Informace o budovách navysující populaci.

Líbilo by se ti mít info o populaci v radnici města?

  • Ano

    Hlasy: 2 40,0%
  • Ne

    Hlasy: 2 40,0%
  • Nepotřebuji

    Hlasy: 4 80,0%

  • Celkový počet hlasujících
    5
Dobrý den. Ve hře se mi nedaří zjistit, které budovy a kolik navyšují populace. Nemyslím tím obytné budovy.
Myslím tím speciální budovy, jako třeba pirátská zátoka, ruské kolo a tak podobně. Bylo by třeba fajn, kdyby taková navýšení bylo možné zjistit v radnici. Tam vidím navýšení výroby mincí, výroby zásob, navýšení obrany a útoku útočné i obranné armády. Nicméně podobné info o populaci nemohu najít. Nerad bych se zbavil budovy, která právě na tento stav má významný vliv.
Komu by se takové info v radnici hodilo?
 

RTV4

Psavec
Tam vidím navýšení výroby mincí, výroby zásob, navýšení obrany a útoku útočné i obranné armády
To jsou bonusy v %
Ve hře se mi nedaří zjistit, které budovy a kolik navyšují populace.
Já to zjišťoval tak, že jsem dal všechny budovy (v režimu rekonstrukce) do inventáře a tam máš záložku "obytné budovy", tam vidíš přehled budov co přidávají populaci (krom tedy VB, ale těch moc není a ty se obvykle nebourají)
Komu by se takové info v radnici hodilo?
Nevidím jediný důvod proč to dávat do radnice, tam by to bylo naopak nepřehledné, teďka když na nějakou budovu klikneš/najedeš myší, tak tam máš přehled co daná budova přidává

Hlavně u speciálních budov je hlavní útočný bonus, takže bych koukal spíše na ten, a né na populaci.
 

Dobrodej

Komentátor
jako samostatný přehled vedle již existujících by to bylo asi dobré (, ale obejdu se i bez toho)
 
Nahoru