Jaro 2020

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager

Vážení hráči,

festival třešňových květů se vrací v letošní Jarní události a všichni obyvatelé vašeho města se hrnou do parků, aby byli svědky tohoto krásného svátku.

Podívejte se na naše nové video a zjistěte základní informace o události.Jarní událost začíná 31. března a potrvá až do 21. dubna 2020.​

Jakmile bude Jarní událost zahájena, můžete vstoupit do okna události v levém horním rohu a přivést k životu skákající origami žábu. Naslouchejte Hanako a dosáhněte pokroku v letošní sérii úkolů. Okamžitě budete moci dokončit 41 úkolů a denně obdržíte dalších 21 úkolů.

Za dokončení těchto úkolů budete dostávat jarní lucerny a skákat s vaší origami žabkou přes jezírko. Jarní lucerny lze také získat za každodenní přihlašování se do hry, nebo je můžete získat z třešňových stromů, které se čas od času objeví v okolí vašeho města.

Použijte jarní lucerny a nechte přeskákat žabku přes jezírko výběrem jednoho ze tří leknínových listů, na které chcete skočit. Na každém leknínovém listu bude sedět origami zvířátko. Každé zvířátko, které seberete, vám nabídne jiné odměny. Na každém leknínovém listu máte šanci vyhrát denní speciál, který se každých 24 hodin změní. S každým skokem se také přiblížíte k Velké ceně:


S každým jezírkem, které zdoláte, máte šanci posunout se nahoru v ligovém žebříčku. S vyšším hodnocením přicházejí také lepší odměny! Na konci akce obdržíte další speciální odměny na základě svého hodnocení. Určitě se vyplatí usilovat o vyšší ligu, abyste získali přístup k některým úžasným odměnám, ale bude potřeba používat také strategii! Budete si vybírat origami zvířátka podle odměn, po kterých toužíte, nebo budete vybírat taková, která vás dostanou co nejdříve na konec jezírka? Je to na vás!

V Jarní události 2020 budete mít příležitost získat výběrovou vylepšitelnou budovu: Most Hanami! Vylepšení této budovy budou k dispozici v úkolové řadě a jako odměny za zdolání jezírka.


Velká cena: Most Hanami je vylepšitelná budova 4x6 s 8 úrovněmi

Most Hanami lze vylepšovat na úroveň 8 a má velikost 4x6. Čím vyšší je úroveň, tím více a lepších bonusů přináší. V úrovních 1 - 7 poskytuje tato budova spokojenost, obyvatelstvo, mince, medaile, výzkumné body a zboží. Jakmile dosáhnete 8. úrovně, budete si moci vybrat mezi dvěma konečnými variantami mostu. Můžete si vybrat mezi mostem Mikawa, nebo Mikoto, ale každý jedinečný most nabízí také jedinečné odměny. Chcete-li vylepšovat svůj most Hanami, budete potřebovat předměty vylepšení (
).

8. úr. - Most Mikawa
8. úr. - Most Mikoto
Více mincí, výzkumných bodů a zboží
Více medailí a útočný bonus pro obrannou armádu


A nakonec, jako vždy, budete moci ukázat svůj postup hrou svým přátelům a sousedům pomocí tří nových portrétů:


Máte dotazy, komentáře, nebo problémy ke sdílení? Dejte nám vědět! Těšíme se na vaše názory :)

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.