Hrani cvc i na mobilu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13089
  • Vytvořeno

Dědeq

Znalec
Podle všech dostupných informací byla expedice zařazena do hry právě proto, že v mobilní aplikaci chyběla společná cechovní aktivita typu CvC. Takže pro mobilní hráče je expedice právě náhražkou za CvC. Čili já bych byl pro, ale to se asi nestane.
 

RomanS24

Člen
Ja na to zkusím odpovědět technicky Foe jede i na telefonech/tabletech s 1gb ramkou takžen utěchto telefonu by byl problém s CVC ba dokonce už i tedka mají problem někdy hru zapnout na poprvý (vlastní zkušenost se založním telefonem). takžen tedka si asi dokažeš představit co by takovy CVC nadělalo. sice by to bylo pro dost hraču super. ale pokud maj hardware na prd tak by si nezahrali a nebyli třeba tak aktivní v cechu.
A taky zkus hrat CVC třeba na 4palcovym nebo 4,5 palcovym display. :D

ale jinak sem pro.
 

Svatej

Legenda
Dobry den bylo by mozne zaradit cvc na mobil kdyz jde expe pro nejde cvc diky za odpoved
řešilo se v minulosti mnohokrát. Před zakládáním duplicitních vláken má zabránit použití funkce hledat.
A jak správně píše RomanS24, je to z důvodu náročnosti funkce CvC na spotřebu místa a dat.

V okamžiku, kdy by InnoGames ke každému stažení appky dávala10G+ SD kartu + za mě měsíčně zaplatilo spotřebovaný mobilní data za FoE, tak do toho jdu. :D

Už teď mají problém i průměrný NTB když se po přepočtu v CvC strhne více bojů najednou.;)
 

RomanS24

Člen
řešilo se v minulosti mnohokrát. Před zakládáním duplicitních vláken má zabránit použití funkce hledat.
A jak správně píše RomanS24, je to z důvodu náročnosti funkce CvC na spotřebu místa a dat.

V okamžiku, kdy by InnoGames ke každému stažení appky dávala10G+ SD kartu + za mě měsíčně zaplatilo spotřebovaný mobilní data za FoE, tak do toho jdu. :D

Už teď mají problém i průměrný NTB když se po přepočtu v CvC strhne více bojů najednou.;)
mam v telefonu 30gb a jsem rád že to vystačí na Apple music, facebook a instagram :D a ještě tam hrat hry :D
 

Dědeq

Znalec
No je fakt, že někdy mi to taky úplně chcípá, ale nedovedu si to vysvětlit. Zpravidla to děsivým způsobem laguje, ale pořád se mi nezdá, že by to bylo náročností bojů na lokální stanici. Leda že by to odesílalo velké množství dotazů, když se něco většího děje. Ale pak bych to viděl hlavně na mizernou optimalizaci programu. A s tím "by se dalo" něco dělat :D
 

RomanS24

Člen
u notebooku to je spíš problem flashe bylo by dobry kdyby byla i pro notebooky aplikace jako je pro mobil ovšem upravená tak aby tam šlo to co nejde na telefonu
 

Dědeq

Znalec
Nj. Jenže to by se ztratila ta žádoucí vlastnost, že nyní je to jedna multiplatformní hra pro prohlížeče v jakémkoli systému, který podporuje flash. A to je myslím velmi pádný argument (odhlédna od toho, že flash je zastaralá technologie, což se vývojáři snaží změnit html5 verzí, která možná někdy bude).
 
Nahoru