Hromadné mazání vojska

Turinoff

Turista
Současný stav - nelze smazat více než jednoho vojáka
Nápad - mít možnost naklikat několik vojáků a pak dalším klikem je smazat
Hledal jsem nápad na fóru ANO
 

Daniel V.

Psavec
Pro - ale nemůžu pochopit proč bys chtěl mazat celou armádu. Vždyť ji můžeš mít nekonečno a vždycky se hodí.
 

Turinoff

Turista
Díky Alcatrazu mám třeba 500 různého vojska ze zítřku, 600 z budoucnosti, 600 z ledovky atd atd. Na PC dejme tomu že se dokážu orientovat, ale na mobilu je rolování přes ostatní vojska poměrně složité a než se dostanu např v Oceánské době k šampionovi (je nutné přeskočit Oktapoda a KRAB Mecha, které jsem používal jen minimálně), tak je celá věčnost pryč ...
 

Joxer

Psavec
Pro. Ale taky nějak nemůžu pochopit, proč mazat vojsko. Na mobilu to nejde selektovat na doby?
 
Pro. Například mezi lehkými jednotkami chci mít jen tuláky, abych nemusel pořád překlikávat mezi dobami... a pokud nespotřebuju ostatní lehké v CvC, mazat po jednom se mi to fakt nechce...
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Náš cech nepatří mezi úplně aktivní v CvC a střelecké nebo rychlé jednotky nepatří k preferovaným :)
Tam je kolikrát jedno, co tam dáš. Já už kolikrát jel na hex, do kterýho někdo šlehnul jen tuláky. Je škoda to vyházet. Jdi si tam zablbnout. Pokud tam někdo jede se silnym útokem, tak ti to hodí na jakoukoli protisestavu, takže je kolkrát jedno, co tam hodíš ;)
 

Daniel V.

Psavec
Díky Alcatrazu mám třeba 500 různého vojska ze zítřku, 600 z budoucnosti, 600 z ledovky atd atd. Na PC dejme tomu že se dokážu orientovat, ale na mobilu je rolování přes ostatní vojska poměrně složité a než se dostanu např v Oceánské době k šampionovi (je nutné přeskočit Oktapoda a KRAB Mecha, které jsem používal jen minimálně), tak je celá věčnost pryč ...
Když nepotřebuješ "KRAB Mecha" tak kasárnu na něj prodej (zboř).
 

Svatej

Legenda
nemůžu pochopit proč bys chtěl mazat celou armádu. Vždyť ji můžeš mít nekonečno a vždycky se hodí.
V příběhovejch úkolech je několikrát "smaž XY vojáků". Krom toho jsou hráči, kteří chtějí mít z každého věku třeba jen 1 druh vojáků který používají a chtějí se zbavit zbytku. Já takhle v zítřku mazal všechno krom tanků.
A zadefovat něco cechu v CvC by nešlo?
Ne vždycky je hráč v cechu co řeší CvC a ne vždycky má cech v té dané době sektory.

PRO (mám pocit, že se to tu neřeší poprvé ale)
 

Daniel V.

Psavec
V příběhovejch úkolech je několikrát "smaž XY vojáků". Krom toho jsou hráči, kteří chtějí mít z každého věku třeba jen 1 druh vojáků který používají a chtějí se zbavit zbytku. Já takhle v zítřku mazal všechno krom tanků.

Ne vždycky je hráč v cechu co řeší CvC a ne vždycky má cech v té dané době sektory.

PRO (mám pocit, že se to tu neřeší poprvé ale)
Mazání jednotek II.
Tvůj pocit tě nezklamal :D
 
Nahoru