ignorace hráče na trhu + rozšířená filtrace nabídek na trhu

jste pro nový systém??

  • ano

  • ne

  • mám vyhrady, poznámky dotazy - píši v komentáři


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

d arvit

Odborník
současný stav: hráč má minimální možnosti filtrace nabídek na trhu nebo jakékoliv ovlivnění zobrazování nabídek
nápad: možnost dát daného hráč do ,,ignor listu" což by znamenalo zmizení všech jeho nabídek z nabídky trhu z ,,mého" pohledu + rozšíření způsobů,možností,kombinací filtrace nabídek
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano - před lety tu něco podobného bylo

např. dnes mám k dispozici na trhu 90 stránek nabídek od hráčů (+ dalších asi 35 stránek od obchodníka) z 90 stránek jich je přes 60 stránek pouze od 3-5 velkospamerů trhu.

v současnosti je možné trh zaspamovat takřka nekonečným množství ideálně stejných a malých nabídek což vede k úmyslnému zaplavení trhu a zdlouhavému vyhledávání přijatelných nabídek, omezovat hráče který nabídka zadává zřejmě nikdy neprojde tak zbývá možnost filtrace nabídek na straně hráče který je hledá.

proto navrhuji předělat systém filtrace nabídek, místo současného nepraktického, pouze cech, sousedé atd..
by si hráč mohl na začátku zaškrtnout co si představuje v různých kombinacích + dát někoho do seznamu ignorovaných

možnosti by byli min. tyto

zobrazit vše
zobrazovat pouze hráče
zobrazovat pouze členy cechu
(tyto 3 nabídky jsou pouze pro tradicionalisty - pro skutečné vyhledávání na trhu jsou prakticky nepodstatné)
zobrazovat pouze přátelé (tyto 3 nabídky jsou pouze pro tradicionalisty - pro skutečné vyhledávání na trhu jsou prakticky nepodstatné)
zobrazovat pouze sousedy (tyto 3 nabídky jsou pouze pro tradicionalisty - pro skutečné vyhledávání na trhu jsou prakticky nepodstatné)
zobrazit pouze nabídky od do určité velikosti
zobrazit nabídky pouze z dob(y) - rozdělení dle dob i nabízim/poptávám
zobrazit pouze férové nabídky (1:1)
nezobrazovat ignorované
(v závorce počet ignorovaných a počet jejich nabídek) - po rozkliknutí vidět kompletní seznam ignorovaných a jejich jednotlivý počet nabídek - hráč a 57, hráč b 130, hráč c 222...

ve finále by hráč místo zdlouhavého prohlížení desítek stránek (pokud to nevyžaduje) věnoval pár vteřin filtraci a nakonec by vybíral z 0-pár (stran) nabídek přesně podle jeho preferencí..
 

Lord Org

Psavec
Nějaké možnosti ignorace nabídek, resp. filtrů v obchodě, bych určitě taky ocenil, je otázka, jestli to v nápadu už není trochu moc, nicméně jako nápad podle mě prospěšné a inno si to stejně případně upraví k obrazu svému, tudíž PRO
 

DeletedUser

Host
Dodám tedy, že vedle možnosti ignorování nabídek určitých hráčů na trhu jsem pro zavedení filtrování podle éry zboží.
 
Nahoru