Jméno hráče u nabídky (PŘEDÁNO)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3629

Host

Hezký den mám prosbu a nevím si rady snad najdu u Tebe pomocnou ruku děkuji

Snažím se a hledám a marně jelikož nejsem tak moc zběhlý zadávat tady nějaké podněty
tudíž se předem omlouvám že píšu Tobě ale snad ten to nápad a poděkování předáš dále
denní výzvy jsou celkem fajn když pominu balíčky které jsou k užitku ve hře
ztrácí smysl když jsou v denní výzvě maharadžuv palác a jeho náležitosti v posledním adventu byl super sloup který je možno vylepšit aniž by zvětšil plochu což je je super když člověk zápolí s nedostatkem místa proto mně napadlo jestli by nestálo za uvážení udělat vylepšení m. paláce jako celku který by se sloučil v jedno pole a dal by se se navýšit stejně jako VB složením jeho částí tudíž pokud bych měl palác 2 věže op,hřiště a jezírko mohla by se navýšit a to by bylo možné dělat i z jinými budovami které jste v adventech již poskytli a dáváte možnost vyhrávat jejich části v denní výzvě .
Věřím že pak bude i větší zájem v denní výzvě i o tyto předměty .

Jinak bych vám chtěl celkově poděkovat za tuto hru kterou hraji od roku 2010 musím říct že je zatím nejlepší ke které jsem se dostal a ke které se rád vracím i když aspoň jednou denně je příjemné pozorovat jak se spousta věcí změnila a posunula dopředu a i odezva vašeho servru je daleko lepší než bývala
děkuji vám za vaši práci váš čas protože díky vám má tahle hra smysl
 

DeletedUser7728

Host
Pokud vycházím z toho, že hra je strategicko-budovatelsko-bojová, tak je na každém hráči, aby si určil priority (ne)plnění úkolů - příběh, bonus, nepovinný, denní, event atd. o_O
P.S. Na běžné klávesnici jsou interpunkční znaky, ne každý je špión nebo majitel Enigmy o_O
P.P.S. CVC odezva od IG Farben z Merkelandu ani nenavštívila!!! :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru