Jak jste staří?

Jaký je Váš věk?

  • ... - 10

    Hlasy: 1 0,4%
  • 11 - 14

    Hlasy: 22 8,8%
  • 15 - 18

    Hlasy: 34 13,7%
  • 19 - 25

    Hlasy: 54 21,7%
  • 26 - 40

    Hlasy: 76 30,5%
  • 41 - 60

    Hlasy: 54 21,7%
  • 61 - ....

    Hlasy: 8 3,2%

  • Celkový počet hlasujících
    249

DeletedUser

Host
Vážení hráči, zajímalo by nás, jaká věková skupina je zde nejpočetnější. Děti? Puberťáci? Dospěláci? Nebo důchodci? Za každý hlas děkujeme. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1400

Host
Taky mě to mile překvapilo, ale pak jsem si uvědomil, že tohle je sice věková skladba co hraje FoE, ale jen ta co aktivně pročítá forum ;) Kdyby tato anketa byla přímo ve hře tak si myslím že by to dopadlo docela jinak :)
 

DeletedUser

Host
Přesně tak. Buď by to byla taková obrácená pyramida a nebo polovina přesýpacích hodin. Těžko odhadovat co je pravděpodobnější. ;)
 

DeletedUser

Host
jéžda :D kde sou všichni mlaďoši ? :D



16 ans.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
hmmmm zda se že to hlavně hrajou dospěláci i když někteří hráči které potkávám jsou s IQ novorozenci
 

DeletedUser

Host
Ti co mají IQ novorozenců nechodí na fórum, protože dosud nepochopili, jak se přihlásit. :D
 

DeletedUser

Host
Aulus , Najdou se i vyjímky, kteří by chtěli na forko, ale nejde jim to :(
 

DeletedUser

Host
Tak ze bych byl nejstarsi kmet... 56 neni az tak moc, aby si clovek nemohl hrat...:rolleyes:
 

DeletedUser

Host
To neni zklamani to je radost, ze i starsi generace je pocitacove gramotna...:)
 

DeletedUser

Host
Jo, je pěkné to sledovat, já jako mladý mám plno koníčků a snažím se sem stejně dostat...:) Ti starší to mají v rozletu lehčí řekl bych :). Času mají habaděj..:)

A když něco neví, zeptají se vnuka...

Ale pokud můžu říct něco k tomu rozložení, z her dobře vím, že hráči mladší 13ti let, kteří hru začnou hrát, ji během měsíce opustí, protože je přestane bavit a navíc na fórko ani nepáchnou, protože se rovnají tak s kluky ve třídě. Pokud přetrpí tříměsíční aktivitu, nebo poznají nějakého dospěláka, který jim v rozletu píchne, leccos vysvětlí, už se toho těžko pustí, vlastní zkušenost...Jinak bych řekl, že je to jakž takž normálka. 20-40 let je nejaktivnější jádro hráčů. :)

PS:14 let :)
 

DeletedUser

Host
Mě je 12 a tohle pařím už od začátku :-D, jsem 13 a mám 155 000 bodů, bez použití dia
 

DeletedUser

Host
chmmm mě když bylo 12 tak sem chodila na prolízku do parku, mno jo, je jiná doba, tehdy kompy nebyly :)))
 

DeletedUser

Host
Mě z počítače vykopávají neustále :). Ještě že mám ten fotbal...:D Ale jedna věc mě skutečně zaskočila...Dle nějakého průzkumu v české republice, se dítě zraní v mnohem častěji pádem z postele, než při pádu ze stromu jak tomu bylo v minulém desetiletí, zkrátka zlenivěli nejen děti, ale i rodiče, kterým se děti nechce hlídat a tak je raději nechají doma na počítači v klidu. Zaplaťpánbůh mám rodiče jiného typu, kteří využívají jiný styl výchovy :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru