Ikonky úkolů v sousedově městě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Před časem začaly být ikonky úkolů (denní výzvy/eventu) viditelné i během expedice.
Ovšem při úkolu vyhraj X bitev nebo poraž Y jednotek hráč často zaútočí na sousedy - a po úspěšném dokončení boje skočí do sousedova města. Ovšem v tu chvíli nemá přehled, zda už je úkol splněný, anžto se při návštěvě sousedního města tyto ikonky nezobrazují. Rozhoduje-li se, zda zaútočit na dalšího souseda či zda už bylo dosti agrese, musí jít zpět do svého města, kde teprve zjistí, zda potřebuje útočit dále.
 

Dědeq

Znalec
uvažuji svůj standardní 24-27" monitor, na menších jsem to nezkoumal
Jo tak jestli se to liší, to nevím, na tom monitoru, co teď koukám, nevidím skoro nic v žádném případě :)
EhIX.png
 

DeletedUser3139

Host
úplně stejně to vypadá na 16 palcové úhlopříčce ntb

Stejně nevím, jak máš velkej ten monitor. Ty palce používáš na tloušťku nebo na dýlku? A nemohl bys sem hodit foto tvého palce, třeba s nějakým pravítkem?
A teď mi tak napadlo, proč hraješ hru na monitoru? Nehoupe to? Monitor je přece říční bojový člun s plochým dnem! A když jede okolo Primátor Dytrich (vltavský parník), tak houpe, co? :eek::eek:;)
 

DeletedUser12887

Host
já teď nedávno hrál na cirgardu a je to asik nastavený jinak a vypadalo to velice pěkně, monitor mám pořád stejný v bitvě ovšem, úkoly a to okolo mě v tu chvíli zase tak nezajímají
palec nahoru
 

Svatej

Legenda
Stejně nevím, jak máš velkej ten monitor. Ty palce používáš na tloušťku nebo na dýlku? A nemohl bys sem hodit foto tvého palce, třeba s nějakým pravítkem?
A teď mi tak napadlo, proč hraješ hru na monitoru? Nehoupe to? Monitor je přece říční bojový člun s plochým dnem! A když jede okolo Primátor Dytrich (vltavský parník), tak houpe, co? :eek::eek:;)
Já ale nepíšu že hraju na monitoru.:eek: Ale na ntb = Nations Trust Banks.... Kdo by si taky nechtěl hrát s bankou.... :D:p
Má to spoustu výhod.... Třeba při nákupu diamantů... ;):D

Jinak, palec mám takový průměrný. :D tedy, když natáhneš v úplňkové noci ruku před sebe a zvedneš palec, tak ten můj průměrnej palec ti zakryje úplněk cca 3x vedle sebe. Čili nějakých 93 úhlových minut.
Čili 16 palcová obrazovka = 16*93 = 1488 úhlových minut. Tj, 24,8 úhlových stupňů.;):D
Čili úhlopříčka mé obrazovky je 24,8 úhlových stupňů! :D:D:D (za předpokladu že ji za úplňkové noci držíš v natažené ruce a zakrýváš s ní oblohu) ;):rolleyes:
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru