InnoGames TV

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Milí hráči,

Nová epizoda InnoGames TV byla publikována! V této epizodě vás Peer Kroeger - designér hry Forge of Empires - vezme na prohlídku nových vylepšeních, jednotek a budov, které přináší Moderní doba. Ponořte se do starých dobrých časů Rock'n'Rollu.
Dále se můžete těšit na dva členy týmu Divokých kmenů, kteří pohovoří o betě a představí jarní hry. Tým Grepolisu ukáže funkci Hrdinů na mobilních zařízeních. Vývojáři Tribal Wars 2 bojovali proti community manažerům v alpha aréně. Hráči The West se mohou těšit na zvýšení maximálního levelu postav a také bude představen projekt InnoHub.

Klikněte zde pro přehrání celé epizody, nebo zde pro přeskočení přímo na část o Forge of Empires. Titulky jsou k dispozici v následujících jazycích: Němčina, angličtina, francouzština, polština, španělština, portugalština.

InnoGames TV je pravidelný měsíční pořad, který vás informuje o novinkách ve vaší oblíbené hře a všech dalších událostech kolem InnoGames. Herní designéři, vývojáři a community manažeři jen pro vás prezentují aktualizace, události a novinky z jejich her.

Mrkněte se!

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 

DeletedUser3

Host
Vážení hráči!

Ode dneška můžete sledovat březnovou epizodu InnoGames TV. Znovu jsme si povídali s herními designéry, administrátory a vývojáři, abychom Vám přinesli nejnovější zprávy o Vašich oblíbených hrách.
V tomto březnovém díle jsme poseděli se dvěma herními designéry Forge of Empires, Peerem Krögerem a Anwarem Dalatim, a povídali si o novince, kterou jsou GvG války. Tým Grepolisu nám vedle toho představil nový přehled města. Nakonec jsme vyzpovídali tým Westu o valentýnské akci. A navíc nám herní designér Tribal Wars 2, Thomas, pověděl něco o jednotkách a taktikách, které přijdou spolu s novým updatem. V neposlední řadě uvidíte nové (ovládací) ikonky a inventář v Tribal Wars.

Určitě se tedy podívejte na epizodu pro měsíc březen a dejte nám vědět, co všechno se Vám líbí! Těšíme se na Vaše ohlasy!

Klikněte zde pro přehrání celé epizody.
Klikněte zde pro přeskočení na část o Forge of Empires.

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 

DeletedUser3

Host
V dubnové epizodě InnoGames TV vám náš herní designér Anwar blíže ukáže bitvy cech proti cechu. Dále Grepolis tým představí nadcházející velikonoční event. Tribal Wars 2 nechá nahlédnout na základní fungování multiplayeru. Jonas z týmu The West promluví o speciální pevnosti a novince - speed světech. Tým divokých kmenů ukáže novinky, které přinese nová aktualizace. Také se můžete těšit na nahlédnutí do nové centrály InnoGames!

Mrkněte na naši dubnovou epizodu a dejte nám vědět, jak se vám líbila!

 

DeletedUser3

Host
Vážení hráči,
květnový díl InnoGames TV je nyní online. Stejně jako každý měsíc jsme si popovídali s herními designéry, administrátory a vývojáři, abychom vám mohli říct něco o nejžhavějších novinkách z vaší oblíbené hry.

FORGE OF EMPIRES
V květnovém dílu InnoGames TV vám tým Forge of Empires ukáže, jak funguje oddělení kontroly kvality hry. Grepolis tým zase bude odpovídat na otázky z vašich řad. Navíc vám také dovolíme nakouknout do naší nejnovější hry, Tribal Wars 2. Nezapomněli jsme ani na hru The West. Tým The West nám ukáže, v jakém stavu je vývoj hry pro více hráčů - multiplayeru. Pro zajímavost se podíváme na denní chléb ředitele marketingu Tribal Wars. A také vězte, že jsme pořádali šestý InnoGames Game Jam.

Takže se rozhodně podívejte na tento, květnový, díl a napište nám, zda-li se vám líbil a co si o novinkách myslíte. Těšíme se na vaše ohlasy!

Celé video ke shlédnutí zde.
Čast o Forge of Empires ke shlédnutí zde.
 

DeletedUser3

Host
Vážení hráči,

Červencová epizoda InnoGames TV je online. Každý měsíc hovoříme s herními designéry, komunitními manažery a vývojáři a přinášíme vám nejnovější informace o vaší oblíbené hře.

V červencové epizodě InnoGames TV vám ukážeme nový trailer na hru Rising Generals. Nino, produktový manažer hry Tribal Wars 2, předvede novinky z nedávno spuštěné uzavřené bety. Daniel z týmu Forge of Empires představí novou aplikaci na iPad a tým Grepolisu ukáže nový event - Thrácký výboj. Také uvidíte, jak jsme si tento rok vedli na E3!

Podívejte se na červencovou epizodu a nezapomeňte nám říci, jak se vám líbila!

Epizoda k dispozici zde.
 

DeletedUser3

Host
Vážení hráči,
v zářijové epizodě InnoGames TV jsme se zeptali Jada a Peera na otázky, které nejvíce pálí komunitu hry Forge of Empires. Dále vám Nils, hlavní Community Manager hry Rising Generals, ukáže kanceláře, zatímco vás bude zásobit novinkami o otevření uzavřené bety Rising Generals. Nino z Tribal Wars 2 shrne, jak dopadla uzavřená beta a řekne něco o plánované otevřené betě. Nakonec vám povíme o tom, co jsme dělali na GamesConu. Těšte se!

Epizoda ke zhlédnutí zde.
 

DeletedUser3

Host
Králové a královny,
v listopadové epizodě InnoGames TV vám herní designér Peer ukáže novou dobu - Současnost a tým The West představí svou nadcházející událost Den mrtvých. Dále oznámíme vítěze soutěže o iPhone a ukážeme vám některé jednotky z naší nejnovější hry Rising Generals a také nový TV spot k Tribal Wars 2. A to není všechno: S týmem Tribal Wars nakoukneme na podzimní událost, která přijde už brzy, oslavíme Haloween na Grepolisu a v neposlední řadě vám představíme našeho čerstvého stipendistu.

Zkoukněte listopadovou epizodu a napište nám, co si o novinkách myslíte! S radostí si přečteme vaše názory, nápady a připomínky.

Epizoda ke zhlédnutí zde.
 

DeletedUser3

Host
Králové a královny,
v prosincové epizodě InnoGamesTV vám herní designér Forge of Empires Peer ukáže novou zimní událost. Také vám představíme zcela novou hru: Elvenar. Ale to rozhodně není všechno: Gordon z Tribal Wars 2 vám dá nahlédnout na novou aplikaci pro Android, Grepolis představí svou novou událost a Divoké kmeny ukáží novou přihlašovací stránku. V neposlední řadě se také podíváme na největší německý Game Jam - zde u nás v centrále v Hamburku.

Mrkněte na prosincovou epizodu InnoGamesTV a dejte nám vědět, jak se vám líbila.

Video můžete zhlédnout zde.
 

DeletedUser3

Host
Vážení hráči,
ve svátečním vydání InnoGames TV vám odhalíme statistiky Tribal Wars 2 za rok 2014 a nakoukneme na to, co můžete čekat v roce příštím. Dále vám Timon a Oliver z týmu Elvenaru představí vylepšený systém stavění města. Za Forge of Empires bude povídat Peer o tvorbě nových budov a jejich zavádění do hry. Komunita Grepolisu přišla nedávno s několika zajímavými nápady na vylepšení hry a hlavní komunitní manažer Jordan vám ukáže, co skutečně do hry zavádí. Vedle toho všeho vám zprostředkujeme naše dojmy z první umělecké výstavy InnoGames a na závěr si naši kolegové připravili speciální sváteční přání jen pro vás!
Celý tým InnoGames TV Vám přeje klidné svátky, veselé prázdniny a samozřejmě šťastný nový rok 2015.

Video můžete zhlédnout zde.
 

DeletedUser3

Host
Je tu únorový díl InnoGames TV a v něm vám herní designér Peer FoE ukáže nadcházející valentýnskou událost. V podobném duchu se však nesou i naše další hry. Představíme vám, jak bude probíhat Valentýn na The West a Bitva o Troju v Grepolisu. A to ještě není všechno! Hráče Elvenaru budou určitě zajímat kulturní budovy a pro několik z těch, kteří ještě Elvenar nemohli zkusit, je ve videu schovaný klíč k registraci. To znamená, že pozorní diváci – zájemci o hraní Elvenaru – mají nyní šanci se do uzavřené bety dostat. Nezapomeneme ani na Tribal Wars 2. Hlavní komunitní manažer David zde odkryje něco z toho, jak funguje systém bitev. V neposlední řadě se podíváme i na staršího sourozence TW2 – na originální Tribal Wars. Herní designér Anwar prozradí nějaké plány týkající se hry pro rok 2015.

Takže zkoukněte únorové vydání InnoGames TV a dejte nám vědět, co si o novinkách myslíte!

Video můžete zhlédnout zde.
 

DeletedUser3

Host
V březnové epizodě InnoGames TV vás nechá Peer nahlédnout do budoucnosti hry. Mezitím Elvenar začne ukázkou dvou speciálních komponent: úvodem do systému bitev a beta klíčem pro 100 lidí! Pozorní a rychlí diváci můžou klíč okamžitě po nalezení aktivovat jeho vepsáním do portálu hry. Dále manažeři hry Tribal Wars 2 vysvětlí novinku ve hře: Naleziště surovin. Jak vidíte, tato epizoda je naplněna novinkami a pozadu nechtějí zůstat ani Divoké kmeny s novým systémem mentoringu. Nakonec nám The West ukáže nový systém vylepšování předmětů.

Podívejte se na březnovou epizodu a nezapomeňte nám napsat, jak se vám líbila.

Epizoda ke zhlédnutí zde.
 

DeletedUser3

Host
V dubnovém vydání InnoGames TV vám náš hlavní vývojář mobilní aplikace Tobias představí něco, na co jste všichni dlouhou dobu čekali. Ano, tušíte správně, aplikaci pro Android! K tomu nabízí možnost vyhrát nový tablet Samsung Galaxy Tab 4. Abyste mohli vyhrát, je potřeba najít ve videu obrázek krále z Forge of Empires (malá nápověda: není v části o FoE). Poté, co ho najdete, zapište si čas, ve kterém se král ve videu objevil a tento čas nám pošlete na TV@Innogames.com. Chcete-li zvýšit svoje šance na výhru, tak toto video z Youtube veřejně sdílejte na Facebooku, Twitteru a Google+, spolu s označením (komentářem) #InnoGamesTV. Vedle Forge se tato epizoda zabývá Elvenarem. Zde vám Timon a Oliver poví něco o jednom z klíčových prvků hry – o obchodníkovi. V části o Tribal Wars 2 bude Thomas – herní vývojář – povídat o tom, jak rychle získat druhou vesnici. A mimo jiné se podíváme i na Grepolis a The West a jejich velikonoční události.
Zkoukněte dubnový díl a povězte nám, co si o našich reportážích myslíte, co se vám líbí, nebo co byste naopak rádi viděli jinak. Vaše názory si bereme k srdci!

 

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
V májovém dílu InnoGames TV se podíváme na novou dobu ve Forge of Empires: Doba Zítra. Vývojář FoE Peer bude povídat o zajímavostech této doby, včetně nových budov a technologií. Než se ale dostaneme k Forge, tak si užijeme nový herní trailer Elvenaru a po této úchvatné podívané se dozvíme jméno šťastného výherce Samsung Galaxy Tab 4. Nezapomeneme samozřejmě ani na Tribal Wars, které představí svoji velkolepou televizní reklamu a hlavní komunitní manažer Thomas nám prozradí něco o události Záchrana královské rodiny. V neposlední řadě bude Jannik – vývojář The West – odpovídat na vybrané otázky hráčů této hry.

Takže zkoukněte letošní pátou epizodu a napište nám, jak se vám líbí a co si myslíte o novinkách v našich hrách. Rádi vaše názory vyslyšíme!

 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3

Host
V červnovém vydání InnoGames TV se společně s Peerem podíváme na nadcházející letní Forge of Empires událost a dovíme se i něco o nových budovách. Poté, k příležitosti spuštění Elvenaru v další zemi, bude Diana rozdávat vstupenky na Gamescom. Chcete-li vstupenky získat, vyfoťte se s elvenarskou korunou, kterou si můžete vytisknout z přílohy přiložené k videu. Tam najdete i podrobnější instrukce. Dále nám Timon a Oliver ukážou dva způsoby, jak hrát Elvenar. V části věnované Tribal Wars 2 uvidíme, jak dobývat nepřátelské vesnice a Grepolis představí událost Velitel Říma. Konec bude patřit The West a Andreasovi, který bude vyprávět něco o mýtech a záhadách okolo hry.

Takže si užijte červnový díl a dejte nám vědět, co se vám líbilo nejvíc! Rádi si vaše názory vyslechneme!

 

DeletedUser3

Host
V červencovém vydání InnoGames TV se od vývojáře Forge of Empires Peera dovíme všechno důležité o tamní letní události. Ještě předtím se představí Elvenar a jeho velká novinka - společenství. Timon a Oliver ukážou, jak se do takového společenství dostat a také vás pozvou na živý chat, ve kterém budou 10. července odpovídat na vaše dotazy. Chcete-li se této události zúčastnit, tak sledujte InnoGames na periscope nebo twitch. Vedle toho všeho bude oznámen výherce soutěže z minulého měsíce o vstupenky na gamescom.

Druhá část epizody se zaměří na Tribal Wars 2 a potěšení budou určitě ti, kteří by si rádi zahráli tuto hru i na cestách. Oznámeno totiž bude vydání aplikace pro iOS. K tomu společně oslavíme 12. výročí původních Tribal Wars a nakonec se od členů týmu The West dozvíme žhavé novinky.

Podívejte se na červencový díl InnoGames TV a napište nám vaše názory. Zajímají nás!

 

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Co nás čeká v srpnovém vydání InnoGames TV? Peer nastíní novou dobu ve Forge of Empires: Budoucnost. Ukáže nějaké jednotky, rádce a vůbec celkový náhled, jak asi nová doba bude vypadat. Poté Diana vyhlásí vítěze FoE soutěže o nejlepší limerick. V části věnované Elvenaru se Timon a Oliver vrátí k jejich živému chatu na Twitchi a Periscope a zopakují některé jejich odpovědi na vaše otázky. Následně se přesuneme k Tribal Wars 2 a tamní novince založenou na spolupráci. Po Tribal Wars 2 se dostaneme k původní verzi Tribal Wars, kde se bude konat velký turnaj: Pohár Tribal Wars. A nakonec nakoukneme do Grepolisu. Ten taky čeká nová událost: Spartánský vrah.

Líbila se vám epizoda pro srpen? Co si myslíte o novinkách a událostech? Dejte nám vědět, zajímá nás to!

