Informace o dobách

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Oblast hry: Informace o hře
Současný stav: Nedostačující informace o jednotlivých nejen herních dobách.
Nápad: Vždy když ve hře dosáhnu nějaké doby, napíše mi to, jaké nové budovy, suroviny atd můžu stavět, vyrábět apod. Také se ukáže, jaká doba mi naskočila a změní se radnice.
Návrh zní:
Vždy při dokončení 1. výzkumu nové doby by se společně s názvem určitého věku i zobrazilo nějaké obecné info o tomto období. Např: Vrcholný středověk byl od toho a toho století (myslím že od 13.-15.), stavělo se tam z toho a toho tohle. Unikátní stavby z tohoto období se jmenují tak a tak (byli by vypsány pouze ty velkolepé, co jsou ve hře). Je toho spousty.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Porozhlédl jsem se a nic takového jsem nenašel

Co si o tom myslíte?
 

DeletedUser

Host
To je rozhodně výborný nápad. Určitě bych něco takového ve hře uvítala :D
 

DeletedUser

Host
Jaké informace by asi dali o době zítřku a poté následující době. Zítřejší éra tady vypadá, jak si ji oni představují, takže jejich fantazie.
Zde jedna z možností...

Vzhledem k nedávným objevům v xxxx se autoři foe rozhodli zakomponovat xxxx do běžné praxe v Zítra proto zde najdete budovy které se skládají z xxxx a také budovy na těžbu xxxxx a rozvoj xxxx. Také se za pár let plánuje stavba jiných budov, jejich nejvěrnější kopii naleznete rovněž v Zítra. Zbytek budov bylo vytvořeno za pomoci hráčů nemusí se tedy jednat o věrohodný náhled do budoucnosti.

Doba xxx byla navržena tak aby co nejlépe navazovala na dobu Zítra. Proto zde naleznete budovy jako třeba xxxx a xxx. Věří se, že v budoucnu bude možné xxxx proto je i tato možnost zavedena do téhle doby....
Lidi z foe určitě něco vymyslí :)
 

DeletedUser3139

Host
Na první pohled to nezní zas až tak nesmyslně. Ale je fakt, kolik lidí by to četlo. Polovina? Čtvrtina? 1 000? 100? 2? 1? Další věcí je, že pokud by to mělo mít hlavu a patu, tak by to muselo být asi dost rozsáhlé a fakt dobře zpracované. A myslíš awui, že by to lidi z INNO dovedli vůbec udělat, když některé chyby ve hře odstraňují roky? Nestíhají tvořit hru, natož i když určitě ne špatné doplňky, které hru zas až tak neovlivní? :cool:
A konec konců, teď mi tak napadlo, že se přece iniciativě meze nekladou! Přece by pro tebe neměl být problém tvůj návrh zrealizovat, hodit to sem třeba i s pomocí moderátorů, aby to zablokovali proti příspěvkům, nebo jak bys chtěl ty?:cool:
Držím palce a jsem zvědav co vytvoříš!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
Zde jedna z možností...

Vzhledem k nedávným objevům v xxxx se autoři foe rozhodli zakomponovat xxxx do běžné praxe v Zítra proto zde najdete budovy které se skládají z xxxx a také budovy na těžbu xxxxx a rozvoj xxxx. Také se za pár let plánuje stavba jiných budov, jejich nejvěrnější kopii naleznete rovněž v Zítra. Zbytek budov bylo vytvořeno za pomoci hráčů nemusí se tedy jednat o věrohodný náhled do budoucnosti.

Doba xxx byla navržena tak aby co nejlépe navazovala na dobu Zítra. Proto zde naleznete budovy jako třeba xxxx a xxx. Věří se, že v budoucnu bude možné xxxx proto je i tato možnost zavedena do téhle doby....
Lidi z foe určitě něco vymyslí :)

Ale jo šlo by to, školáci by se i něco v téhle hře přiučili :) Ale obávám se, že tohle není prioritou Inna, možná kdyby to navrhl nějaký jejich krajan, tak by to prošlo.
 

DeletedUser

Host
JiPi53:
Řekla bych, že všichni to asi číst nebudou, ale možná budou mít možnost ten text přeskočit.
Tak jako, neříkám, že to udělají hned jen jsem ukázala, že je možné to napsat i na doby budoucí. Upřímně, řekla bych, že jestli ten návrh projde tak to bude hotové asi tak za pět let, v lepším případě...

Arthoris:
Asi máš pravdu, ale mě by se to tam fakt líbilo :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru