Jarní událost 2018

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmuZískejte za plnění úkolů Jarní lucerny. Dostanete za ně fantastické ceny - včetně vylepšených budov s bonusem za nasbírání sady!


Vítejte na Festivalu třešňových květů! Pojďme jej oslavit prostřednictvím letošní Jarní události :) Když kvetou třešně, lidé se schází v parcích a oslavují!
Festival Třešňových květů začne 28. března a skončí 19. dubna.


Neváhejte se podívat na video níže, kde naši herní designéři představují Jarní událost, nové mechanismy a uvedou i letošní nové odměny:

Nezapomeňte, že máte k dispozici i titulky!


Jak bylo vysvětleno v předchozím videu, budete se moci setkat s pěti novými jarními budovami, vylepšenými verzemi těch loňských:


Mějte na paměti, že tyto nové budovy jsou stále částí té stejné sady. Každou z budov můžete vylepšit samostatně, aniž by se tak narušila funkčnost celé sady. Pokud máte od jedné budovy obě verze - základní i vylepšenou - samy na sebe bonus neposkytují. Bonus se aktivuje pouze v kombinaci s jinou budovou ze sady.

Také jsme využili této příležitosti, abychom zlehčili způsob vylepšování - když vylepšíte jarní budovu, nebude už poslána do inventáře, ale vylepší se přímo do města :) A myslet už nemusíte ani na probíhající produkci - vylepšení už ji nepřeruší (což se vztahuje i na sousedící budovy patřící do stejného setu) :) Toto se od nynějška bude vztahovat na všechny vylepšitelné budovy (ne jen na ty jarní), jejichž velikost se vylepšením nemění.


Přejeme vám hodně zábavy na Festivalu rozkvetlých třešní!
Nezapomeňte nám svůj názor zanechat zde :) A pokud máte jakékoliv otázky, dostanete možnost zeptat se přímo našich herních designérů při Q&A sezení, které se uskuteční na naší mezinárodní Facebookové stránce v úterý (3. dubna) v 17:30. Tak na viděnou! :)

Děkujeme!

Šťastné jaro!
S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.