Jak dostat C v C do CB

Jste pro tuto změnu CB

 • ANO

  Hlasy: 0 0,0%
 • Ano po testování a změnách

  Hlasy: 1 16,7%
 • NE

  Hlasy: 5 83,3%

 • Celkový počet hlasujících
  6
 • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

JOSEF 70

Psavec
Pro zvýšení hratelnost CB navrhuji... 1) Do CB vložit prvek že první obsazení oblasti na mapě CB bude stát tolik vyhraných vojenských soubojů nebo vyjednávání jako nyní ... 2) Získání každé další oblasti navíc k těm co už vlastní bude stát 115% ceny oblasti předchozí. ... 3 ) Ztráta obsazené oblasti sníží obtížnost obsazení další oblasti o přibližně 13% aby bylo stále zachováno zvyšování obtížnosti o 115% pouze podle bodu č 2 ... 4)) osobní výhry pro hráče se v čtvrtém okruhu oblastí na mapě se nechají beze změny. V třetím se zvýší na 150% současných hodnot. V druhém okruhu na 230 % a v prvním na 350% . ... Za 5) cechovní odměny zůstanou beze změny jsou totiž v podobném procentním rozvržení jako změna osobních výher ... 6) zvýší se cena CB budov pastí a podobně které jde umístit do oblasti na mapě takto:- 4 okruh oblastí současná cena -třetí okruh 135% současné hodnoty druhý 165% a první 200%. ....7) Tyto změny budou platit v každé lize... 8) ZRUŠIT C v C -- Očekávaný výsledek-... 1) silné cechy se víc budou utkávat ve středu mapy ... 2) Na mapě CB bude více místa pro souboje slabších cechů v oblastech třetího a čtvrtého okruhu ... 3) Sníží se počet oblastí obsazených za danou CB takže CB nebudou v součtu bohatší než jsou nyní ...., 4)- Zvýší se počet cechu hrajících CB 5) zvýší se důležitost volby kterou oblast obsadit kdy proč a jak :))
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Tak si to pročti znovu:)) Proč by cech top 10 zabíral oblast C4 když má herní sílu obsadit B1 a tam členy nechat vyhrát 3,5x tolik :)) Proč by po obsazení B1 A1 C1 D1 obsazoval např jako 15 tou oblast území D3 kde vyhrají jeho členové pouze 1,5 současné výhry a bude je to stát třeba 7x tolik co nyní :)) Když je to třeba v C v C aby každá další oblast byla dražší tak v CB tuplem. A když je to tady blbost zrušte tu trochu co z toho je v C v C a budou úplně nehratelné jako CB :))
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Spíš proti, podle mě to moc nepomůže.
A k čemu vlastně navrhuješ toto?
4)) osobní výhry pro hráče se v čtvrtém okruhu oblastí na mapě se nechají beze změny. V třetím se zvýší na 150% současných hodnot. V druhém okruhu na 230 % a v prvním na 350% .

Proč by cech top 10 zabíral oblast C4 když má herní sílu obsadit B1 a tam členy nechat vyhrát 3,5x tolik :)) Proč by po obsazení B1 A1 C1 D1 obsazoval např jako 15 tou oblast území D3 kde vyhrají jeho členové pouze 1,5 současné výhry a bude je to stát třeba 7x tolik co nyní :)) Když je to třeba v C v C aby každá další oblast byla dražší tak v CB tuplem. A když je to tady blbost zrušte tu trochu co z toho je v C v C a budou úplně nehratelné jako CB :))
Proč? No aby měli vůbec KDE bojovat a vybouchat svoje střety. Na B1 může být dávno zámek nebo téměř dokončená vlajka, tam už si asi moc nebouchnou, leda za pár hodin. Mapa je pro diamantovou ligu většinou prostě příliš malá, takže tvůj návrh toho moc garantovat nebude.
 

JOSEF 70

Psavec
Ale střety vybouchají ve středu proč ?? protože tam jsou vyšší osobní výhry a jestli tam nyní probíhá hromada akcí kvůli cech odměnám bude jich víc budou li tam dražší i OSOBNÍ odměny a protože C1 je až třetí - čtvrtá obsazená oblast vybouchají si svoje střety při pochodu na C1 a obsazování středu ..... Proč ?, protože každé obsazení další oblasti bude stát VÍC vyhraných střetů a tím i malá CB mapa bude VYPADAT VELKÁ :)) A cechu se nevyplatí stejné množství střetů vyhodit za oblast C3 kde dostanou jen malé osobní výhry TO raději POČKAJÍ až na B1 spadne ZÁMEK... A Postup jaký se užívá nyní tedy 159/160 bude najednou těžké udržet-- do oblasti bude vloženo tolik výher ( 200+) a neobsazením B1 se ten kdo jí neobsadí připravuje o možnost po zavření vyhrát TAK VELKÝ balík osobních výher na A1 že to nezavřít nedokážou :))
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
a jestli tam nyní probíhá hromada akcí kvůli cech odměnám bude jich víc budou li tam dražší i OSOBNÍ odměny
Dražší asi nebudou, to ne, spíš různě vysoké, diamantu padají odměny cca laždý druhý střet a z toho polovina jsou dílky na sochu cti.
Top cechy, kterým nejde o body do tabulky a o umístění, které budou mít tak jako tak jisté, bojujou tam, kde můžou mít nejvíc táborů, aby mohli dát co nejvíc střetů denně a tím získali i nejvíc odměn, a často to bývá právě na sopce... Dále je sopka ve středu a má strategický význam k ovládání celé mapy. Že dávají provincie na sopce nejvíc bodů, to už je většinou někde na vedlejší koleji, to je asi jasný.

Co vlastně znamená "C1 je až třetí - čtvrtá obsazená oblast"? Klidně to může být 10. obsazená oblast pro slabší cech, takže slabší cech bude v nevýhodě zase. A klidně to může být 4. a zároveň 20., 40. a 60. oblast za jeden den, protože C1 zaberou několikrát denně. A kdy se počitadlo vynuluje, o půlnoci? To tu myslím nezaznělo vůbec.

Ale jinak tvůj návrh nějakou logiku má, netvrdím, že ne.

Ale střety vybouchají ve středu proč ?? protože tam jsou vyšší osobní výhry
(...)
vybouchají si svoje střety při pochodu na C1 a obsazování středu ..... Proč ?, protože každé obsazení další oblasti bude stát VÍC vyhraných střetů a tím i malá CB mapa bude VYPADAT VELKÁ :))
No to nevím, jestli aktivní top 80členný cech se vybouchá jenom na sopce, asi ne tak docela. To záleží, jak velká ta mapa bude vypadat na konci dne. A píšeš:
A cechu se nevyplatí stejné množství střetů vyhodit za oblast C3 kde dostanou jen malé osobní výhry TO raději POČKAJÍ až na B1 spadne ZÁMEK...
Myslíš, že budou čekat všichni na boje 6× denně a pak šlus? Budou bojovat i v mezičase, když tu jsou, aby vybouchali oslabení, které zvládnou, aby vůbec nějaké odměny měli... A i když budou čekat na boje 6× pár minut denně, bude to tak dělat víc hráčů, bude prostě o tyto boje konkurence i v rámci jednoho cechu, takže si tam jednotlivci moc nezabojují (velká účast = každý jen pár bitev) a zbytek do určité výše oslabení stejně budou muset vymlátit jinde. Nemluvě o tom, že spoustu bojů pojedou s tábory, takže ty boje na sopce je přece vůbec nevyšťaví, tam jim oslabení neporoste a budou bojovat i v odlehlejších prstencích. Tam toho sice ubojujou dost, akorát tam budou muset vybojovat několik set střetů na jedinou provincii no.
 

JOSEF 70

Psavec
Vzroste význam pastí , pevností- paláců ALE hlavně vy zapomínáte že 160 bodů krát 115% je 184 za druhou obsazenou oblast ... Za 15 tou už zhruba 1.500 a když tam narazí na pevnost tak 2,000--- To už se prohne i cech TOP 10 růst obtížnosti střetů PRO ČLENA CECHU nebude ZRUŠEN. Každý tedy půjde přímo na STŘED ne do stran jak jen to zvládne-- víc než nyní nejen kvůli cechu ale i VYŠŠÍM osobním odměnám CO TAM BUDOU a počtu potřebných střetů. Navíc není problém dát hodnotu 120% pro obsazované oblasti + tábory v sopce jsou navrženy 2X dražší-- ale není problém dá 3x--- v druhém kruhu 2X... . To je věc testování i u ostatní navrhovaného navýšení--- Zde jde jen o vlastní systém zvyšujících se hodnot v CB---- Navíc než získají 3 oblasti- jednu ztratí- budou jí dobývat znovu to jsou další střety .. Tím padá obava hráče Dan 77 že to nic nevyřeší
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Slabší cechy budou v nevýhodě na C1 --B atd I na B2 C 2 ale už ne na C3 tam silné cechy nechají prostor (z dúvodů napsaných o odpověd výše) v kterém se budou mydlit slabé cechy se stejně slabými cechy-- Naproti tomu nyní jsou slabé cechy v nevýhodě všude- Ale HLAVNĚ je tam uvedeno že když cech ZTRATÍ oblast obtížnost zisku další oblasti se sníží o zhruba 13% za každou ztracenou oblast- to SMAŽE NÁSOBEK ZA JEJÍ ZÍSKÁNÍ -- Takže pro NÁSOBENÍ 115% nerozhoduje kolik jsem oblastí ZÍSKAL za celou CB ALE kolik jich v danou chvíli VLASTNÍM tím padá obava hráče Dan 77---- Bod návrhu změn č 3 :))
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Je to myslím prosté když ty změny v CB nebudou CB časem usnou na nezájem jako C v C-- vlákno všechno špatně je jen špička ledovce..
 

weri85

Komentátor
CvC "usnulo nezájmem" kvůli tomu že není na mobilu. CB na mobilu je, takže se nebojím že by "usnulo nezájmem".
Já bych jen doplnil, že kromě absence v mobilu bylo posledním hřebíčkem do rakve CvC právě zavedení CB. Oboje je dost náročné na pokladnici a vojenské jednotky hráčů. Takže pokud si má někdo vybrat CB nebo CvC, protože obojí nedá, tak určitě bere CB, protože to mohou hrát všichni v cechu a hlavně z toho jsou individuální odměny pro jednotlivé hráče, v CvC se nedostane nic kromě dobrého pocitu ze zisku území pro cech.
 

JOSEF 70

Psavec
Podstatné na návrhu je že řeší problém který tu opakovaně zní že mapa je na TOP cechy moc malá-- být tam vyšší počet oblastí aby jich pro TOP cech bylo příliš a zbyl prostor i pro slabší cechy byla by mapa nepřehledná takhle tam jakoby jsou i když mapa nenakyne.. přidat k čtyřem obsazeným oblastem pátou stojí dvojnásobek toho co přidat druhou takže jako by byla na mapě oblast navíc i když není- To je oblast navíc na to aby měli slabší cechy kde hrát
 

JOSEF 70

Psavec
Zámky i pro Top cechy nebudou překážkou zhruba od vlastnění 10 oblastí bude i pro ně obsazení jedenácté na střety tak náročné že uhrají jen 3-4 za den a za tu dobu 2-3 ztratí :)) Tedy takovou mám představu... Budou se tedy snažit aby vyhrané oblasti byly nejlépe A1 C1 a tak :))
 

JOSEF 70

Psavec
CB končí mapu máte je li pořadí rozhodnuté potřebné střety uhrané PAK --chcete li cechy co tam jsou znáte -kolik mají VB -jak silné-- kolik budov atd také- jde spočítat kolik který uhraje za den . kde kdo má velitelskou oblast víte - . Představte si že CB začali -- navržené změny znáte pokuste se v CB vyhrát první den- tedy JAKO- pište si mezi cechy na mapě akce --- jak cechu ubývá sil po obsazení oblasti.... :))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.