Jezdci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1153
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1153

Host
Ahojte,mám dvě kasárny na kopí+na praky a jsem v 4/6 doby bronzové. oblasti zatím zabírám celkem lehce,takže, má cenu postavit stáj na jezdce?
 

DeletedUser

Host
já je postavila a zase zbořila, přili mi docela ku prdu, hoddně dlouho jsem si vystačila s prakama a kopíma
 

DeletedUser

Host
ano mě se osobně vyplatili jedině tak zrušíš střelce a katapulty co nejdřív
 

DeletedUser89

Host
Záleží na tvé taktice, ale většina názorů se schylovala spíše k negativnímu pohledu na využití těchto jezdců.
 

DeletedUser

Host
Pokud máš dostatečnou střeleckou armádu,pak není problém jezdce zničit dřív,než k tobě dojedou.Navíc jezdci mají velkou nevýhodu-nedostanou se za vodu,skály a bažiny.Pokud toto dokážeš využít ku svému prospěchu,nemají nepřátelští jezdci šanci.
 

DeletedUser1176

Host
jezdec dobry jedine proti kamenometu ze je schopny mu ubrat aby nenadelal velke skody. co se tyce efektivita v boji a porizovaci cena za jednotku = nevyplati
tod muj osobni nazor ktery se muze lisit
 

DeletedUser

Host
vyplatí se v době železné postavit jízdní lučišníky?
 

DeletedUser1176

Host
ted jsem proti nim bojoval, dojedou daleko jsou prvni na tahu a dostrel jako prak. vojak na ne hned dosahne. zase budes moct ustrilet pomale vojaky. nedostanou se k tobe... :) pokud tech jizdu s luky budes mit aspon 3-4 v arme.

teda jezdec s lukem umi strilet ale to je uz ranny stredovek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Jezdec z doby železné je tak trochu papírový.Stačí jedna rána vojákem a většina jeho životů je dole.Pak už stačí jen dorazit slabou jednotkou.Navíc co jsem vypozoroval,tak se nedostanou za bažiny,skály a vodu.Poškození dostávají a dávají podobné jako lučištník,jen jsou na blízko a rychlí.
 

DeletedUser7

Host
Diskusie ohľadom "ako dobyť územie" si smerujte do časti fóra Krčma.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru