InnoGames TV

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Skrty

Znalec
V březnovém vydání InnoGames TV vám Thi a Kai z Forge of Empires poví o jejich přepracované Velikonoční události. Dovíte se vše, co chcete vědět – třeba o nových budovách. Ještě před tím se ale podíváme na Elvenar, kde Timon představí novou návštěvnickou rasu – Víly. U Tribal Wars 2 se ohlídneme zpět na loňský rok a u původních Tribal Wars prozkoumáme nový systém úkolů a i novou událost: Šlechtický trh. Stihneme samozřejmě i novinky z The West a Grepolisu, který si těší z nového mobilního fóra.

Dejte nám vědět, jak se vám březnový díl líbí! Těšíme se na vaše reakce ;)

 

Skrty

Znalec
Dubnový díl InnoGames TV přináší, jak je zvykem, novinky z našich her. Ve Forge of Empires budou Thi a Kai povídat o dvou nadcházejících událostech: Jurij Gagarin a 1. máj. V Elvenaru ukáží Timon s Oliverem velkou novinku – Turnaje. Tahle dvojka šprýmařů vysvětlí, o co půjde – k čemu budete moci využít každý týden už získaná území. Nezahálí ani Grepolis, kde v tamní události budete ovládat umění vrhání prakem. Nakonec se spolu s Dianou podíváme i na záběry z Milána, kde se konal Cartoomics.

Jak se vám libila epizoda pro duben? Dejte nám vědět. Zajímá nás to!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V květnové epizodě Innogames TV vám Kai a Thi z týmu Forge of Empires pustí ukázku z Cechovních expedic a oznámí novou řadu historických úkolů. Poté vám Timon z Elvenar týmu odpoví na některé z vašich otázek při Q&A sezení. V neposlední řadě vám ukážeme shrnutí z letošní Innogames Art Exhibition: „Fieber počítač“.

Podívejte se na květnovou epizodu a napište nám, jak se vám líbí! Rádi si vaše reakce přečteme!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V červnové epizodě InnoGames TV vám Kai a Thi z týmu Forge of Empires představí letošní Fotbalový pohár FoE. Poté Vám Timon z Elvenar týmu oznámí novinku o Prastarých divech. V neposlední řadě vám Timothy z týmu Tribal Wars vysvětlí novou událost ve hře: Boje o erby.

Podívejte se na červnovou epizodu a dejte nám zpětnou vazbu! Rádi bychom ji od vás slyšeli!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V červencové epizodě Innogames TV se nám na začátku Kai a Thi pochlubí další historickou úkolovou řadou, která se soustředí na Mary Stuart, skotskou královnu. Dále nám Timon a Rike z Elvenar týmu odkryjí novou rasu: Orky a Gobliny. Poté Divoké Kmeny oslaví své třinácté výročí a celá show končí s vítězem The West video soutěže.
Podívejte se na červencovou epizodu a řekněte nám váš názor. Rádi ho od vás uslyšíme!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Hned na úvod srpnové epizody InnoGames TV se s Kai a Thi z Forge of Empires přemístíte do exotické Polynésie díky právě přicházející Letní události. Poví vám všechno potřebné okolo letního kasina, se kterým už Greva míří do vašich měst. Novinky ze světa Elvenaru pak představí Steffen s Jonasem. V říši elfů a lidí se totiž chystá první herní událost! Kromě toho se v srpnové epizodě bude probírat také funkce hromadného rekrutovaní v Tribal Wars 2 a Grepolis si pro vás připravil souhrn nedávných aktualizací.

Podívejte se na novou epizodu a napište nám svůj názor! Rádi si ho od vás poslechneme!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Září je tady a s ním další epizoda InnoGames TV. Tým Forge of Empires vám představí dvě nadcházející události: první z nich je Podzimní událost a druhá je nová historická úkolová řada královny Sisi. Hráči budou moci sbírat jablka a získávat za ně skvělé odměny a také se něco přiučí z historie. Dále se s vámi Timon a Rike z Elvenaru podělí o velkou změnu ve hře: přepracování bojového systému. Ale to není všechno! Září je také měsícem, kdy se v InnoGames bude slavit. Grepolis a Tribal Wars 2 mají totiž narozeniny. V obou hrách se objeví speciální a exkluzivní soutěže, za které diváci mohou získat prémium. Více informací vám prozradí Diana ve videu. V neposlední řadě vám Nils z Grepolis týmu poskytne přehled o nedávných změnách a Tribal Wars 2 prozradí něco o své herní události k příležitosti narozenin. Na závěr Diana shrne InnoGames Game Jam na gamescomu.

Podívejte se na novou epizodu a napište nám! Budeme se těšit!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V říjnové epizodě InnoGames TV se Kai a Thi dostanou do halloweenské nálady, a to představením Halloweenské úkolové události. Tento rok budete čelit výzvě Jacka O' Lanterna, který už má pro vás připravenou úkolovou řadu plnou strašidelných příběhů. Poté nahlédnete s Timonem a Rikem z Elvenaru na novou spřátelenou rasu: lesní elfy. Do Grepolisu se také vrací Grepolympia. Na řadu se pak dostane i nová budova Divokých kmenů, klasické MMO hry.

Podívejte se na říjnovou epizodu a napište nám svůj názor! Rádi ho od vás uslyšíme.

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V listopadové epizodě InnoGames TV vám Thi a Kai z Forge of Empires představí nejnovější historické okénko. Tentokrát se mohou hráči těšit na příběh o prvním letu horkovzdušným balonem. Ale to není vše! Epizoda začne odhalením halloweenské události v Elvenaru. Timon a Rike vám ukážou, co můžete očekávat. Dále vám Nils z Grepolisu poví něco o přehledech příspěvků na divy a Tribal wars se předvedou s událostí Diamantový důl.

Podívejte se na tuto epizodu a dejte nám vědět, jak se vám líbí!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Prosincový díl InnoGames TV odstartují Timon a Rike novou událostí v Elvenaru: Zimní událost. Můžete se těšit na rozbalování dárků a úžasné odměny v nich! Mimo jiné i na 20 nových budov. Ale to není vše! I Forge of Empires nás přivádí do zimní říše divů! Tribal Wars 2 odstartovali na svém oficiálním fóru speciální adventní kalendář, kde mohou hráči každý den až do 26. prosince získat skvělé ceny. Díl se zaměří i na Grepolis a nové hrdiny v této hře. A nakonec vám komunitní manažer Tribal Wars Andreas představí novou událost „Bitvu o věž“.
Zkoukněte prosincový díl a řekněte nám, co si o něm myslíte! Váš názor nás zajímá!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Na další díl InnoGames TV se můžete těšit až v novém roce! Ale máme tady alespoň jedno speciální video pro všechny hráče Forge of Empires! Doufáme, že se vám bude líbit a těšíme se na vás v roce 2017. Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, pořádný kus relaxu a do nového roku jen to nejlepší.

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V únorové epizodě vám ukážeme zcela novou událost, která čeká hráče Forge of Empires. Benátský karneval! Užijete si hodně zábavy, a ještě můžete vyhrát spoustu skvělých cen. Timon a Rike z Elvenaru vám představí novou spřátelenou rasu: čaroděje a draky! Zjistěte vše o nových technologiích, budovách i jednotkách. Ale to ještě není všechno! V Grepolisu si můžete zahrát novou událost „Ve jménu Démétér“.

Podívejte se na novou epizodu a dejte nám vědět, jak se vám líbí!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Březnový díl InnoGamesTV odstartuje Forge of Empires odhalením své nové éry: Oceánská budoucnost. Připravte se na objevování hlubin oceánu s herními designery Thi a Kaiem. Poté se s námi Timon, designer Elvenaru, podělí o změny v Turnaji a Prastarých divech. Hráči se mohou těšit na menší množství potyček o provincii a vylepšený výpočet cen vyjednávání. V neposlední řadě nám Grepolis představí svého nového designera a plány na návrat Perského dobývání.

Koukněte na březnovou epizodu a dejte nám vědět, co si o ní myslíte! Budeme rádi, když se ozvete!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Už jste viděli aprílové vydání InnoGames TV? Pokud ne, podívejte se zde.

Ve skutečném dubnovém dílu InnoGames TV vysvětlují Thi a Kai Jarní událost, která si bere inspiraci ve slavném japonském festivalu Třešňových květů. Událost poběží do 17. dubna. Uprostřed epizody představuje tým Elvenaru nové informace o Prastarých divech a budovách Velikonoční události. Hráči budou mít již brzy možnost zvýšit sílu svých Prastarých divů i jinak než doposud: zlepšením určitých parametrů svého města. A nakonec nám výtvarník Camilo poví něco o Schopnostech kmene v Tribal Wars! V budoucnu budou hráči za to, že zůstanou v kmeni, odměněni prestiží.

