HERNÍ KOMODITY Jednorázový nákup bodů výzkumu (FB/FP) za nastřádané mince

Současný stav: lze nakoupit max. 10 bodů výzkumu za nastřádané mince
Nápad: ať nám Inno umožní veškeré/část nastřádaných mincí směnit jednorázově za požadovaný počet FB/FP, klidně i na lištu (do inventáře by to bylo samozřejmě ještě lepší), ale posun/změna v této aktivitě je pořád lepší, než nakupovat body po 10 (což hráče musí odradit, když nákup a umístění 10 bodů do VB nás vyjde cca na 5 kliků, získat takhle několik desítek tisíc bodů je nereálné, sám mluvím o směně/zásobě ve výši 66,5 G mincí aktuálně).
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Jak tento nápad dopadl ? Bylo by pěkné nakoupit libovolné množství FP za mince ono totiš jak psali výše při většim dokupování tj , 1000 a větší měřitko docela nepraktické.

A raději ani nechcu si představovat kolik bude kliknuti za tohle nakupovat FPScreenshot_20230717_074317_Gallery.jpg
 

Borat

Člen
Proč? Cena FP v nákupu se neustále zhoršuje. V úkolech se nakupovat musí. Inno neuznává FP z inventáře. (To bych měnil.) Nákupy si šetřím jen když jsem k nim donucen. Nakupovat tady FP je mi proti srsti. 10 FP mi bohatě stačí. (Je to pojistka, že Inno nepustí úkoly s nápadem "kup 100 FP".) Nic bych neměnil.

Z běžné činnosti (náhozy VB) mám desetitisíce FP v inventáři. I ty šetřím. Jen tak je vydat za provoz je mi líto. (Na co je vlastně mám? Na krizové situace, VB a postup v epochách. Dost se vyplácí Bukanýrova loděnice. Je to takový inventář v inventáři. Jsou tady stovky FP neustále k dispozici.)

Bral bych nákup diamantů za cokoliv. Z logiky Inna, dotlačit hráče k VISA kartě a hru stavět jako spotřebu diamantů za reálné peníze, to nepřipadá do úvahy.

(Když vidím "G". Toto řeší hráči na vysoké úrovni? Najít zdroj FP?)
 
Naposledy upraveno:
(Když vidím "G". Toto řeší hráči na vysoké úrovni? Najít zdroj FP?)
To i FP je dost ale co s mincema G je miliarda tak když je možnost nakoupit nakoupit FP za mince tak když už je takovéto měřitko ktere se skoro nedá utratit tak by to chtělo větší měřitko na nakup FP protože to je jedine za co se daji utracet mince když si na konci hry.
 

d arvit

Odborník
Proč? Cena FP v nákupu se neustále zhoršuje. V úkolech se nakupovat musí. Inno neuznává FP z inventáře. (To bych měnil.) Nákupy si šetřím jen když jsem k nim donucen. Nakupovat tady FP je mi proti srsti. 10 FP mi bohatě stačí. (Je to pojistka, že Inno nepustí úkoly s nápadem "kup 100 FP".) Nic bych neměnil.

Z běžné činnosti (náhozy VB) mám desetitisíce FP v inventáři. I ty šetřím. Jen tak je vydat za provoz je mi líto. (Na co je vlastně mám? Na krizové situace, VB a postup v epochách. Dost se vyplácí Bukanýrova loděnice. Je to takový inventář v inventáři. Jsou tady stovky FP neustále k dispozici.)

Bral bych nákup diamantů za cokoliv. Z logiky Inna, dotlačit hráče k VISA kartě a hru stavět jako spotřebu diamantů za reálné peníze, to nepřipadá do úvahy.

(Když vidím "G". Toto řeší hráči na vysoké úrovni? Najít zdroj FP?)
nejde ale o tebe, ale o pohled hráčů co maji obrovské množství zdrojů bez rozumné možnosti je utratit... slušně řečeno - to co ty považuješ za velká čísla jsou pro velké hráče denní obraty)
momentálně mohu za zlato koupit 62 000FB což je obrovské číslo - zvlášt při představě, že bych to dělal po deseti. na druhou stranu 62 000FB je tak malé množství že se mi prostě nevyplatí/nechce podstupovat ten proces nakupování kvůli tomu.. nějaké šetření zlata na nucené nakupování kvůli úkolům je už roky minulostí, zlata je podstatně víc než úkolů tohoto typu..

bukanýrova truhla je další inventář v inventáři - blbý koncept - aby jsi se dostal k těm bodům musíš otevřít inventář, vybrat truhlu - zvolit 13 na posuvném množstevníku, potvrdit, jít do města - utratit je (otevřít vb u mě nebo jiného hráče) a zase opakovat - omg.. ten kdo to vymyslel by zasloužil trubkou po hlavě..
proč to dělat jednoduše když to jde dělat složitě

P.s. pokud máš dost fb a všechny VB na standartním lvl 80-100 je čas zvedat nějakou vb (arc, frontík, bojovky..) na lvl 180 - pokud nemáš VB ani na lvl 80 nemáš dost FB: jen je neutrácíš - až budeš muset dát 50k za 1 lvl budovy poznáš co znamená hodně fb :p
 

d arvit

Odborník
já jsem pro, ale něco mi řiká že toto téma je skoro tak staré jako FoE samo a nikdy to realizováno nebylo..
 

Borat

Člen
až budeš muset dát 50k za 1 lvl budovy
Bavíme se o 1 náhozu. Pár drobných... Stojí to za tu změnu? Taková prkotina. FoE mi neustále předhazuje úkoly "vyhoď oknem bez užitku tohle a vyhoď tamto"... Nevidím problém v zahození 300 G mincí. Ať žije FoE! Nějaké jejich smysluplné využití je nadstandardní luxus. Ten je tady jen za zlatou VISA kartu. :cool:
 
Nahoru