I. Oficiální sraz - Družec 2013

DeletedUser3370

Host
První Letní sraz Forge of Empires klepe na dveře.

Podělte se s námi co od toho čekáte, co byste rádi během setkání mnoha hráčů Forge of Empires zažili, poznali. Čím by pro vás tento sraz byl tím, na co se těšit a zpětně, na co vzpomínat?

(Oznámení)
 

DeletedUser5450

Host
Osobně bych se rád zeptal, jak je to s možností přenocování, mám to přes půl republiky a pokud je konec ve 23:00 tak bych se neměl jak dostat domů...
 

DeletedUser7798

Host
no co čekat ...přece válku cechů :-D tak luky a šípy sebou ,já mám doma po nějakém pradědovi meč tak se těšte :-D
 

DeletedUser2298

Host
Nejsem sice pořadatel a nikde to není výslovně uvedeno ale v dotazníku při registraci je psáno jako dotaz na spaní:

Ve vlastním stanu
Ve vlastním spacím pytli v pronajmutém sále
V hotelu
Spaní si zajistím sám
Na místě srazu nebudu spát

Tj. předpokládám že nějaká možnost bude ( nebo je v řešení..)
 

DeletedUser3370

Host
Přespání je možno realizovat několika způsoby:
1. Ve vlastním stanu, který budete mít možnost si postavit v místě tábořiště
2. V pronajatém sále pro účastníky FoE srazu ve vlastním spacáku
3. V hotelu ve městě Družec (booking budto individuelně nebo hromadná objednávka podle přihlášek)
4. Například autě (chci zůstat přes noc a spaní si zajistím sám)
5. Srazu se zúčastním, ale se spaním si se mnou nelamte hlavu.
 

jana64

Nováček
taky mi to tak stačí, v přihlášce jsem zaškrtávala v hotelu, ale nikde jsem k tomu žádné vysvětlení nenašla až teď.
 

jana64

Nováček
chtěla jsem se ještě zeptat, jestli někde existuje seznam přihlášených hráčů... dík za odpověď
 

DeletedUser3370

Host
Pokud stále váháte, zda navštívit historicky první sraz hráčů Forge of Empires, na těchto webových stránkách najdete veškeré dostupné informace.

Těšíme se na vás již za 14 dní !
sites.jpg



-----------------------------------

Seznam přihlášených hráčů veřejný není (bereme ohledy na soukromí každého), ale počet registrací pohybující se kolem čísla 100 je úctyhodný !

chart

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8493

Host
Ahojky měla bych dotaz :) Je psáno, že je možno svoz z Prahy na místo srazu, ale nějak sem nedohledala z jakého místa bude svoz probíhat :)
 

DeletedUser8493

Host
Registrovala včera :) zatím bohužel ještě nic nedošlo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Dneska Ti určitě příjde :) Přeci jen, nestíháme odesílat emaily denně, ale rozhodně se srazu věnujeme na 120%, abychom měli všichni zpětně na co vzpomínat !
 

DeletedUser8493

Host
Tak to teda zkusím ještě tady :) Někdo ze severu Moravy kdo jede na srazík?
 
Nahoru