Zhlédněte dubnový díl a řekněte nám, co si o něm myslíte! Rádi to uslyšíme!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V květnové epizodě InnoGames TV se Forge of Empires ponoří do historie s dějepisnou řadou úkolů osvětlující život Arthura Conana Doyla, slavného autora, který nám přinesl Sherlocka Holmese. K tomu nám herní návrhář Thi popíše událost k oslavě Prvního máje. V této pestrobarevné řadě úkolů pomáhají hráči Hildě a jejímu bratrovi Halvardovi oživit vzpomínky na prvomájové oslavy z jejich dětství. A v neposlední řadě se s námi Timon z týmu Elvenaru podělí o brilantní příběh nové řady úkolů: Menhirokova služba. Hráči budou pomáhat Menhirokovi, magickému strážci, získat zpět od ďábelských vykradačů hrobů věci patřící jeho pánu.

Zhlédněte květnový díl a dejte nám vědět, co si o něm myslíte! Rádi to uslyšíme!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V červnové epizodě InnoGames TV máte možnost spolu s týmem Forge of Empires zavítat až na daleký Indický subkontinent. Thi a Kai Vám řeknou vše, co potřebujete vědět o přicházejícím historickém okénku o Sáhdžahánovi a i něco navíc o odměně, která vás za dokončení události čeká. Dále tým Elvenaru představí novou spřátelenou rasu půlčíků a od Tribal Wars se můžeme těšit na odhalení nové události Rytířské slavnosti. A na závěr nám tým Grepolisu přinese novinky k ostrovním úkolům.

Zhlédněte červnovou episodu a dejte nám vědět, co si o ní myslíte. Těšíme se na vaše názory a připomínky!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V červencové epizodě InnoGames TV můžete zhlédnout video oznamující naši Letní událost: vaše království navštíví mahárádža Tanak se svou ženou Pari. I tým Elvenaru ohlásí svou letní událost: „Pochod stád“. Po tom všem vám Tribal Wars, Grepolis a The West předvedou své klasické servery.

Mrkněte na červencovou epizodu a dejte nám vědět, co si o ní myslíte. Rádi to uslyšíme!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V srpnové epizodě InnoGames TV nám tým Forge of Empires představí svoje zbrusu nové historické okénko představující Galilea Galilei. Jeho nejznámějším počinem je plamenná obrana heliocentrické teorie a Koperníkova pohledu na astronomii, nicméně podnikl také mnoho vlastních bádání. Navíc nám tým Elvenaru odhalí nové okamžité odměny a Tribal Wars pohovoří o nadcházejících Válkách run.

Koukněte na srpnovou episodu a dejte nám vědět, co si o ní myslíte!
Rádi to uslyšíme!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Přichází září a s ním i nový díl InnoGames TV. Hráči Forge of Empires vstoupí do nového ročního období Podzimní událostí. Ta tento rok nabízí ještě více zábavy: vylepšené okénko události, tři podzimní úkolové řady a návrat sázení jabloní pomocí interakce s ostatními. Hráči pak mohou prostřednictvím sbírání jablek a plnění úkolů získat Moštárnu, kterou lze v průběhu události až třikrát vylepšit.
Kromě toho tým Elvenar představí svou novou multiplayerovou událost: Dobrodružství společenství a tým Tribal Wars 2 odhalí nový přírůstek do ukončování světů: Body vítězství.

Zhlédněte novou zářijovou epizodu a dejte nám vědět, jak se vám líbila! Těšíme se na vaše názory!

 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
V říjnové epizodě InnoGames TV nám herní návrháři Thi a Kai představí pro Forge of Empires již tradiční Halloweenskou událost. Na konci této tajemné úkolové řady Jack odmění hráče Černou věží, novou obytnou budovou, která produkuje medaile, výzkumné body a zboží. A to není všechno, tento měsíc začíná nová hra: Warlords of Aternum! Vedoucí komunitní manažer David nás provede tím nejzákladnějším a připraví nás tak na přicházející, více detailnější videa. A v neposlední řadě nás herní designér Timon z Elvenaru zasvětí do jejich nové Podzimní události.

Zhlédněte tuto novou epizodu a dejte nám vědět, co si myslíte! Těšíme se na vaše názory!

 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.