IP adresa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Nazdárek,

mám takový malý dotaz... Jak se řeší dočasné stejné sdílení IP adresy? Např. O svém volnu jedu pryč a dotyčný hrajte též FoE jako já. Tudíž jsme na stejném internetovém připojení, pak se ale vracím zpět na svůj PC. Je to nějak postihováno? Popřípadě je zde nějaké omezení?

Děkuji Aelirenn :rolleyes:
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
momentálně to nelze řešit nějak ve hře. S budoucímu updaty to podle mne bude řešeno. S tímto problémem bych se určitě obrátil na support a domluvil se s nima, jak to bude probíhat ;)
 

DeletedUser

Host
Taktéž se připojuji, aby se to nějak vyřešilo třeba podobně jako na Divokých kmenech. Hraju s přítelem , bydlíme spolu, takže máme stejnou IP adresu, lišíme se pouze v mac adrese, ale to by asi support nezajímalo. Chceme hrát oba dva.
 

DeletedUser2385

Host
Ono sa v tejto hre aj dá nejak vzájomne pomáhať ?

Zatiaľ som ďaleko nedošiel ale čo som si všimol tak môžeš skrášliť budovy a podobné vecičky :D

Takže neviem v čom by bol problém podpory som si nevšimol ako sa posielaju :D :D :D
 

DeletedUser

Host
Taktéž se připojuji, aby se to nějak vyřešilo třeba podobně jako na Divokých kmenech. Hraju s přítelem , bydlíme spolu, takže máme stejnou IP adresu, lišíme se pouze v mac adrese, ale to by asi support nezajímalo. Chceme hrát oba dva.
Ahoj, zatím je jen nutné se řídit VOP: jeden hráč = max. 1 herní účet na každém světě. Přičemž pokud hrajete na odlišných počítačích, nemáte se čeho momentálně bát. :)

drekt, v rámci cechu (nebo v rámci sousedství) se dá zušlechťovat a motivovat, to je ta podpora.)
 

DeletedUser

Host
Ahoj, zatím je jen nutné se řídit VOP: jeden hráč = max. 1 herní účet na každém světě. Přičemž pokud hrajete na odlišných počítačích, nemáte se čeho momentálně bát. :)

drekt, v rámci cechu (nebo v rámci sousedství) se dá zušlechťovat a motivovat, to je ta podpora.)

No jenže my jsme byli na stejném počítači cca 4 dny. Nějak jsem se o vesničku starat musela. Zástupy v dovolené taky neexistují, to už jsem četla v licenčním ustanovení a v pravidlech....achjo. Moc toho chybí, moc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru