jednotky (nešlo mi vložit prefix) přidání sekerníka

d arvit

Odborník
technický dotaz:
proč chceš přidávat další jednotku a jakou bude mít funkci, (zařazení) nebo speciální vlastnost??
určitě jsi zkušený znalec hry a je ti naprosto jasné
že ve hře je 5 základních druhů jednotek v každé době,
3 speciální nezávislé jednotky
1 speciální jednotka pro daný věk (stejná ale vázaná na konkrétní dobu)

tak očekávám že sem přihodíš propracovaný návrh s novou jednotkou, její rolí v současném systému a popisem schopností

přece nás nepřekvapíš bezduchym plácánim ve smyslu chci novou jednotku protože se mi líbí a na stávající obrázek domaluješ v malování plechovou roušku
 

Svatej

Legenda
technický dotaz:
proč chceš přidávat další jednotku a jakou bude mít funkci, (zařazení) nebo speciální vlastnost??
On ale žádnou NOVOU jednotku přidávat nechce. Ve hře už je a dokonce už je možné ji zrekrutovat například guvernérovou vilou na 4lvl.+ pokud jí získáš v bronzu. :rolleyes:
určitě jsi zkušený znalec hry a je ti naprosto jasné
Argumentační faul a důvod proč reaguju já. :D
že ve hře je 5 základních druhů jednotek v každé době,
A neplatí, že od každého druhu je ve hře jen 1 zástupce. :) Co oceánka a ledovka hmm? :p
3 speciální nezávislé jednotky
1 speciální jednotka pro daný věk (stejná ale vázaná na konkrétní dobu)
To je pustá demagogie cos tady vypustil. :D Za prvé, šampion, bubeník, vlajkonoš ani tulák nepatří mezi "speciální" jednotky, protože nic jako kategorie "speciální" neexistuje :rolleyes:
Kategorie jednotek jsou - Těžká, lehká, střelecká, artilerie a rychlá. a následně podle dob - Tulák, bubeník a vlajkonoš mají svou kategorii "žádný věk", ostatní jednotky jsou závislé na věku, včetně šampiona, u kterého pro každou dobu existuje jiná jeho verze.

tak očekávám že sem přihodíš propracovaný návrh s novou jednotkou, její rolí v současném systému a popisem schopností
Staty té jednotky jsou postované výš, už v příspěvku číslo 2 máš odkaz na stránku na fandomu kde ty staty jsou. ;)
přece nás nepřekvapíš bezduchym plácánim
No já teda z tvého "díla" překvapený jsem:eek::rolleyes: Klidně si kopej, ale používej u toho pravdivé argumenty.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
A neplatí, že od každého druhu je ve hře jen 1 zástupce. :) Co oceánka a ledovka hmm? :p

bod pro tebe ;)

dobře tak se budeme handrkovat o názvosloví - ale za mnou popsaném si stojim
5 druhů jednotek v každém věku
3 speciální = bez věku - každá se speciální funkcí (každou jednotku lze použít v každé době )
1 speciální vázaná na věk ale přesto stejná (jednotku daného věku lze použít pouze v daném věku)

tak abych byl přesný doplnuji další typ speciálních jednotek které nejdou získat tradiční formou z kasárny ale nějakou jinou cestou

ale díky za rozšíření mých znalostí a vyjasnění mého nesprávného pochopení situace: bral jsem to tak že jednotka nejde získat i když má uvedené staty a figuruje jako jednorázová jednotka nebo protivník, nevěděl jsem že jí lze nějakou formou hromadně získat už ted - tim pádem absolutně nechápu smysl tohoto návrhu a stále jsem proti
 
Nahoru