Investice

DeletedUser16035

Host
Dobrý den přeji, napadlo mě, že by se dalo investovat určitý počet bodů, jak je možné dělat v tržnici se surovinama (napíše se hodnota bodů, které chce osoba investovat, ale bez posledního bodu, aby si ho mohl dát sám majitel budovy. Urychlí to investice do budov :) preferoval bych 2. možnost spíše :)
Děkuji za přečtení a přeji příjemný zbytek dne :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak něco podobného se už řešilo a testovalo a je to nakonec tak jak je to teď.
Tam by nejspíš vznikl problém, když by víc hráčů ve stejnou chvíli poslalo ten stejný počet bodů do budovy a tím pádem by to vcelku asi bylo kontraproduktivní.

Proti
 
Souhlasím s ostatníma celé číslo napsat muže naraz více lidí a to by mohlo způspobovat zbytečné problémy.
Ale uplně bych tu myšlenku nechtěl pohřbít napadla mě drobná uprava tvé myšlenky místo celeho čísla by mohli přidat u VB další tlačitko s příspěvkem 100b (tohle by hodně lidi ocenilo převážně u vysokých levlu VB).
 

DeletedUser12887

Host
To by pravda ocenilo spousta hráčů kteří tam stihnou stejně naházet 100 FB rychleji a spousta těch, kteří to nestihnou budou smutní:)

Ale ať to není úplně od věci když tam teda nasype někdo 100FB a stejně to nebude na majiteli tak to pojede do dalšího levelu teda rovnou?

Nebo by se mu zachránila aspoň část investice ?
 

Svatej

Legenda
Spíš než vymýšlení dalších tlačítek pro nahazování (třeba po tisících, o to mi nejde) by se měli zaměřit na sjednocení nahazování z MZ s nahazováním z browseru. A to buďto na MZ verzi a pak by tlačítko na 100 FB bylo zbytečné diskutovat, nebo na browser verzi, kde by to teprve smysl mělo.
 

DeletedUser12887

Host
nebo zrušit tlačítko nához za diamanty a dát tam zdarma, když jsem začínal bylo tam free browser game, ale to je už trochu ad absurdum

a ještě poslední pro tvůrce nejlepší možnost dát tam tlačítko rovnou platit, ještě vylepšené o možnost zaplatit někomu, kdo třeba dělal tabulky a různé nápady :-D

což, když se tu člověk koukne tak zjistí a netuší nikdo zda taky něco dostal z koláče v cash :-D

podobně jako když se jde do hospody nebo kavárny a za příjemnou obsluhu se tam něco nechá :)

nicméně dobrovolný benefit, který je vidět jsou tady moderátoři a udělali těch tabulek dost a dost :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru