.
 

Chimichurri

Psavec
teď úplně nerozumím tomu jaký prospěch máš z toho že nevybereš krčmu....nebo respektive jaký prospěch by z toho měli tví přátelé?
 

OffTheWall

Psavec
PRO z jednoho prostého důvodu ty si najdeš aktivní hráče na kterých se ještě dá i vydělavat a jiný vychcánek si tu práci nedá, aby si hráče našel jen mu stačí pravidelně chodit stalkovat tvou krčmu a že to hráči dělají. Pak ti ještě vyžere zisky a ty si můžeš dát zas tu práci najít si jiné hráče. Navíc co je komu do toho s kým se přátelím ta krčma to dává všem na obdiv. Nikde v obdobných hrách ani na sociálních sítích když to dotyčný nechce nevidíš koho má dotyčný v přátelích a zde? Stačí hráči kontrolovat krčmu jediná obrana proti tomu je nevybírat krčmu a že už to někteří dělají, aby se ubránili takovému zneužívání.
Podhazuješ přátelům? No to musí být sen si někoho takového přidat
 

Dan 77

Veterán
@Lady Hanina: To mi přijde docela složitá cesta k bodům :D :D Ale nevím, třeba to někdo fakt dělá no... :)


PROTI
Vždyť může být tááák zajímavé zjistit, kdo má koho v přátelích... :eek::eek: Pak se ho můžeš zeptat, jestli se mají v přátelích kvůli krčmě, motivacím, obchodu, bodům nebo třeba jen tak, že se znají, nebo i když se neznají... jupí... no jo, jenže to je hodně možných důvodů...
Teď vážně, jestli jde jen o princip, že je to snad nějaká systémová chyba, tak to dobře napsal Lord Org:
na druhou ale nějak nechápu, jak by byl rozdíl mezi tím, když se podívám k příteli (a naprostou většinu jeho přátel taky nemám a uvidím je), nebo když se podívám k někomu koho v přátelích vůbec nemám.
Takže za sebe v téhle chvíli asi rovnou proti
 
Naposledy upraveno:
PRO z jednoho prostého důvodu ty si najdeš aktivní hráče na kterých se ještě dá i vydělavat a jiný vychcánek si tu práci nedá, aby si hráče našel jen mu stačí pravidelně chodit stalkovat tvou krčmu a že to hráči dělají. Pak ti ještě vyžere zisky a ty si můžeš dát zas tu práci najít si jiné hráče. Navíc co je komu do toho s kým se přátelím ta krčma to dává všem na obdiv. Nikde v obdobných hrách ani na sociálních sítích když to dotyčný nechce nevidíš koho má dotyčný v přátelích a zde? Stačí hráči kontrolovat krčmu jediná obrana proti tomu je nevybírat krčmu a že už to někteří dělají, aby se ubránili takovému zneužívání.
Přesně tak.
Podhazuješ přátelům? No to musí být sen si někoho takového přidat
Divila by ses, kolik hráčů nezná náhozy a jsou rádi za každý příspěvek, i když na tom vyděláš :D
@Lady Hanina: To mi přijde docela složitá cesta k bodům :D :D Ale nevím, třeba to někdo fakt dělá no... :)
Mnohem lepší je postavit třeba takové zahradní bludiště, co? :p

Sám jsi někdy psal, že taky máš v přátelích některé hráče jen proto, že na nich můžeš vydělat...
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Mnohem lepší je postavit třeba takové zahradní bludiště, co? :p
No a co? To nemáš lepší argument? :D Trapný. Hlavně ses kvůli tomu musel kouknout do města, abys vymyslel tento nesouvisející argument.
... Kdybys radši konečně napsal, k čemu by ti přišla taková změna dobrá, proč jsi začal uvažovat o tom, že by byla potřeba tato změna, udělal bys líp.
Prostě se mi ta budova líbila (aspoň v daném místě města), tečka. ;) Někdo ale pro vzhled nestaví - někdo má jen rovné lajny, někdo bludiště z miliónu cest... Ale každopádně to asi moc nesouvisí s tím věnovat čas tomu, abys našel lidi, abys jim mohl napsat nebo poslat žádost, abys u nich pak mohl věnovat další čas, že u nich budeš hledat investice na body. :D

Sám jsi někdy psal, že taky máš v přátelích některé hráče jen proto, že na nich můžeš vydělat...
Spíš jsem tam kdysi takové míval, když jsem měl Arc čerstvě na lvlu 80 ;) pak už mi to bylo docela jedno, přestalo to být jedním z kritérií. A ne že bych ty lidi do přátel aktivně hledal, jen jsem si je "nechával". Ale to je zase jiné téma. Asi by mě nenapadlo hledat takové potenciální hráče přes něčí krčmu, vlastně ti ani nic nezaručuje, že podobný hráč chodí často navštěvovat krčmu nebo že se do ní ten den vešel.... :D
 

Svatej

Legenda
Zahradní bludiště je čistě náhodou jednou z mála budov co dává diamanty. Za mě by mělo bejt na každý farmě. :D
 

dudasek

Znalec
Zahradní bludiště na farmu ano.do normoš města ne-maximálně když začínáš...
já mám třeba přátele nejen kvůli motivacím,ale i kvůli Dynamické věži/Věži smíru......alespoň mě to nutí motivovat,když chci zboží...a kdo má ARC výš než 80 klidně ti bude 1,9 házet-prostě vždy vydělá....ale většinou jsi mu se stavbou nepomáhal,tak co si chceš nárokovat?1,9 je aktuálně slušnost......alespoň v cechu a přátelům...
 
Nahoru