Informace o soutěži a její pravidla

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13429

Host
HadejCo2.png
Milí hráči,

určitě všichni rádi trápíte své mozkové závity, a proto vám představujeme zbrusu novou soutěž, která bude probíhat v týdenních intervalech. Nemusíte mít strach, pravidla a samotný princip soutěže je velmi jednoduchý, takže zatím si můžete odpočinout od trápení, to teprve přijde.

Každý lichý týden v pondělí dostanete nové zadání. Jednoduchou větu, hádanku chcete-li, ve které bude pár indicií, od kterých se můžete odrazit. Vaším úkolem pak bude uhodnout a přesně určit, o co se vlastně jedná. Otázky budou pokládané z různého odvětví, napříč celou hrou. Může jít o jakékoliv budovy, jednotky, zboží, bonusy jednotek, veškeré herní komodity, prostě cokoliv. To znamená, že není čistě dané odvětví, opravdu mohou být hádanky složené tak, že budete muset zapátrat až v samotných hlubinách myšlenek, abyste danou hádanku rozluštili!

Pravidla soutěže:
 • Každý lichý týden v pondělí během dne se v této sekci objeví hádanka, která bude čekat na správné rozluštění.
 • Na své odpovědi budete mít čas vždy do neděle následujícího týdne 23:59 hodin, ve kterém bude hádanka zveřejněna.
 • Svou odpověď napište do komentáře pod aktuální příspěvek. Na každou z hádanek můžete odpovědět pouze jednou a jakékoli pozdější úpravy příspěvku nejsou povoleny.
 • Vaše odpověď bude pro ostatní hráče skrytá, stejně jako vy neuvidíte odpovědi ostatních.
 • Všechny hádanky se vztahují ke hře Forge of Empires.
 • Na své odpovědi budete mít čas vždy celé dva týdny - přesněji do neděle následujícího týdne od zadání hádanky. Poté bude téma uzavřeno, dozvíte se správnou odpověď a budou vyhlášení výherci. Vyhlášení výherců proběhne vždy během pár dní od uzavření hádanky a odměny budou rozesílány též během pár dní po vyhlášení.
 • FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoli změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen (např. v případě malého zájmu soutěžících).
 • Výherci: Za nejrychlejší správnou odpověď bude 1. výherce odměněn celkem 400 diamanty. Ostatní soutěžící se správnými odpověďmi budou zařazení do slosování. Pomocí stránky random.org pak budou vybráni 3 výherci, kteří získají 200 diamatů. Soutěžící budou řazeni postupně za sebou tak, jak odpověděli. To znamená, že špatné odpovědi nebudou počítány. V této soutěži není možné, aby odpověď byla „polosprávná“.
Odměny:

 • 1. výherce za nejrychlejší správnou odpověď - 400 diamantů
 • 2. náhodný výherce za správnou odpověď - 200 diamantů
 • 3. náhodný výherce za správnou odpověď - 200 diamantů
 • 4. náhodný výherce za správnou odpověď - 200 diamantů

Diskusi k soutěži najdete zde.

Přejeme vám mnoho štěstí,
s pozdravem
tým Forge of Empires
 

DeletedUser13429

Host
Malá změna v organizaci. Na svou odpověď máte čas vždy do soboty 23:59 daného týdne, ve kterém je zveřejněna hádanka.

V neděli pak bude probíhat vyhlášení výherců a příprava na další týden. Odměny budou zasílány výhercům vždy max. do týdne po vyhlášení výherců.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru