I. Oficiální sraz - Družec 2013

DeletedUser3370

Host
Proč? Vždyť to máš za barákem skoro. Alespoň podívat se, dát si něco grilovaného. Počasí by mělo vyjít, když si nastavíš šikovně výrobu, nepřijdeš ani o zásoby:)
 

DeletedUser187

Host
což o to, čas i auto mám, ale jsem ještě trochu navcipanej a nevim jak mi bude zítra, nerad bych tam s sebou přitáhl nějakýho bacila :)) Každopádně, je možné dorazit bez registrace a registrovat se až na místě? Nechci se registrovat a pak to rušit :/ Ale mohl by to být dobrý plus k mé přihlášce do foe týmu na překladatele :D
 

DeletedUser3370

Host
Samozřejmě, budeš-li se cítit a budeš mít možnost a čas, určite doraž se podívat a relaxovat. Já jsem právě přijel na místo činu, vypadá to tu ještě lépe než na fotkách. Právě jsem ochutnal i kuchyni, těším se na zítřek!

Don't worry, be happy, man :)
 

DeletedUser187

Host
Regnul jsem se a dorazím, snad to bude stát za to, jen mi ještě nepřišel žádný potvrzovací mail, který měl přijít :) nepřihlásil jsem se už pozdě?? (dnes okolo 14:00)
 

DeletedUser3370

Host
Už jsme na to nekoukali, pošleme. Pozdě rozhodně ne, doraž !
 

DeletedUser187

Host
ok no je to teda fest na rychlo, ale vyrážím, ještě že to mam jen pár kilásků :))
 

DeletedUser3370

Host
1. sraz Forge of Empires je za námi, jak se vám na něm líbilo? Máte nějaké návrhy, co udělat příště jinak, lépe?

Díky za každý názor,

tým FoE

P.S.: Máte-li fotky, které jste na srazu pořídili a chcete nám je poslat ke sdílení i ostatním hráčům, konktaktujte mě prosím v soukromé zprávě.
 

DeletedUser7893

Host
Až Barunka najde kablík , tak budou i fotky . Ale moc jich opravdu nemám, jen pár.
 

DeletedUser187

Host
Mě se to líbilo, jen chvilka bylo fest zdlouhavý to čekání na stanoviště, přístě bych klidně mezi tim dal fotbálek nebo něco (nemusí být o ceny) třeba světy, popřípadě cechy proti sobě. Ale jinak paráda, bylo to na dobrém místě a počasí vyšlo, jen mě mrzí že jsem musel odjet dřív a přišel jsem o večerní program
 

DeletedUser

Host
Vypadá to pěkně, třeba příště se na Vás přijedu kouknout.
Ikdyž nejsem úplně hráč FoE :D
 

DeletedUser187

Host
Jéé tohle mi moc chybí. Asi jediný velký ofiko FOE sraz.. a vydařil se.

Přiznejte se, kdo tam byl, a stále hraje?
 

DeletedUser187

Host
Už jsem to navrhoval, ale zatím se nic konkrétního nedomluvilo, je to trochu náročnější na organizaci.

Pokud se na něčem dohodneme, tak Vás určitě budeme informovat. Ale nejdřív by to asi bylo až příští rok.
 

DeletedUser13384

Host
My mame pravidelne mesicni srazy prazskych clenu cechu ale takovouhle akci bych si jen velice nerad nechal ujit :). pokud by se to domluvilo s dostatecnym predstihem tak se vice nez rad ukazu :)
 

DeletedUser187

Host
Pokud by bylo vidět, že je o sraz ze strany hráčů zájem, myslím, že pak bude mnohem snadnější nějaký ten srazík prosadit a zorganizovat :))))))

Kdybyste někdy na sraz chtěli speciálního hosta... tak se rád stavím :) není nic lepšího než se o FoE bavit u piva :)
 
Nahoru