Jízdní lučištníci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj chci s zeptat jestli jsou lepší jízdní nebo normální lučištníci a jak máte poskládanou hlavní útočnou sílu??? :) :)
 

DeletedUser

Host
záleží proti komu útočíš není nad lučišníky podpořený kamikadze jízdou co ti zruší katapulty a pak pěšáci

Moje arma většinou 4-6 luků,2 těžké kavalerie,2žoldáci
 

DeletedUser

Host
na ty kobylky se názory různí teĎ jsem dávala mapku kde bylo 5 katapultů 2x obrněná pěchota a jeden jízdní lukostřelec a staličily na to 4 legionáři a 4 vojáci, dala jsem to beze ztráty pouze s nějakou újmou na životech je to mapa nahoře na severu Kaltenweiher
 

DeletedUser

Host
záleží proti komu útočíš není nad lučišníky podpořený kamikadze jízdou co ti zruší katapulty a pak pěšáci

Moje arma většinou 4-6 luků,2 těžké kavalerie,2žoldáci
Ok děkuji mocc :)

na ty kobylky se názory různí teĎ jsem dávala mapku kde bylo 5 katapultů 2x obrněná pěchota a jeden jízdní lukostřelec a staličily na to 4 legionáři a 4 vojáci, dala jsem to beze ztráty pouze s nějakou újmou na životech je to mapa nahoře na severu Kaltenweiher
Takyy moc díky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser179

Host
Hlavně pozor na to že jsou tam dva názvy.Jízdní lukostřelec je pouze lepší jezdec na koni.Taky mne to dostalo :-D.Až v další době je Jezdec s lukem a ten má opravdu luk :-D
 

DeletedUser

Host
no já mam jen legionáře,vojáky,lukostřelce a taky si zatím stačím i na obrněnou pěchotu..ale ted už asi budu muset mít kamenomety,protože po mě chce úkol abych si vycvičila 3 obrněné dělostřelectva a to popravdě nvm co je :)
 

DeletedUser

Host
O obrněným dělostřelectvu už se tu někde psalo jako o chybě. Bohužel si nemůžu vzpomenout jestli to měla bejt Obrněná pěchota, nebo těžká jízda.
 

DeletedUser

Host
Nechci zakládat nové téma, takže se zeptám tady.
Trénuje se voják (první voják doby železné) stejně krátce jako kopijník? Pokud ne, jak dlouho se trénuje? Děkuji
 

DeletedUser89

Host
Ten odkaz se musí zaktualizovat, doba rekrutace se v době železné zkrátila na polovinu, tj. 2 hodiny :)
 

DeletedUser

Host
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru