Jaký internetový prohlížeč používáte?

Jaký internetový prohlížeč používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    162

DeletedUser

Host
Používám kombinaci opery s chrome. Dřív jsem používal mozilu, ale teď je pro mě stejně špatná jako IE (i když vím, že to není pravda :cool: )
 

DeletedUser

Host
použávám od nepaměti Mozzilu, ale hrozně to v této hře padá , po každém druhém útoku a taky i jindy, což mne tedy docela vadí a zajímalo by mne , čím to tedy je?
 

DeletedUser684

Host
IE je jen na stažení FF a Avastu, pak už IE pužívají jen wokna na stahování aktualizací, záplat a podobných "nezbytností". FF je skvělý, pokud se aktualizuje, kdykoli se aktualizace nabízí, existuje k němu sposta doplňků, také vše zdarma. A co je hlavní, už několik let je pro něj použitelné Xmarks... tedy zálohování záložek kdesi na druhým konci světa. Když jsem si nedávno po reinstalaci W7 stáhnul G Chrome, nepodařilo se mi na něm Xmarks vůbec nastavit, i když se tím vychloubají, takže CCleanerem uninstall a s GChrome jsem zase skončil. Ještě používám už léta Operu, ale tu už cca 6-7 let jen na hraní webgame.cz. Její výhoda spočívá pro mne v možnosti 4. a 5. tlačítkem (mám 14-tlačítkovou WoW myš Steel Series:D ) prohlížet zpět i vpřed již načtené stránky bez nutnosti stahování ze serveru.
 

DeletedUser665

Host
Na Google Chrome (resp. Chromium ... používám UBUNTU Linux). Jinak používám i FF.
 

DeletedUser

Host
Jak už tu někdo řekl, IE jsem použil pouze na to abych si stáhl firefox ;) Jinak mě překvapuje, kolik lidí tu má Chrome - vždyť je hrozně očesanej, nic tam není:)

Ale google chrome je právě dělaný na rychlost, proto tam neni tolik nabídek, které stejně nepoužíváš.
Čím méně věcí, tím rychlejší prohlížeč. :)

použávám od nepaměti Mozzilu, ale hrozně to v této hře padá , po každém druhém útoku a taky i jindy, což mne tedy docela vadí a zajímalo by mne , čím to tedy je?


To neni prolížečem, ale hrou, protože se opravují chyby.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ahoj taky používám Chrome ale teprve začínám a doteď sem používal FF, mimochodem muže mi někdo poradit kde najdu ten market na ty doplňky pro chrome, poprosím o link:) Poukd to není nic proti ničemu pokud je to problém omlouvám se :eek:
 

DeletedUser

Host
Ahojky já použivám chrome ze všech web prohližečú mi nejvíce vyhovoval :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Já jsem používal Mozilu, poté hodně dlouho Safari, od kterého jsem však odešel kvůli častým chybám na The-Westu, možná že se k němu vrátím a zjistím, jak je na tom teď ve spojení s FoE
 

DeletedUser

Host
Já používal internet explorer a občas mozilu, ale hned po vydání chromu jsem s ním začal a jiný prohlížeč bych v životě nezvolil :)
 

DeletedUser40

Host
Používam Google chrome preto lebo na Mozile sa my to nechcelo rozbehnúť :)
 

DeletedUser

Host
Jednoznačne Chrome. Rychli prehliadač a spolahlivejči jak Exploder :)
 

DeletedUser

Host
Mě to občas spadne i když používám zásadně Chrom. Ale možná to bude dost špatným připojením k netu :D Nevím. Už se těším na herňák, to bude bomba
 
Nahoru