inventář- sklad

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11748

Host
Dobrý den. možná máte plné zuby návrhů do nových aktualizacích..Mám tu jeden návrh.. mě by vyhovoval.. nevím jak ostatním a hlavně vývojářům FoE.
Oblast hry:Inventář
Současný stav: Momentálně nejde uschovávat budovy do skladu
Zkoušel jsem hledat tento návrh na fóru: Ano
Nápad:
Jalikož nemám moc mincí a zásob, tak by se mi hodilo schovávat třeba výrobny zboží apod.. do skladu.
Podstatě se jedná jen o uschování budov do inventáře. Pokud stále nevíte o čem tu píšu.Prostě když je soutěž jako bylo to kopání (MS ve fotbale) tak jste si mohli koupit za body treba budovu jako skrýš tuláků apod.. a kdyz jste si to koupili tak vám to šlo automaticky do inventáře.. a z intentáře jste si to mohli postavit kdykoliv jste potrebovali..

Princip- Jak jsem jednou zminoval výrobny zboží. myslím si že každého štve že když koupí drahou budovu a nechtel ji postavit tak ji musí prodat za polovinu nástrojů a mincí. chtělo by to přidat nové tlačítko v Obchodě kde kupujete budovy na uložení budov a dekorací do skladu. mluvím o tom, že by to usnadnilo hráčům.. Kdyz budeme potřebovat uložit výrobnu zboží, tak by to automaticky odebralo lidi nebo přidalo podle toho, kolik by to potřebovalo.. (šlo by to i za menší poplatek v herní měně) Takže by se to jen uschovalo a byo připraveno pro nové využití třeba až bude větší plocha apod..
P.S: Prosím komu se líbí návrh, ať podpoří tento návrh.
Děkuji
-Erod
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru