2) Jak získat levné plánky na VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Sháníte-li plánky na nějakou konkrétní Velkolepou Budovu (VB) a nechcete utrácet stovky výzkumných bodů (Forge Bodů - FB) a objíždět všechny přátelé či sousedy jestli nemají nějakou u konce, tak Vám poradím jak postupovat abyste nějaké ty plánky získali celkem jednoduše :)

Jednou z možností je použít žebříček VB (Globální - Globální žebříček - Velkolepé budovy) - je to seznam všech VB, seřazený podle levlů, druhu a stavu VB.
Nejde si v něm ale jednoduše vyfiltrovat konkrétní VB, takže hledání v něm je dosti zdlouhavé.

Druhou možností je použít tuto stránku (je v angličtině):
http://www.forge-db.com/tools/gbfinder.php
Vyplníte tam o jaký svět jde (Arvahall = cz1 atd), jakou konkrétní VB chcete najít, její minimální level i kolik bodů chcete aby měla do konce (já např dávám min levl 3 a 100 FB do konce).
Ale i toto má jednu nevýhodu... tato stránka se aktualizuje max jednou za 24 hodin takže stav VB nemusí být úplně aktuální :)

Proto je nejlepší tyto dvě metody zkombinovat.
Nejdříve použít tu druhou... najít si požadovanou končící VB, a pak si ji v žebříčku vyfiltrovat podle hráče který ji má a zkontrolovat jestli už daný levl neukončil. Pokud né tak stačí jen na něj jednoduše kliknout a poslat mu pozvánku. Ještě daného hráče můžete přímo z žebříčku i navštívit a kouknout se jestli se mu pozvánka vyplatí poslat (jestli se do té VB ještě vlezete pro plánek) :)

Mě se tento postup hodně vyplatil. Získala jsem hodně plánků za málo bodů v relativně krátkém čase.
Chce to jen mít místo v přátelích, nějaké ty bodíky v invu a trochu toho štěstíčka. Občas se stane že např. z 8mi poslaných přátelství ho přijmou jen 3 hráči z toho jeden pozdě :) Když se Vám toto stane tak nevěště hlavu a hledejte dál... ony se objeví zase nové končící VB s levnýma plánkama.
Nebo můžete daným hráčům třeba poslat i osobní zprávu přoč si jej chcete přidat do přátel. Možná že těch přijatých žádostí pak bude více :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru