Informace o přítomnosti hráče ve hře (OnLine status)

Chci to také


  • Celkový počet hlasujících
    10

Dobrodej

Komentátor
V současném řešení není žádná rychlá možnost jak zhodnotit, zjistit zda přijemce zprávy nebo spoluhráč v cechu či přítel je online nebo není. Proto se píšou zbytečně zprávy typu "Jsi tu" nebo jiné ověřování přítomnosti, což zdržuje a zbytečně zatězuje systém hry.

- hledal a nenašel

Návrh:
Doplnit k avatorovi hráče značku nebo symbol nebo avatar rozlišit na barevný a monochromatický (šedý), který by zobrazovl zda je hráč online ve hře. Zobrazení symbolu nebo různého provedení avataru:
- nejlépe na všech místech kde se avatar zobrazuje (potenciálně včetně žebříčku hráčů),
- minimálně však v okně soukrommých a cechovních zpráv a v liště sousedů, cechu a přátel na PC u dolního rámu hry.
 

Budik

Dopisovatel
Taky jsem pro, ale bohuzel uz to tu bylo s tim, ze Foe neni socialni sit.

Bylo to docela negativne hodnoceno, ale jsem take pro tento status.
 

RTV4

Psavec
Já jsem pro, ale inno devs to asi nebudou chtít dělat...
Teďka v FoE zprávy fungují jako maily a ne jako chat, problém ale je, když chci od někoho třeba nahodit VB, tak já pak nevím jestli mám chvíli počkat, jestli je online, nebo jestli už je offline, nebo jestli ho jen nezajímám když delší dobu nepodepíše.
 

dudasek

Znalec
když jsem neměl vytavěný arc taky jsem přátele žádal o nához(tenkrát 1,8) a díky kolečkům a náhozu 1,8 ho převálcovali: já se optal-nedostal odpověď,tak jsem nedohazoval...a šel (ne)spokojeně do zaměstnání......když jsem se vrátil halda nadávek,konec přátelství a ještě pomluvy...v invu jsem měl tenkrát už asi 100k fp,takže bych klidně "škodu" doplatil,ale limit 80 byl akční a mazat přátele kvůli někomu,kdo si nenechá situaci vysvětlit a soptí jsem nechtěl....

přesto NE:nechci aby kdokoli věděl,že jsem online....můžu mít otevřeno třeba 10 oken a na FoE stejně reagovat nebudu,že?!
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Už je něco podobného zavedené u přátel, tak bych to samé zavedl i u sousedů a členů cechu..

takže jako nápad PROTI ale jsem PRO doplnění jako je to u přátel...
 

Dobrodej

Komentátor
u cechu to vidět lze-věřím že nejen pro vedení-proč zřít aktivitu sousedů,

Hlavní cíl byl zobrazovat to v okně zpráv jak cechovních tak soukromých - pokud vím, tak je to v cechu jen pro určené osoby a jen v profilu cechu, jako běžný člen nevidím nic a v okně zpráv nikdo.
Další viditelnost/zobrazování statusu na jiných místech by byla na uvážení vývojářů - tedy např. v listě sousedé/cech/prátelé, to nebyl prvotní záměr, ale jen možné další rozšíření využití.
 

Dobrodej

Komentátor
a protože FoE je onlinová teamová strategie, tak to je sociální síť, sice zásadně jiná než FaceBook nebo Instagram, ale je
 
Naposledy upraveno:
Nahoru