Hromadný výběr - Android

f4llen4ngel

Nováček
Zdravím. Včera jsem zaznamenal, že po hromadném výběru za diamanty, nejsou vybrány všechny budovy. Tato situace nastane ve chvíli pokud mám na liště víc jak 100 bodů. Vyberou se pak jen budovy které body nedávají (bazilika sv. Marka, výrobce saní atp.) a zbytek nic.
Ještě do nedávna šlo vybrat vše i se 100 a více FP na liště. Body jsem musel utratit pod 100 a pak dát výběr znovu, tudíž jsem i zaplatil 2x. Dnes to samé.
 

f4llen4ngel

Nováček
A v liště si měl prázdno nebo alespoň pod 100 FB?

Měl jsem přes 100 bodů na liště. Ale mám hodně silný pocit, že to jsem měl v hodně případech a nikdy s hromadným výběrem problém nebyl a vybralo se vše. První vybírám Galaxii, pak 6 budov a pak hromadný výběr. Předtím to šlo, včera a dnes ne.
 

f4llen4ngel

Nováček
když chceš vybrat body na 5dia a máš lištu naplněnou 100+ fb tak se ti nevyberou budovy co dávají FB
normální limit na lištu je 100fb, jo jde tam dát víc ale to musíš mít míň jak 100fb a pak vybereš pomocí 5dia

Ty jo, tak to se omlouvám za zbytečný poplach. Měl jsem v hlavě že to jde i tak.
Omlouvám se a děkuji za uvedení na pravou míru.
 

peepee77

Veterán
Já teda v aplikaci už vybírám od aktualizace bez problémů. Body mi to vybralo vždycky všechny, ale někdy hra spadla při zadání výroby a bylo potřeba ji zadat ručně. Ale teď už to je snad OK, od aktualizace se mi to nestalo. Hraju teda na iOS
 
Nahoru