Jaký sport provozujete? (PC neni sport :D)

DeletedUser

Host
Fotbal, je mi ve svých 14ti letech ho už hraju 8 let...Což je dle mého slušná dávka...Už to hraju vlastně profesionálně, takže z toho i něco kápne, ale to jsem teď docela dost utratil za pozdní příchody na tréninky, protože jsem byl neustále na FOE a nestíhal jsem :D Poslední dobou mě ale strašně láká futsal na nebo právě rugby, líbí se mi na tom ty souboje...:).
 

DeletedUser1698

Host
Já jsem dřív hrál hokej ale ted už neni čas....jinak si vyjedu na kole zahraju fotbal v zimě zabruslim občas zastřílim z luku.....a ted jsem si v Budějkách zkusil Štafetu na půl maratonu....nářez :D
 

DeletedUser40

Host
Hrám aktívne futbal, hokej, florbal, basketbal, tenis, proste skúsil som všetko, šport má baví a baviť ma bude dlho.
 

DeletedUser

Host
provozuji (i když nevím zda se to dá klasifijkovat jako sport) turistiku, jinak míčový hry mě absolutně nebaví, pak taky občas provozuji "běh s foťákem k trati" (vlaky mám rád, zajímám se o ně a rád je fotím)
 

DeletedUser

Host
Takže aktivně se věnuji posilce (bodybuilding) a thai-box+cardio (běhání atd.) toť vše dělám to už 2 roky :)
 

DeletedUser

Host
Hrával jsem karambolový kulečník, ale teď mne chytil snooker.
 

DeletedUser7122

Host
Cyklistika,ale momentálně jsem nějak chcíplý,tak trávím neděli u pc.:-(
 

DeletedUser7122

Host
Ahoj,náhodou jsem narazil na Tvůj příspěvek,to jsme na tom podobně-kolektivní sporty mě nic neříkají-cyklistika je můj největší kůň.Běh kvůli kolenu moc nee.Je to supr,že člověk může něco dělat,když je zdráv.
 

DeletedUser3370

Host
Já dělám do včel. A teď jsem k tomu ještě přibral závodní vyšívání, perličkový steh už mi nedělá problémy !
 

DeletedUser6273

Host
Teda,možná bych ti věřil ty fčely,ale ten perlasteh ti nežeru:)
 

DeletedUser2298

Host
Orientační běh.. floorball.. kryglistka... Nesnáším cyklisty a cyklistiku a "spoluuživatele" silnic na kole kteří se chovají jako by jim patřila ( peletony 2-3 lidí vedle sebe, ignorování dopravních předpisů atp. osvěžuji ostřikovači a oblažuji klaksonem :)
 

DeletedUser7785

Host
U mě vede turistika (nordic walking), plavání, kolo a občas zabrousím i do orientálních tanců:D Vše ale jen rekreačně, žádný závodník...:D

Btw. .judaspriest.cz s těmi "spoluuživateli" silnic souhlasím, řadím se sice mezi ně, ale jsem také řidič, takže velice dobře vím, jak se na tom kole chovat:D O to víc mi pak lezou na nervy ti, které popisuješ, to je naprosto přesné, nejlepší ovšem potkávat je v zimě - to už mi kolikrát hlava nebere o_O
 

DeletedUser9895

Host
Chodim na spining, turistika i cyklo, v zimě lyže ski i běžky. Pokud se týká cyklistů na cestách taky tam někdy skončim a to protože rozsah a stav "cyklostezek" v teto zemi je tristní na druhou stranu v cizině vládne mnohem větší tolerance k ostatním ůčastníkům silničního provozu - chodec, cyklista a bohužel i když jim nejsem tak i motocyklista čehož jsem byl očitym svědkem nejednou. Zažité kliše že motocyklista je dárce orgánů by nemělo mít v kulturní společnosti vůbec místo - toto vytváří i diskuze v cizině nemyslitelné o přednosti chodců na přechodech.
Bohužel macho názor ja mam auto tak jedu je naprosto mimo misu a bohužel u nás často hodně hluboko zakořeněný.
tolerance a ohleduplnost tomuto národu ještě hodně chybí, a proto mam velmi rád tuto hru která je opřena na tom že největší postup a výhody se získávájí pomocí těm druhým což také mnoho lidí (hráčů) hůře chápe. Takže tolik zatím o mně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser187

Host
... je načase obnovit 8 let staré vlákno :cool::D:D I když v dnešní koronavirové době tu moc aktivních sportovců nebude :))
 
Aktuálně nic, jelikož je korona, v létě tedy nevycestuji a neužiju si dva týdny přístrojového potápění. Jinak jezdím sledovat různé motoristické eventy jako motocross, motogp atd, ale toho taky moc díky koroně nebude... ale osobně chci po dokončení vejšky si udělat Ačko a začít jezdit.
 

trojan1673

Veterán
Já díky koroně můžu cvičit doma pouze jogu, a nebo chodit po terase.
Ted ani to ne, protože sem si poranila rameno, takže můžu sportovat max u tv a to přepínáním kanálů :D
 

dudasek

Znalec
hrával jsem M:tG,jezdím na kole už jen do krámu hlavně pro potraviny(a pivo)..fotball,baseball,posilování padá s omezením kvůli koroně,stejně tak jako běhání a posilování v zaměstnání,běh do práce a na autobus....z lesa tahám na káře haldy dřeva a pak jej řežu a štípám,aby se zlevnilo topení na zimu....přítelkyně mi to zpestřila odvozem rozlámaného betonu na zpevnění hráze potoka a odvozem valounů na zahrádku...
 
Nahoru