Informace o volných polích

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14295
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14295

Host
v případě potřeby, když chci postavit např. dekoraci zobrazit (v zavorce) počet aktuálně volných polí na mapě. Případně zobrazovat počet volných polí někde v infu u budov. Využití by to mohlo mít např., když je mapa velká dost těžko se hledá volné místo někde uprostřed větších budov apod. Navíc když hráč hraje více světu může ztratit přehled. S touto informací by na jisto věděl, že má volné místo (např. 5 volnýc míst) a tí pádem by mohl i přestavět různé budovy tak aby získal potřebnýá prostor pro novou budovu.
Je to spíše taková vychytávka..

Mlha
 

DeletedUser13611

Host
Proti

Jenom tak na úvod - jsi ve špatné kategorii a bylo by vážně fajn, kdyby to tu někdo z moderátorů zamkl.

K tvému nápadu, pokud bude na ploše 13 volných polí a tvoje dekorace bude potřebovat cestu a všechna tato pole budou za budovami, kam se cesta nedostane, k čemu ti taková informace bude? Akorát by to zbytečně vyžadovalo další výpočetní výkon bez valného užitku.
 

DeletedUser14295

Host
Pro
Osobně si myslím, že blbostí je ve hře více a mít takovou možnost by bylo fajn.
 

Svatej

Legenda
Silveralius: Ale no ták. :D Vzpomínáš jak jsi začínal ty? ;)
Jsou hráči a je jich hodně, kteří o existenci FoEPlanneru.app nevědí. A nemusí to bt nutně špatní hráči. Jen prostě o téhle applikaci nevědí. Je to snad jejich chyba? ne. Je to naše hyba? Ne.
A tak podle mě vzniknul tenhle nápad, kter se mi nezdá až tak špatný.;) (u někoho kdo o té appce neví)

Jde o to, že město si můžu ve foe planneru rozvrhnout jak chci, ale když udělám při přestavbě někde chybu, někde vynechám buňkovej dům nebo vynechám nedůležitý čtverec cesty, tak si to abych to zjistil, musím v planneru znova zkopírovat moje město... Tohle by tu proceduru značně urychlilo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru