ROZHOVOR JiPi53

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Zářijové křeslo pro hosta otevíráme s mým dalším hostem, kterým byl hráč JiPi53. Na začátku rozhovoru vždycky žádám o krátké představení, abych mohla vás, čtenáře, seznámit s hostem. Nicméně Jirka to vzal zcela do svých rukou a já už nemám nic, co bych k tomu dodala :) Snad jen, že opět děkuji všem hráčům, kteří se zapojili do rozhovoru a zeptali se na to, co je zajímalo!
Jmenuji se Jirka, hraju jako jipi53 a to číslo není věk. Ale má návaznost na moje stáří. Takže kdo popřemýšlí... :cool:
Bydlím v malé obci u Chomutova (Ústecký kraj). Obec je tak malá, že tu není ani krám, ale před třemi týdny soused otevřel soukromý klub k obrovské radosti našich lepších polovin. Ty adaptivní se přizpůsobily a chodí na pivko s námi, ty nepřizpůsobivé řvou jak pomatené! :cool:
Jsem OSVČ, dělám revizáka jeřábů (takže nevyužít možnosti reklamy by bylo trestuhodné!), dejte vědět! :cool:
Můj nejoblíbenější smajlík je: :cool:

25jjjvs.jpg

Ahoj. Jaká je Tvá historie hraní Forge of Empires?
No, že bych to věděl přesně, tak to fakt nevím, ale pokud by to bylo důležité, zkusím poprosit supportíky, jestli by to někde nevyhrabali. Ale informativně to je asi dva, tři dny před datem mého přihlášení na fórum. (Účet na fóru založen 22. 8. 2012, pozn. red.)

Jak vznikla Tvá pozoruhodná přezdívka? (Thomas Jir)
Je to jednoduché. Jsou to vždy první dvě písmena z mého jména a příjmení a poslední dvě čísla roku narození. Jen tak pro úplnost, ty první dvě čísla jsou 19. :cool:

Kolik času hraní věnuješ? Je ho více než na začátku, nebo už Tě to tolik nebaví?
Asi bych to tak odhadl, že čím dál tím stejně. Ze začátku to bylo asi trochu víc, teď jsem už většinou notorickým klikačem, protože INNO nemaká podle mých představ, a tak mi nic jiného nezbývá! :cool:

V čem vidíš největší přínos nebo smysl této hry?
No, kdo si hraje nezlobí! Akorát pak máš méně času na drobnosti kolem baráku, místo na houby bojuješ se sousedy nebo v CvC a tak podobně. :cool:

Když už jsi zmínil CvC boje... Byl tento herní prvek od vývojářů dobrý tah, nebo máš k tomu jiný názor?
Tak nápad to byl určitě dobrý, i když nějaké mouchy má. Akorát zase proč tak dlouho trvá zavedení pro Android???

Jaké mouchy, když opomene teď, že to nejde pro Android? :D
Například si myslím, že by asi nemělo být stoupání surovinové náročnosti, protože i aktivní cech to má problém od určité doby zvládat.

Myslíš si, že je tato hra vhodná pro děti?
A proč ne? Sice se tu dozví některé drobně neúplné a zkreslené informace z historie, ale jinak asi dobrý. Ale někde jsem četl, že těch po pubertě do pozdního důchodu tu je víc, či podstatná většina. Taky se občas objeví (maskované :cool: ) neslušné výrazy. Ale to je proto, že nebyl přijat a zaveden můj návrh, aby tu bylo jedno vlákno od 18 let, kde by se tyto výrazy mohly používat! :cool:

Často vidím Tvé jméno na fóru. Řekni mi z Tvého pohledu, jak vnímáš všechny změny související s hrou? V poslední době totiž hráči vedou převážně negativní diskuze...
A ty se divíš? Když se fakt povedl námět a děj hry a tvůrci si tu dlouhodobě honí triko, co všechno opravili, místo toho, aby polehoučku a potichoučku a hlavně bleskem chyby opravili, opravy chyb tvoří buď další chyby nebo se nezadaří vůbec a chyby trvají i několik aktualizací (např. nový systém bojů). Další věc je, že se podle mě vše uměle natahuje (např. druhá VS v Zítra) a o verzi pro Android raději nebudu psát nic, protože to je stále jen berlička, pokud se nedostaneš k bedně. :cool:

Co Tě jako nepsaného vůdce všech negativistu porad drží u hry? (Kayro)
Jakej negativista??? :cool:
Prostě pokud se mi něco nelíbí, tak to napíšu a hotovo. Jen jako příklad, nápady, jak ,,vylepšit" hru tak, aby vyhovovala dotyčnému (ostatní ať si trhnou), pak návrhy, které (kdyby dotyčný jen trochu přemýšlel) fungovat nemohou, nebo ano, ale po předělání půlky hry.
A kdo tady odhalil sestavu tvůrců (kotelník, zahradník, údržbář a vrchní uklízečka)? Za to jsem byl i párkrát pochválen a i to někteří hráči dál používají. :cool:
Jinak hra jako taková (i přes ty chyby), super parta v cechu, ale i dost lidí mimo něj.

Kdybys mohl za nějaký herní prvek pochválit, ať nejsme jenom negativní, vývojový tým Forge of Empires, za co by to bylo? (Lord Termoplína)
Tak to je opravdu náročná otázka! :cool: Ale vážně! Hra jako taková, nápad, grafika, příběh, pak, jak už jsem psal, cech, kde se vytvořila fajn parta, která si pomáhá. Dále pak práce supportíků a moderátorů. A i když ses na to neptal, tak se musím zmínit o opaku. Zlepšení a hlavně zkvalitnění práce INNO týmu tak o 98-500 % by bylo určitě vítáno potleskem. :cool:

Na kterých světech hraješ? V případě, že jich je víc, kde se Ti daří nejvíc?
Když hrát, tak pořádně. Takže z časových důvodů hraji pouze na C. Takže na C se mi daří nejlíp. :cool: (Ke dni 9. 9. 2015 - 32. v pořadí, pozn. red.)

Máš svou herní strategii?
Mám a nevykecám! :cool:
Ale podrobuji se tvrdému nátlaku shora (zase tak tvrdý nebyl :), pozn. red.) a jediné, co tedy řeknu je, že boje jedu na automat, rabuji většinou ve prospěch cechu, tzn. suroviny, korunky, a protože mě bod stojí už přes 200 000 mincí, tak pak tedy mince.

Dáváš u sousedů přednost motivacím nebo útokům? A pokud útokům, pleníš? (WinJet)
Ve valné většině útoky (ale jsou výjimky, které pouze drbu za oušky a motivuji). Ostatní plením, protože body do pořadí jsou body do pořadí a zisk z plenění se taky hodí. Co nepotřebuji, hodím na trh, ostatní pomáhá mně a plánků taky není nikdy dost. A konec konců, jsme ve hře. V reálu bych to asi dělal jinak. :cool:

Co Tě dokáže nejvíc rozhodit ve hře i mimo hru? (trojan1673)
Ve hře asi nic (je to pořád jen hra) a mimo hru? Protože zastávám pravidlo, že proč bych měl ten infarkt dostat já, když ho může dostat ten druhý, tak i v reálu je problém (pro toho druhého) mě rozhodit. Snad jen srážka s blbcem je náročná! :cool:

Když teď opomeneme hru, čemu se věnuješ ve svém volném čase?
Sem tam něco kolem baráku (zrovna teď je aktuální dřevo na příští zimu), výcviku bojového psa (trpasličí kníračka), občas grilovačka a máme malou vnučku (10 měsíců), takže pokud přijede, tak je samozřejmě jedničkou! :cool:

A co si dáš nejraději na grilu? :)
(Cukety, papriky apod. mají povolen vstup na gril jen pokud nejsem doma), takže určitě nějaké to dobré masíčko, nejlépe z prasátka, i když ani kravička či ptactvo není k zahození.

Děkuji za rozhovor!

Diskuzi k tomuto rozhovoru najdete zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru