Jak jste staří?

Jaký je Váš věk?

  • ... - 10

    Hlasy: 1 0,4%
  • 11 - 14

    Hlasy: 22 8,8%
  • 15 - 18

    Hlasy: 34 13,7%
  • 19 - 25

    Hlasy: 54 21,7%
  • 26 - 40

    Hlasy: 76 30,5%
  • 41 - 60

    Hlasy: 54 21,7%
  • 61 - ....

    Hlasy: 8 3,2%

  • Celkový počet hlasujících
    249

DeletedUser1843

Host
Som prekvapený výsledkami - očakával som skôr, že tu budú prevažne ľudia okolo 15 a ja tu budem za starca :-D
 

DeletedUser

Host
krevní skupina

tak to bych musela udělat průměrem, protože my to doma hrajeme všichni, tedy někteří to mají rozkazem :-D ale jinak mě tato anketa také potěšila je to přesně moje věková skupina
 

DeletedUser3669

Host
Mě je 43 a trochu mě vypomáhá přítelkyně když jsem v práci.
 

DeletedUser

Host
hurá je mi méně sice o málo ale přeci,ale kdo si hraje nezlobí .-)
 

DeletedUser3157

Host
Mně je 15. A i když tu jsem jeden z nejmladších, tak si dovolím říct, že na ty malý opice okolo 10-15 let je to příliš složitá hra, než aby ji hráli. A když už ji hrají, tak určitě nechodí a na fórum a to malé % co chodí na fórum si sem stejně nedá pravý věk, aby byli "cool".
 

DeletedUser2385

Host
:D No vidíš, asi preto tam máš 17 čo ? :D:D:D keĎ som ja mal 10 - 15 tak som behal vonku napr. za loptou :D
 

DeletedUser2385

Host
Hopla sorry :D:D JA keď vidím číslo pod avatarom do 25 možno tak do 35 tak ani nečítam a vidím vek :D a ono to su príspevky :D sorry krivdil som Ti :)
 

DeletedUser7785

Host
Když jsem se sem regla, čekala jsem, že tu natrefím na většinu dětí plus minus 12 let. Ale musím říct, velice rychle jsem zjistila, jak jsem byla vedle:D Nic proti těmto ročníkům, ale se staršími je často prostě lepší domluva:))) Btw., mě je 29.
 

DeletedUser7355

Host
Nepřekvapuje mě, že hrají starší, dcera (10) se taky snažila, ale musí se víc přemýšlet. My střeního věku si taky přece potřebujeme oddechnout od poviností. :)
a pravda asi je, že ti nejmladší moc nechodí na fórum.
 

DeletedUser9266

Host
hj lidi nic ve zlem ale ja si taky prvni myslel ze forum je nejvetsi hovadina, ze je to neprehledne atd. no a pak jsem zjistil ze to ve hre hodne pomaha... tk tu kolikrat jsem dyl nez ve hre :D
 

DeletedUser8247

Host
Dost mě překvapilo že tuto hru hrají starší hráči než děti , mě je 32 a věkový průměr u nás v cechu je 40 let -)
 

DeletedUser11231

Host
Jj, taky to bylo rozčarování na sraze, když jsem jako spoluzakladatelka cechu cepovala spoluhráče, motivovala ke hře, přikazovala, zakazovala, nakazovala apod. A ona ta holka je ještě žába o generaci mladší :-D
 

DeletedUser13913

Host
Koukám ,že spoustě hráčům bych mohla dělat mamku :p:D ..... mě je 42
 

Zelda

Člen
Skoro přesně za půl roku u mne padne hranice 35... Každopádně v cechu teď máme asi nejstarší hráčku (v kategorii 70+) a průměr kolem těch 35 let... O to je to hraní klidnější.
 
Nahoru