Hromadne zpravy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11730

Host
  • Oblast hry:Hromadné zprávy v cechu
  • Současný stav:Časté zaházeni důležitého oznámení v cechu
  • Nápad:Zamykaní hromadných zprav a jejich označení
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Prošel jsem první stránku

V našem cechu se poměrně často stává že se napíše nějaké oznámeni a potom do něj začnou všichni psát, takže zprava zapadne a nikomu se to pak nechce všechno čist/hledat a na forum chodí stejně jenom minimum lidí.

Řešeni je jednoduché:
-odesilatel by po sobě zprávu prostě zamkl, tím se zamezí spamovani
-možná by bylo ideální to dát jako funkci práv (moderator, náborář, atd.)
-ještě bych přidal možnost přidělení nějakého znaku nebo ikony, stejně jako na foru (?,!,...)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11338

Host
Ahoj,
jo tak toto bych také rád uvítal, v našem cechu mám na starosti poštu a peru se se stejným problémem ;)
Takže odemne Kladné hodnocení a 100% Podpora ;)
 

DeletedUser11730

Host
u nas je problem s novačky kteři prostě nevědí jak to v cechu a hře chodí, tak pišou všechno všude :p
 

DeletedUser2298

Host
ad a) zamknutí zprávy a vytvoření de facto oznámení pro cech je rozumný nápad a tato funkce by nebyla marná

ad b) tato funkce už ve hře je - v administraci cechu existuje cechovní právo "oznamovatel" a pouze hráči s tímto právem mohou vytvářet nové hromadné zprávy.. stačí tedy toto právo většině hráčů omezit a je to..

ad c) cechovní zprávy mají od poslední aktualizace možnost mít "hlavičku" tj. je označit je textem aby byly v záhlaví lehce rozpoznatelné.. smajlíky či znaky netřeba, předpokládám že FoE hrají gramotní hráči...

Takže obecně vzato až na bod a) požaduješ to, co už ve hře je...
 

DeletedUser11730

Host
jj to B je na nic
ale to C, jsem chtel jako: duležite oznamení (dam ikonu vykřičníku), mam otazku na hrače..(otaznik), tyhle 2 by mi naprosto stačily
ale je pravda, že jsme to cechu řešily a taky řikají že se bez toho obejdem.
 

DeletedUser11338

Host
Mno já si dovolím NESOUHLASIT....
Fakt bych uvítal pokud by šlo některou zprávu zamknout, aby se do ní psát nedalo... :O
Hledáme v cechu nejjednodušší možnou komunikaci mezi hráčema...
Máme momentálně tyto Vlákna - Obchod, Motivace / Zušlechtění, Velkolepka LVL Up, Lešení a Pokec... Ač sem napsal HZ, kde vysvětluju jak s kterým vláknem naložit, a že do tohoto HZ nemají odepisovat, dále při založení každého Vlákna napíšu stručně co tam patří a co nee... I tak se najdou jedinci keří si buď nepřečtou vůbec nic a píšou Hlava Nehlava, kam je to napadne, ba co víc odepisoujou do HZ ;)

Jinak ta "Hlavička" je věc minimálně skvělá - před jejím vznikem sme vlákna rozlišovali tak, že každý musel prve napsat název vlákna a až pak co potřeboval zdělit - tuto již odpadlo ;)
Takže né všechno je ve hře špatně ;) Prostě jen diskutujeme co by bylo ještě možné poupravit ;)
 

DeletedUser3814

Host
svatá pravda. souhlas
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Taky souhlasím spíš Ugrofinem. V systému, kde je na každou událost nové vlákno je to dobré řešení ale při pevných HZ je to naopak na nic.
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj myslím že to není špatný nápad ale u mě v cechu máme několik debatních vláken a když posílám něco důležitého tak to posílám jako vlákno mimořádné info a pro jistotu za zprávu hodím nějaké značky třeba takhle: ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ nic nepřipisovat ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ a je hotovo a funguje to a pochopí to i nováček je to jen o stylu jak si cech a hlavně jeho vedení dokáže poradit.
 

DeletedUser2059

Host
Myslím, že s omezováním odesílání zpráv musíme být opatrní, protože nejsme v nějaké době omezování svobody slova, každý by měl mít nárok na okomentování každé zprávy.
Ovšem uzamykání důležitých zpráv od zakladatelů bych osobně uvítal. Samozřejmě lze důležitost témat napsat do nadpisu zpráv, ale jak se tu píše, mohou i být přehlédnuty.
 

DeletedUser3

Host
Jestli chcete cechu něco oznámit a nechcete, aby vám tam lidé psali, použijte cechovní fórum.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru