Jaký internetový prohlížeč používáte?

Jaký internetový prohlížeč používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    162

DeletedUser

Host
Jelikož každý používá jiný internetový prohlížeč, bylo by zajímavé vědět, který je majoritní a v čem hrajete FoE.

Děkujeme za vaše odpovědi.
 

DeletedUser

Host
Opera a od včerejšího podvečera neustálé výpadky ve formě Interní chyby, přetrvává i teď ráno
 

DeletedUser187

Host
V životě jsem jen jedinkrát použil IE, abych si mohl stáhnout G-chrome :D
 

DeletedUser

Host
to mě moc neuklidnilo, začíná mi to lézt na nervy po každém útoku chyba :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Darios

Turista
Také mi to dost vadí, vždy se to objeví, když vybírám zlaťáky a nebo po útoku, když chci rabovat.Snad se to v dalším updatu opraví.
 

DeletedUser235

Host
Jak už tu někdo řekl, IE jsem použil pouze na to abych si stáhl firefox ;) Jinak mě překvapuje, kolik lidí tu má Chrome - vždyť je hrozně očesanej, nic tam není:)
 

DeletedUser

Host
Já mám IE a byl jsem s ním až do téhle doby spokojený,teď jsem si kvůli drahokamům stáhl Chrome a používám už jen ten :D.
 

Darios

Turista
Každý má prohlížeč jaký se mu líbí:) Já mám také chrome a také mi to padá.Já na prohlížeče nejsem zase tak náročný, tak mně je jedno, jaký mám:D
 

DeletedUser

Host
Čistý chrom je čistý chrom.. Pokud Vám v něm chybí nějaké pluginy, doinstalujte si je z marketu :) .. Je to plnohodnotný, free a rychlý prohlížeč :) .. Google 4ever! :) ..
 

DeletedUser

Host
Plno lidí řekne- "Používal jsem IE, pak jsem ze zvědavosti použil Chrome a zjistil jsem, jak vlastně rychlý net mám." Takže kdo jede pořád na IE, doporučuji změnu!
 

DeletedUser

Host
Zásadně Chrome - ve své čísté verzi i s doplňky nejrychlejší a doplňků na jejich marketu mají dostatek pro každého... Pak už očesaný nemůže být ani náhodou. :)
 

DeletedUser

Host
Používám mozilu, chrome mi připadá divný, na mozile mi ani moc nepadá hra, akorát mi to jednou zamrzlo.
 

DeletedUser

Host
Chrome je dobrý, ale má tiež svoje muchy. Používam okrem neho aj Operu a Firefox. Ale uprednostňujem Operu. :)
 

DeletedUser187

Host
Jak už tu někdo řekl, IE jsem použil pouze na to abych si stáhl firefox ;) Jinak mě překvapuje, kolik lidí tu má Chrome - vždyť je hrozně očesanej, nic tam není:)

Co tam není? mě přijde že tam je vše potřebné a co není se dá stáhnout free z marketu ;) díky chromu mám svuj facebook stále ve starém přehledném vzhledu. ne ten novej timeshit
 
Nahoru