jednorázová pomoc

DeletedUser16927

Host
Současný stav: Musíme vyklikávat pomoc. Nápad: Vytvořit ikonu na hromadnou pomoc.Hráči co hrají aspoň na 3 světech by tohle mohli uvítat. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Samozřejmě že pomoc by u jednotlivých hráčů zůstala skrz event.
jsem jednoznačně pro
 

d arvit

Odborník
tak to zkus znova, všichni to používáme na celodenní výběry částek i přes 500FB a funguje bez chyb
možná máš tak malý výběr, možná už jsi něco vybral, možná jsi měl 100 na liště a už nešlo vybrat budovy na FB a sebralo to jen ten zbytek nebo nevim co se ještě mohlo stát..
 

DeletedUser14444

Host
přesně to jsi se alespoň kouknul jak jsou na tom ostatní a co máš ještě dohánět :D

jen si nejak neuvedomujete, ze kdyz jste zacali hrat, tak byl event dvakrat do roka a ne co tri tydny jako ted, to za prve.
a za druhe mate ve hre plno dalsich veci co nebylo. CECHOVNI BYTVY, OSADY, I TEN BLBEJ STAROZITNIK BERE CAS.

takze nechapu, proc by mela nekomu vadit hromadna pomoc.
uz nehrajete v jeskyni, ale v sakra zmenene hre.
 

DeletedUser4749

Host
I proti tlačítku "pomoc" tady byla bouře nevole, než ho zavedli do hry. Nejednomu hráči bylo nadáváno do lenochů, když si chtěl usnadnit život.
 

DeletedUser15961

Host
Ti kteří argumentují tím,že dřív nebylo ani tlačítko "pomoc",by se mohli zamyslet na tím,kolik od té doby přibylo jiného klikání.
K návrhu klidně PRO,ale nezdá se mi,že by byla zrovna snaha hráčům klikání usnadnit.
A je tu i jedna věc,která by mohla být nebezpečná. Občas se stane,že hráč omylem odklikne "pomoc" i v sousedství. A odkliknout takto omylem pomoc rovnou celému sousedství,to už by jednomu mohlo zkazit den :D
 

sir mcbacon

Komentátor
Já jsem ZATÍM proti z jednoducheho důvodu: ve městě mám dynamickou věž. Kdybych motivoval všechny hráče najednou, jaké surky bych dostal? Pokud by se tento problém nějak vyřešil, pak jsem pro.
 

Svatej

Legenda
Mě se to nelíbí, protože se bojím toho , jak by to dopadlo s náhodným padáním plánků při motivaci :rolleyes: :oops:

jaromires: Jako vážně? V době kdy má arc 80 i tonda z horní dolní budeš argumentovat 7mi plánkama za motivaci 200 lidí? :D Navíc tě nic nebude nutit to používat?

A stejnej argument platí i pro dynamickou věž - nic vás přece nenutí to obejít ručně. Ta možnost by tu zůstala. Jen by jste dostali k tomu alternativu, kterou ale nemusíte používat. :)
 

DeletedUser

Host
PRO!!!

Já jsem ZATÍM proti z jednoducheho důvodu: ve městě mám dynamickou věž. Kdybych motivoval všechny hráče najednou, jaké surky bych dostal? Pokud by se tento problém nějak vyřešil, pak jsem pro.

Jsou hned 4 možnosti jak to můžou vývojáři vyřešit:
1. Nic nedostaneš :D
2. Vyberou se náhodní hráči od kterých dostaneš zboží
3. Dostaneš zboží z měst hráčů, kteří v daném seznamu mají nejvíc bodů
4. Dostaneš zboží od hráčů, co jsou v seznamu v nejvyšší době

Mně osobně je jedno, která možnost zvítězí, i přesto, že dynamiku mám. Moje lenost klikat jasně vítězí nad potřebou zboží, kterého bych stejně převratně moc nedostal.
 

xmiramax

Turista
Ahoj, jednoznačně PRO !!!! a klidně za dia, tak jak už bylo dříve psáno.

veškeré argumenty, které tento nápad zavrhují mi příjdou zbytečné.

Je to jen další možnost, k usnadnění hry, když nechceš, nepoužívej....

jedním klikem vše... sousedi, cech, přátelé..... to by byla krása
 

RTV4

Psavec
Ahoj, jednoznačně PRO !!!! a klidně za dia, tak jak už bylo dříve psáno.

veškeré argumenty, které tento nápad zavrhují mi příjdou zbytečné.

Je to jen další možnost, k usnadnění hry, když nechceš, nepoužívej....

jedním klikem vše... sousedi, cech, přátelé..... to by byla krása
Jenže inno se snaží aby hráč vydržel co nejdéle.
 

xmiramax

Turista
Já vím, taky vím, že už to bylo i zamítnuto, ale přesto... pokud je nápad dobrej, proč se k němu nevrátit.
 
Nahoru