Jarní událost 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu


Sbírejte jarní lucerny a použijte je k nashromáždění origami zvířat.
Vyhrajte sady vylepšení pagody a užijte si nebetyčný zázrak vzpínající se ve vašem městě.

Drahé královny a králové!

Festival třešňových květů se letos vrací s Jarní událostí. Obyvatelé vašeho města se hrnou do parků, aby se potěšili kvetoucími třešňovými stromy. Jarní událost začne 28. března 2019!

Nezapomeňte si zapnout titulky!


Jakmile Jarní událost začne, můžete otevřít okno události a začít se bavit.

Sbírejte lucerny plněním úkolů. Po vyřešení hlavní úkolové řady budou k dispozici denní úkoly. Celkem je k dispozici 62 úkolů. Z nich 41 můžete splnit hned, poté nasleduje 21 denních úkolů! Nějaké lucerny dostanete každý den při prvním přihlášení a nějaké můžete najít i v okolí vašeho města v podobě třešňových stromů - klikněte na ně a získejte lucerny:


Na rozdíl od předchozích let se letos třešňové stromy kolem vašeho města budou objevovat jako běžné Příhody. Účast v jarní události či plnění úkolové řady tedy neznamená, že se stromy budou zaručeně objevovat, je tedy možné najít jich ve městě několik nebo také žádný. Jarní lucerny z třešňových stromů tedy berte pouze jako malý bonus pro aktivní hráče.


Použijte jarní lucerny a skákejte s žábou přes rybník po leknínech. Na každém leknínu čeká jiné origami zvíře s různými odměnami. Na každém leknínu máte šanci vyhrát speciální denní cenu, která se mění každých 24 hodin. S každým skokem se posunete blíž k velké ceně:


Přeskákejte rybník a posuňte se v lize. Soutěžíte s ostatními hráči, pokud tedy přestanete hrát, s největší pravděpodobností se posunete do nižší ligy. Na konci události budou nejlepší hráči odměněni extra odměnami. Je třeba požít strategii. Posouváte se tak, abyste získali lepší cenu, nebo tak, abyste přeskákali rybník co nejrychleji? Výběr je na vás.


Uvědomte si, že i jiní hráči se budou chtít dostat do vyšších lig, kde ale bude pouze určité procento těch nejlepších. Ujistěte se tedy, že vaše žába dělá pokroky, abyste nespadli do nižší ligy.


Pagoda se vrací v jarní události 2019, aby vytvořila nádherný exponát vašeho města a z loňského roku se vrací jako speciální denní cena výběrová sada třešňové zahrady!

Pagoda

Letos obyvatelé vašeho města tvrdě pracovali, aby mohli změnit tuto kdysi skromnou obytnou budovu. Pagoda může být nyní vylepšena až na 7. úroveň při stejné velikosti 4x4. Na čím vyšší úrovni je, tím více bonusů poskytuje. Jakmile dosáhnete na 7. úroveň, můžete si vybrat, jak bude vaše Pagoda vypadat. Můžete vybírat mezi vodní, zemskou a ohnivou. Každá má jedinečný vzhled a poskytuje různé bonusy.
K vylepšování vaší Pagody potřebujete
Vylepšení Pagody. Někteří z vás již mají Pagodu na úrovni 1 z předchozích let, pokud ne, nezoufejte, můžete ji získat stejně jako její vylepšení za dokončení některých úkolů úkolové řady jarní události a za přeskákání rybníka.


Ale to není všechno! Je tu tolik cen, které lze vyhrát jako individuální odměny. Za dokončení celé úkolové řady můžete získat unikátní portréty:

Jako vždy je pro nás vaše zpětná vazba důležitá, diskutovat o této události můžete zde, napište nám, jak se vám událost líbí!


S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.