Hromadná motivace sousedů,cechu,přátel

ufík123

Psavec
  • Svět: H.
  • Prohlížeč a verze: PC brave.
  • Popis chyby: Nelze zobrazit přátele nebo členy cechu v hotbaru.
  • Jak často se chyba vyskytuje: nejistota, ale po motivaci všech (soused,cech,přítel) se to sekne. Ale poslední políčko (pozvání hráče,najít přítele) se mění správně
  • Detail chyby: motivuji hromadně sousedy,cech,prátele a pak zkouším zobrazit sousedy.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2022-06-02 054431.png
    Snímek obrazovky 2022-06-02 054431.png
    646,3 KB · Zobrazení: 6

Borat

Člen
Potvrzuji, také jsem chybu zaznamenal. Ve všech světech. (Týká se jen testovací skupiny hráčů, co již mají k odzkoušení hromadnou motivaci.)

Doplňuji. Jediná možná oprava, kterou jsem našel, je restart hry.
 
Naposledy upraveno:

lord Haken

Turista
Dnes mi to také udělalo, trochu nepříjemné když mám za úkol navštívit krčmy a nemůžu se dostat do přátel.
 

Lord Org

Psavec
Jak jsem pozoroval, dělá to po každé hromadné motivaci. Zůstane aktivní okno pomoci, ale je vidět, že pod ním se mění lišty v závislosti na tom, kam kliknu (přátelé, cech). To okno pomoci je ale překrývá a jediné řešení je znovunačtení okna hry.
 

Lord Org

Psavec
Jak jsem pozoroval, dělá to po každé hromadné motivaci. Zůstane aktivní okno pomoci, ale je vidět, že pod ním se mění lišty v závislosti na tom, kam kliknu (přátelé, cech). To okno pomoci je ale překrývá a jediné řešení je znovunačtení okna hry.
Dneska mi to při hromadné motivaci nezůstalo viset na žádném světě, jel jsem přátele i cech (tam kde to jde), a všechno funguje normálně
 
Nahoru