Jaký sport provozujete? (PC neni sport :D)

DeletedUser187

Host
Zajímalo by mě, jak trávíte volné chvíle, pokud zrovna nedřepíte u FOE, nebo podobné hry.

Já osobně hraji druhým rokem americký fotbal, ve volném čase, tedy souběžně s FOE hraju Poker, převážně Texas Hold´em.

Jak jste na tom VY?
 

DeletedUser

Host
Mmm...občas si jdu zahrát fotbal, jinak nic moc...teď sedím u FoE + Pockie ninja (sice jsi psal, že Pc neni sport, ale coo)...
Jo a víš,co se říká, že americký fotbal je pro holky a je to slabý odvar Rugby :D
 

DeletedUser

Host
Taky hraju poker Texas Hold´em nebo Omaha je to můj oblíbený koníček. Na internetu hraju skoro všechny turnaje a občas se účastním i hry v kasínu. :)
 

DeletedUser187

Host
Ano to se opravdu jenom říká :D a říkají to rugbysté :D Nevím co se vždy snaží něco dokazovat tím, že na AF budou stále narážet. Zkud si to někdy zahrát ;)
 

DeletedUser

Host
Mě to nikdy nelákalo, je to moc kontaktní sport, s kámošema jsme občas hráli rugby, i když to bylo jen for fun, ale člověk se dobře vyblbne ;)
 

DeletedUser

Host
tak já jezdím na kole, chodím na túry se strýcem -15-35km většinou na jeden den, 30-80km na více dní, plavu doma v bazéně a chodím na brigády, kde většinou mlátím kangem, moc nemusím kolektivní sporty, spíš individuální
 

DeletedUser187

Host
Mě to nikdy nelákalo, je to moc kontaktní sport, s kámošema jsme občas hráli rugby, i když to bylo jen for fun, ale člověk se dobře vyblbne ;)

Souhlasím, já si taky rad zahraju rugby, koneckonců na AF je hrozně drahá výbava tak to ne každý hraje. Rugby je fajn na vyblbnutí. Narozdíl of kopaný :) Tam jsou teprve slečinky :D
 

DeletedUser

Host
Downhill, poker Texas Holdem, delší procházky pěškobusem, práce a gaučing u filmů :p
 

DeletedUser712

Host
Florbal závodně.. jinak všechno ostatní ve volném čase
 

DeletedUser

Host
No tak já hlavně jezdím na kole a k tomu fotbálek na žízeň :) Momentálně marodím po plastice předního zkříženého vazu v koleně, tak mám hodně času na FoE.
 

DeletedUser

Host
Hraju šachy, rekreačně badminton, rád plavu, lyžuju a hraju florbal. Teď mám zkouškové, takže tomu moc nedávám a nejoblíbenější sport provádím s přítelkyní. ;)
 

DeletedUser55

Host
Jezdím na kole do práce a z práce a to mi bohatě stačí, jinak o víkendech ještě zvedám půl litry :)
 

DeletedUser

Host
Aikido, kung fu, karate, ki-kin do (moje vlastní bojové umění :D), gaučing, FOE. :D Dobrý ne? :D
 

DeletedUser1422

Host
No já hraju florbal.V pozici golmana!:)Jinak jsem dělal 2 roky judo ale to už mě nebaví!:)
 
Nahoru