Hrad Himadži

kubik85

Turista
Mám otázku mám hradu Himadži když jsem měl nižší level pokaždé jsem něco dostal teď za poslední týden velký prd tak vás prosím o vysvětlení nebo mám chápat čím vyšší level tím míň dostanou to asi ne.......hrad úplně na ho.....

petrpivoj

Veterán
Hrad je v pohodě, akorát zrovna to nevyšlo.
Já si na něj stěžovat nemůžu, někdy výhra někdy nic. Není tam napsáno, že se pokaždé něco dostane.

fmash-

Znalec
Mám otázku mám hradu Himadži když jsem měl nižší level pokaždé jsem něco dostal teď za poslední týden velký prd
V přehledu budovy ti to píše, s jakou pravděpodobností můžeš očekávat nějakou kořist z X prvních bojů po sklizni produkce hradu. Není důvod té informaci nevěřit, takže jsi se buď na tu informaci do budovy nedíval, nebo je tvá otázka ve skutečnosti stížnost na aktuální smůlu ;)
Nebo, což je možné, je to subjektivní dojem, pokud si neděláš poznámky.

Jinak by bylo vhodné, abys uvedl, na jakém levlu hrad máš. Já kupříkladu mám level 10, zdaleka nedostanu odměnu každý den, naopak některý den dostanu několik odměn. Za 2 měsíce a 2 dny, co hrad mám, se mi vrátila 1/3 bodových nákladů (tj. cca 1200 bodů), 7250 kusů zboží a 110 tuláků. Já bych řekl, že to je slušná budova.

dudasek

Odborník
mám asi kliku-druhej levl ze 4 pokusů 1 až 2 odměny řekl bych každý den..je to pro mne bonus,takže ho nesleduji a popravdě mě ty vyskakovací okna děsně vyděsí :)