 

DeletedUser3

Host
Zajímá vás, co uvidíte v říjnovém dílu InnoGames TV? Hráči Forge of Empires určitě ocení, co jim Peer poví o nadcházející halloweenské události. Převlečen za šíleného vědce se rozpovídá o výzvách, kterým budou hráči čelit. Dále nám Timon a Oliver představí první návštěvnickou rasu v Elvenaru: Trpaslíky! Poté se díky Camilovi, výtvarníkovi Tribal Wars 2, podíváme na to, jak se z návrhu stane grafika, kterou vidíte ve hře. Tak bude představeno i nové herní okno. V Grepolis části bude herní vývojář Nils rekapitulovat proběhlý živý chat na Periscope a Twitch. A i The West čeká událost, více ve videu.

A to ještě není vše! Vedle zpráv z vašich oblíbených her se také podělíme se zákulisními záběry ze setkání všech komunitních manažerů. Naše moderátorka Diana vyzpovídala tyto manažery a na vybrané rozhovory se podíváme.

Líbila se vám říjnová epizoda? Co si myslíte o novinkách a událostech? Dejte nám vědět, zajímá nás to!

 

DeletedUser11317

Host
Listopadové vydání InnoGames TV přináší již tradičně novinky z vašich oblíbených her. Tak třeba Peer představí novou dobu ve Forge of Empires: Budoucnost. Jelikož si Forge of Empires můžete nově zahrát i na zařízeních Kindle od Amazonu, tak bude naše zpravodajství tentokrát proloženo soutěží o tablet Kindle Fire! Pro účast v soutěži je potřeba odebírat náš InnoGames kanál na YouTube a poslat e-mail na adresu tv@innogames.com. Do e-mailu napište důvod, pryč byste zrovna vy měli vyhrát :) Ostatně tyto instrukce vám ráda poví i Diana. Elvenarští hoši Timon a Oliver také představí novinku: Prastaré divy! Příznivce Tribal Wars 2 určitě budou zajímat okolnosti vyvažování herního nastavení. Grepolis prožívá Halloweenskou událost, zatímco Stephanie z The West nás postraší s událostí Dia de los Muertos. Ani původní Tribal Wars nezahálí. Zavádí totiž nový systém úkolů.

Koukněte tedy na listopadový díl a povězte nám, jak se vám líbil! Zajímá nás to!

 

DeletedUser11317

Host
Prosincové vydání InnoGames TV je tady a vývojář Forge of Empires Peer vás v něm naladí do sváteční atmosféry, jelikož bude povídat o zimní události, která ve Forge už probíhá. Poté si vezme slovo Diana a odhalí šťastného vítěze tabletu Kindle Fire ze soutěže, kterou jsme vyhlásili v minulé epizodě. Timon a Oliver z Elvenaru následně nastíní svou vizi pro hru na příští rok. Hlavní komunitní manažer Tribal Wars 2 David shrne facebookovou QA sešlost a poté se podíváme na Grepolis, kde se dovíme o novinkách ve hře, které zahrnují změny na mobilní aplikaci a také o nadcházející události. Tribal Wars představí přepracovanou verzi Obléhání hradu, více informací vám poví Thomas.

Koukněte na prosincový díl a ozvěte se, co vás zaujalo. Rádi si to přečteme!

 

DeletedUser11317

Host
V únorovém vydání InnoGames TV se k Peerovi přidají jeho dva kolegové a společně nám poreferují o tom, co se děje ve Forge. Konkrétně se jedná o probíhající valentýnskou událost a nadcházející novou historickou událost. Je tedy se na co těšit. Nicméně tentokrát k nám dorazí i smutné zprávy. Peer po více jak roce, ve kterém propůjčil svoji tvář Forge of Empires, opouští tento projekt a své úsilí bude soustředit jinde. Dále, ve fantasy světě Elvenaru, se bude kouzlit! Timon a Oliver představí novinku ve hře: kouzla. A dojde samozřejmě i na novoty z Tribal Wars 2 a Grepolisu.

Koukněte na novou epizodu a dejte nám vědět, co si o zprávách myslíte. Těšíme se na vaše názory!

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.