Jarní diskuze (2021)

Tomas 0482

Psavec
Budova pěkná, ale v mém případě už pominula doba, kdy jsem stavěl budovy bez bonusů pro útočnou armádu nebo zboží do pokladny cechu (ano, nějaké mám ještě ve městě, ale postupně nahrazuji). Takže budova jde na 100 % k vetešníkovi a jdu po třešnovém setu jako denním speciálu.

Jinak origami jsem kdysi skládal, ale už si to prakticky nepamatuju. :D
 

Freeler

Nováček
Vzhledem asi pěkná budova ale bonus pro armádu žádnej takže nic moc. Postavím ji a prohodím za vzducholoď (cech promine) protože dává víc bodů a je o políčko menší.

A z origami mám složeného pouze jeřába. A pořád drží tvar. :)
 

Chimichurri

Psavec
jak jsem koukal na to video tak jsem hned dostal chuť vytvořit si taky takovou "japonskou čtvrť" ve svém městě :D :D:D

origami jsem nikdy neskládal....na ruční práce jsem levý :rolleyes::D:D
 

Skeewe

Komentátor
Origami, kdysi dávno ve škole. Dneska bych si nevzpoměl, ale návody na YT to zachrani vždy ;)

Budova nevim, bonusy mě nějak neuchvátili a navíc mám teď v reálu práce na zahradě, tak to asi nebudu hrotit. Ale něco určitě taky dám.
 

Skeewe

Komentátor
Tak zatím mlýn Suišin na 3, ale docela bych si přál, dát ho naplno. Na mou trapně nízkou úroveň se hodí. Prima, že je možnost získávat i nákresy, třeba taková Observatoř by se mohla hodit, alespoň bych v budoucnu měl pro nějaký cech cenu :cool:
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
KaseO napsal/a:
Pro letošek jsme vylepšili ukazatel postupu a je na něm vidět, kolik bodů získáváte při každém skoku.
Tohle není u žáby ani u origami vůbec vidět, možná tak vligové tabulce celkové číslo a zkoušet, kolik se přičte, ale tahle údajná novinka byla už vloni... Takže nějak nechápu, co se chtělo touhle větou říct.

Ale to, že v ligovém rozdělení podle % bude hrát roli přesná vzdálenost místo počtu celých jezírek, znamená, že tentokrát už nebude např. prázdná stříbrná liga, jejíž odměny by nikomu nepřipadly.

Prima, že je možnost získávat i nákresy, třeba taková Observatoř by se mohla hodit, alespoň bych v budoucnu měl pro nějaký cech cenu :cool:
Event by neměl být tvůj hlavní příjem nákresů. Nejdřív postavit vysoko Arc a pak nahazovat cizí velkolepky, plánky už se lehce dostaví...

jak jsem koukal na to video tak jsem hned dostal chuť vytvořit si taky takovou "japonskou čtvrť" ve svém městě :D :D:D
Mission completed
1616734259897.png
 
Naposledy upraveno:
Nahoru