jednotky (nešlo mi vložit prefix) přidání sekerníka

SmartTomáš

Nováček
SOUČASNÝ STAV: nelze mít jednotku sekerníka v armádě
NÁPAD: přidat sekerníka
HLEDAL JSEM JIŽ NA FORU: ANO

tento nápad je prostý jen bych chtěl aby byl sekerník přidán do hry jako jednotka kterou lze naverbovat do vlastní armády protože jediné místo kde ho lze vidět je začáteční tutoriál při dobývání dunarsundu nebo jak se to jmenuje
 

Svatej

Legenda
Pro představu, bavíme se o této jednotce
Český název nevim, ale sekerník to není :D (česká ofiko wiki nezná tohle heslo)

Vzhledem k tomu že jednotka je o více než polovinu slabší než kopiník, tak by to nenarušilo rovnováhu jednotek (malé pro)
V herních souborech už existují všechny animace jednotky = minimální práce pro vývojáře. Vlastně by se jen přidala kasárna, cena a doba výcviku. (malé pro)
Podle wiki je už teď možné tuto jednotku v době bronzové získat s pomocí guvernérovy vily lvl 4 a vyšší. (velké pro)

Takže by šlo víceméně jen o přidání jedné budovy a příslušného výzkumu. Práce minimální.

PRO
 

Daniel V.

Psavec
Je tu jeden problém -již existuje jednotka která stejně vypadá = berserk. Ale kdyby se to přepracovalo tak malé pro.
 
Proti,
prakticky nevyužiješ, potíž vzhledu dvou jednotek vypadajících stejně.
Možná pokud by jsi více rozpracoval tento návrh tak bych zvažoval i malé pro, ale zatím jsi mne nepřesvědčil.
 

d arvit

Odborník
proti
přidání další jednotky k ničemu typu vlajkonoše nebo bubeníka - navíc stejný vzhled má jedna pozdější jednotka, naprosto zbytečný návrh..
 

SmartTomáš

Nováček
nechápu jak je možné že u herse baugnesona to nikomu nevadí a nikdo o tom nepíše a najednou na to všichni prdí
(a to se ještě držím u pravidel fora)
 

d arvit

Odborník
vždyt to se upraví když tam furt dávají ty updaty ne? a dá se vyhrát i se sekerníkem
updaty dávaji, ale týkaji se různých částí hry nebo nových funkcí, spousta starých funkcí ve hře by zasloužila zmodernizovat a nic se neděje natož aktualizace nějakého sekerníka - tvůj názor že se dá vyhrát i se sekerníkem jenom dokazuje jak moc jsi nezkušený = začátečník a jak nesmyslný je vlastně tvůj návrh - ale to pochopíš až o pár dob dál..
nechápu jak je možné že u herse baugnesona to nikomu nevadí a nikdo o tom nepíše a najednou na to všichni prdí
(a to se ještě držím u pravidel fora)
netušim na kterou jednotku odkazuješ, navíc je rozdíl smířením se se stavem stávajících věcí a reakcí nad další navrhovanou zbytečností

přijde mi to úplně zbytečné

máš naprostou pravdu :p
 

Pikolo

Komentátor
Zbytečné, ta jednotka je tam jen proto aby tam nějaká byla, kdyby se dala do armády, byl by akorát zmatek, protože tahle jednotka využívá obrázek berserka z raného středověko
proti
 
Nahoru