Hra :)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Dobrý den,
hned dopředu se omlouvám, pokud to téma už zaznělo. Nevím jak ostatní hráči, ale celkem mě štve, že mám pod hrou reklamu, pak vysvětlím.

Přihlásím se, vyberu svět a začne se to načítat a pak mě to přenese do mého města. Zatím nic neobvyklého. Problém nastává, když blikají zprávy a máme dlouhou cechovní zprávu a potřebuji sjet o kousek níž. Při otáčení kolečkem se posouvá celá hra, ale ne zprávy, díky té zmiňované reklamě pod hrou (- Nejenže se posouvá hra, ale taky se přibližuje město a pokud se to stane musím sjet kolečkem dolů a lištou se pak vrátit na hru nahoru). Zbývá mě tedy jediná možnost. Sjet níž tou lištou na straně zpráv. A ta buď přeskočí zprávu, nebo skáče sem a tam a jen s velkými obtížemi se dostanu na zprávu, kterou jsem nečetl. A už úplně vidím jak budu listovat na každou z (za 3 dny máme) 178 zpráv.

Zbývá mě tedy jediná možnost tou lištou sjet i do půlky zprávy a tu zbývající část textu si domyslet.

Je to skvělá hra, kterou kazí menší nedostatky.

Karel

PS Google chrome, třeba to má každý jinak.. když tak dodám i ukázku...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
hooj.Ten screen by byl namístě,protože ve hře samotné žádné reklamy nejsou.To vypadá spíš na problém v prohlížeči. Nicméně, chrome mám taky, takže spíš v nastavení prohlížeče nebo v uživatelském doinstalování nějakých vtipných pluginů.
 

DeletedUser

Host
To by bylo vyřešeno, ale ty zprávy ne a ne sjet dolů...

Chyba.jpg
 

DeletedUser2298

Host
celkem jednoznačně reklamní add - on lišta.. se hrou to defacto nemá nic společného, je to nastavením konkrétního používaného prohlížeče tj. odebrat a zablokovat tyto chujoviny..
 

DeletedUser

Host
Jeden problém vyřešen, ale pořád mi nejde normálně sjet ve zprávách dolů, jedině po té liště...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru