jednorázová pomoc

ladacert

Psavec
Současný stav: Musíme vyklikávat pomoc. Nápad: Vytvořit ikonu na hromadnou pomoc.Hráči co hrají aspoň na 3 světech by tohle mohli uvítat. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Samozřejmě že pomoc by u jednotlivých hráčů zůstala skrz event.
 

Dawe76

Turista
PROTI : a ja chci vrátit zpět ruční motivace :))) nevím co by jsi dělal pak kdyby jsi musel do každého města jak to bylo kdysi :)))
 

DeletedUser12887

Host
Tak býval jsem proti, jenze s narůstajícím počtem klikání a práce jsem už teď PRO, hlavně z důvodu, že málokdo vrací motivace a kdo vlastní hodně svatyní znalosti z minulosti za peníze je teď celkem v loji, protože už se mu nemotivuji a druhou věc teda pak, zrušit úplně jako výhru svatyně znalosti, protože ta budova nedává smysl, když nejde mít takový počet motivací, který je potřeba, jestliže hraje někdo několik let a teď každý měsíc má v eventu minimálně jednu svatyni není možné to pokrýt.
 

ladacert

Psavec
Tak býval jsem proti, jenze s narůstajícím počtem klikání a práce jsem už teď PRO, hlavně z důvodu, že málokdo vrací motivace a kdo vlastní hodně svatyní znalosti z minulosti za peníze je teď celkem v loji, protože už se mu nemotivuji a druhou věc teda pak, zrušit úplně jako výhru svatyně znalosti, protože ta budova nedává smysl, když nejde mít takový počet motivací, který je potřeba, jestliže hraje někdo několik let a teď každý měsíc má v eventu minimálně jednu svatyni není možné to pokrýt.
Mohli by i zvětšit svatyně a zdvojnásobit odměny :D
 

DeletedUser13598

Host
Tak býval jsem proti, jenze s narůstajícím počtem klikání a práce jsem už teď PRO, hlavně z důvodu, že málokdo vrací motivace a kdo vlastní hodně svatyní znalosti z minulosti za peníze je teď celkem v loji, protože už se mu nemotivuji a druhou věc teda pak, zrušit úplně jako výhru svatyně znalosti, protože ta budova nedává smysl, když nejde mít takový počet motivací, který je potřeba, jestliže hraje někdo několik let a teď každý měsíc má v eventu minimálně jednu svatyni není možné to pokrýt.

Pro začínající hráče je i svatyně velkým přínosem, samozřejmě když přijde na řadu event, tak nějaké svatyně zmizí viz. Světový veletrh u toho každý hráč obětuje svatyně.

Hromadný výběr by se jedním kliknutím dal udělat, ale ne zadarmo v podobě 5 dia, ale aspoň 25. Protože ve městě vše vybereš jedním tahem nikoli klikáním.
 

Svatej

Legenda
PProtože ve městě vše vybereš jedním tahem nikoli klikáním.
Ve městě vše vybereš kliknutím, nikoli tahem.
Ikona hromadného výběru města umožňující sklidit vše i výrobu FB přesahující 100FB za podmínky že v liště bodů máš maximálně 99FB. :
94sc.png
 

DeletedUser13598

Host
Pokud bys zkusil hru na PC tak zjistíš, že hromadný výběr za 5 dia už ve hře funguje :)

A u většího města výběr na mobilu jedním tahem neuděláš.

Na PC hraju a to že výběr za 5 dia funguje vím, proto píšu že HROMADNÁ POMOC by neměla být za 5 dia, ale za víc, protože pomáháš tím že klikáš a ne že táhneš myší a taky jsi zapomněl, že u rychlého výběru se dá nastavit i doba pro výrobny.
A na PC též výběr jedním tahem neuděláš při větším městě a při maximálním oddálení.
 

DeletedUser13598

Host
Ve městě vše vybereš kliknutím, nikoli tahem.
Ikona hromadného výběru města umožňující sklidit vše i výrobu FB přesahující 100FB za podmínky že v liště bodů máš maximálně 99FB. :
94sc.png

To sice ano, ale pokud nechceš utrácet dia, tak můžeš město vybrat tahem.
 

d arvit

Odborník
já jsem PRO
pomoc přátelům a cechu + navštívit krčmy je už ted dlouhé nudné klikání (kdyby tam alespon nebylo to zavírání okna hospody dalším klikem nebo to šlo zavírat Esc + automatický posun jako na mobilu.
a při více světech :confused:
jsem líný člověk takže takovouhle automatiku rozhodně uvítám - klidně by šlo udělat hromadnou slevu: seber výběr za dia a navštiv přátelé a na cech dostaneš slevu nebo ho budeš mít zdarma :D
 
To sice ano, ale pokud nechceš utrácet dia, tak můžeš město vybrat tahem.
já taky vybírám kolem 700b denně a můžu ti s jistotou potvrdit, že ani Copperfield by to jedním tahem nevybral. Takže utratit 5 dia je jediné řešení pokud nechceš aby se ti denně posunoval výběr o desítky minut.
JInak k návrhu klidně PRO a klidně ať je to za diamanty. Ale nevěřím, že to projde :D
 

DeletedUser16927

Host
Ve městě vše vybereš kliknutím, nikoli tahem.
Ikona hromadného výběru města umožňující sklidit vše i výrobu FB přesahující 100FB za podmínky že v liště bodů máš maximálně 99FB. :
94sc.png
je to dva dny co jsem to zkoušel a tímto tlačítkem se mi vyberou všechny budovy ale ty bodové pouze do lišty 100 bodů
 
Nahoru